Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Od kolesa komot...men se je edin zataknil ker nimam dost dolge žice na nosilcu števca tko da še nimam namontiranga .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je mal večji hod vilc :D

kje bi pa ti sploh dobu tak števc???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je mal večji hod vilc :D

kje bi pa ti sploh dobu tak števc???

jest sm mev kolesarskga gor... ni problema vsak paše. sam kable se podalša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A za styling kaj se da narest brez kakega večjega posega (npr. rezanje)...vem za masko in menda je tudi graphics set ampak kaj je se druzga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf za stajling rabš pa sam bujno domišljijo,drugo je vse na voljo...druge maske,žmigavci,nalepke,barvanje,drugi blatniki...stvari kokr čš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf za stajling rabš pa sam bujno domišljijo,drugo je vse na voljo...druge maske,žmigavci,nalepke,barvanje,drugi blatniki...stvari kokr čš :D

A je kšna intrnetna stran ki ma dosti tega na kupu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ammmmm...tale tema :)

Drugač pa kšn acerbis za maske,blatnike,protektorje,louis za žmigavce.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

velik dobrih idej za predelavo al pa izdelavo dobite tud na eni nemški strani

www.dt125.de

velik sreče :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:krneki: Jerry ker maš ti spredn blatnik pa zadno luč na motorju???Kje bi se dal kj vidt?

Kolk kej to košta??Al pa kr počak še en mesc pa jst kupm tvoj motor :P :fredy: .)

:alien1: Jerry ker maš ti ta blatnik spredi pa zadno luč???Kje se da to kj vidt? Pa kolk prbližn košta??

al pa kr počak še en mesc pa jst kupm tvoj motor :fredy: :yea1: :OK: Al si ga že prodal??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spredn blatnik je YZ od kroske. zadna luč... naredu sm jo sam :) mam jo pa še :) 2 sta pršla pogledat pa sta oba rekla da je to prva k sta si jo ogledal in da morta šekšno vidt da se odločta... :) zakaj pa šele čez en mesec? če še nimaš ispita ni problem jo maš v garaži... denar se pa da sposodit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jerry a ma tvoja dtjka res sam 19kkm kr kokr js vem je biu nevem kje povsod že :D pa sam sm tud meu dtjko sam pou leta pa sm ful km nardiu pa nism prefuru pou tok krajou ko ti vrjetn :) no sam da omenim vrjetn bom spet kupu nazaj dtjko ker je nor motor,lepo se mejte,upam da boš prodau motorček :P aja btw js sm za svojga lani novembra dobu 370k isto 97letnik pa ni biu kj dost prerihtan sam lepo ohranjen :D tist ko ve kaj kupuje ga bo že kupu!sam na tapravga morš naletet!!LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res res :) dobr skorej recmo da ma ene 2000 več :) ker sm mav vozu s strgano zajlo za števc ker nism druge dobu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo jerry al pa kdorkol dejte mi neki povedat!na yamahci če ste mel cross gume al pa hard enduro gume gor a vam je kdaj tk pr 90km/h-120km/h začel tresit balanco motorja?men se je to doskrat nardil na kaki neravnini ko sm meu še spredi cross gumo... pol sm pa menju za dunlop cestno gumo pa je to nehal delat,no zlo redko pa zlo mal se je občutl...a je možno da bi bli to tud ležaji hin,al vam je to usem delal??imejte se!!vročina je začela udarjat,čas za motorje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj jerry prvo ko prvo je sprednja luč kao nehomologirana in da ne govorimo o zadnji, ki je domača izdelava...a kako je pol ta motor lahko registriran?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo prva off-road furica letos :OK:

ArisE kere gume si mel in kere maš sedaj gor???Pa verjetno ti je to delal zarad profila .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj pravim da sm meu hard enduro gumo gor prej,pol sm meu pa dunlop čist cestni profil zj pa niam več motorja:)ja sj pomoje je tud zard profila ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj jerry prvo ko prvo je sprednja luč kao nehomologirana in da ne govorimo o zadnji, ki je domača izdelava...a kako je pol ta motor lahko registriran?

čarovnija je v meku :) ne sej ne :) ja z masko ni hudih težav razn če so slabe vole . zadn del se pač prešravba za tehničnga. policaj pa nima noben nč proti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo jerry al pa kdorkol dejte mi neki povedat!na yamahci če ste mel cross gume al pa hard enduro gume gor a vam je kdaj tk pr 90km/h-120km/h začel tresit balanco motorja?men se je to doskrat nardil na kaki neravnini ko sm meu še spredi cross gumo... pol sm pa menju za dunlop cestno gumo pa je to nehal delat,no zlo redko pa zlo mal se je občutl...a je možno da bi bli to tud ležaji hin,al vam je to usem delal??imejte se!!vročina je začela udarjat,čas za motorje :D

ja to ti dela zaradi profila gume. tud men je začel to delat, ko sm zamenjal navadne gume z enduro (s profili).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spredn blatnik je YZ od kroske. zadna luč... naredu sm jo sam :) mam jo pa še :) 2 sta pršla pogledat pa sta oba rekla da je to prva k sta si jo ogledal in da morta šekšno vidt da se odločta... :) zakaj pa šele čez en mesec? če še nimaš ispita ni problem jo maš v garaži... denar se pa da sposodit ;)

Ja sej maš prow!!!bom vidu...sam upam da me ne bo kej na cedilu pustila :P kar se je ponavad dogajal pr moji šterki!!no sam sploh neb smel primerjat tga motorja in onega MOPEDA!!!Dj res bom vidu pa se bomo kej zmenl...sej zadnič sm te že klicu :P Sej glede izpita pa sploh ni problema...kepi so itak budale tuki!! :lol1:

Yamaha hvala za lepo dobrodošlico :P

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej maš prow!!!bom vidu...sam upam da me ne bo kej na cedilu pustila :P kar se je ponavad dogajal pr moji šterki!!no sam sploh neb smel primerjat tga motorja in onega MOPEDA!!!Dj res bom vidu pa se bomo kej zmenl...sej zadnič sm te že klicu :P Sej glede izpita pa sploh ni problema...kepi so itak budale tuki!! :lol1:

Yamaha hvala za lepo dobrodošlico :P

aja si že klicov? ufff... nevem... velik klicov mam zadne čase :) sploh ne vem več kdo je ker pa s kje je klicov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja si že klicov? ufff... nevem... velik klicov mam zadne čase :) sploh ne vem več kdo je ker pa s kje je klicov :D

Hehe mogoče ti je številka znana 041-844-592.Na tist dan k si ga dal gor sm klicu se mi zdi...takrat je bla še cena...!!ne vem čeprow je mal stara ampk se mi dopade :D Če boš pa že prodal mi boš pa pomagu pri izdelavi zadnje luči k res seka :P :lol1: :naughty: :yea1:

Aja pa kaj to pomen če je Yamaha Dt125 al pa dt 125Re???a je sploh v čem razlika??

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe mogoče ti je številka znana 041-844-592.Na tist dan k si ga dal gor sm klicu se mi zdi...takrat je bla še cena...!!ne vem čeprow je mal stara ampk se mi dopade :D Če boš pa že prodal mi boš pa pomagu pri izdelavi zadnje luči k res seka :P :lol1: :naughty: :yea1:

Aja pa kaj to pomen če je Yamaha Dt125 al pa dt 125Re???a je sploh v čem razlika??

:devil:

obstajata R in RE re je elektro štarter samo R ga pa nima :) drgač pa če si klical takrt ko je bla še cena... zdej je cena 380... sm mav spustu ker se 400 tko velik sliš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj pravim da sm meu hard enduro gumo gor prej,pol sm meu pa dunlop čist cestni profil zj pa niam več motorja:)ja sj pomoje je tud zard profila ...

Ja mene bolj zanima firma,model gume,mogoče dimenzije .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej

fantje mene pa zanima ce ve kdo mogoce tak iz glave povedat originalno nastavitev uplinjaca za dt 125 :) sem ze brskal po tej temi, pa nic uporabnega našel... hvala vnaprej za odgovore .)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!