Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

hej

fantje mene pa zanima ce ve kdo mogoce tak iz glave povedat originalno nastavitev uplinjaca za dt 125 :) sem ze brskal po tej temi, pa nic uporabnega našel... hvala vnaprej za odgovore .)

LP

lol ja veš koku je pomoje no nevem no sam pomoje ma usak motor svojo nastaviteu tok da je izkoristek in moč čimbolša .) če mene prašaš bi mogu it pač k enmu serviserju al pa nekomu k ma določeno opremo za frgazer štimat .) no pomoje je tko zdej kako je pa nevem :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej

fantje mene pa zanima ce ve kdo mogoce tak iz glave povedat originalno nastavitev uplinjaca za dt 125 :) sem ze brskal po tej temi, pa nic uporabnega našel... hvala vnaprej za odgovore .)

LP

Kliči al pa oglasi se pri kakem serviserju, al pa prodajalcu. (npr. delta team krško www.delta-team.com)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mene bolj zanima firma,model gume,mogoče dimenzije .)

am firma je bla mitas sam modela gume pa nevem dimenzije so pa ble 90/90/21

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej me za Dunlopke bolj zanima ktere si mel gor...kaj pa te??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste opazil tanove barve DT125 2006???Men zgleda čist hudo huda :kva2: :yea1:

Drugač so pa kar celotno paleto 125ccm motorjev zelo prijetno osvežil pr Yamahi,vsaj stilsko :OK: Škoda ker že prestopam v višje motosfere :P

[attachmentid=65951]

post-2058-1142978047_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste opazil tanove barve DT125 2006???Men zgleda čist hudo huda :kva2: :yea1:

Drugač so pa kar celotno paleto 125ccm motorjev zelo prijetno osvežil pr Yamahi,vsaj stilsko :OK: Škoda ker že prestopam v višje motosfere :P

[attachmentid=65951]

HEhe ker motorck si bo pa umislil kot višjo "motosfero" :D hehe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tejcy dej napiš v eno temo npr. od honde nsr kaj se je teb nardil s tvojo hondo :D

k si neki fuknla al neki...k poznam jst unga k si ti njemu prodala pa nabija take da dol padeš...dej prosm da ga mal zakajlam :D

se opravičujem za offtopic :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav pravega akrapota ni(da bi biu ltokrat preizkušen pa to)...če pa imaš veze(beri poznaš koga ki dela tam in se spozna) ti lahko on naredi auspuh in je zelo kvaliteten :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEhe ker motorck si bo pa umislil kot višjo "motosfero" :D hehe?

hehe...ma ne vem...fotra je neki spet začel dajat pa si ogleduje ER6 al pa FZ6Fazer...jst pa navijam za TDM900 :yea1:

Bomo vidl kaj bo sam upam da bo hmal :D

oj a akrapota za yamaho ni, glede na to da je za tomosa?

Je je B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...ma ne vem...fotra je neki spet začel dajat pa si ogleduje ER6 al pa FZ6Fazer...jst pa navijam za TDM900 :yea1:

Bomo vidl kaj bo sam upam da bo hmal :D

Je je B)

ej moj sosed ma tdm 900...pa se mi zdi kr fajn motorčk pa še wingse si je zdej dau gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj fotr ma TDM 900... nekak ni to motor zame... sej fajn gre pa lepo se pele... samo mi je bla cbr-ka k jo je prej mev velik bol všeč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej me za Dunlopke bolj zanima ktere si mel gor...kaj pa te??? :hmm:

to sm pa že povedu 1x u tej temi sam ti lah še 1x :P meu sm zadi dunlop trailmax 130/90/18 spredi pa trailmax(še ena oznaka neki e90 al neki taga) 90/90/21!super gume sam kr drage...(40k) obe!drugač se pa super pelejo po cesti!LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj fotr ma TDM 900... nekak ni to motor zame... sej fajn gre pa lepo se pele... samo mi je bla cbr-ka k jo je prej mev velik bol všeč :)

Ja sej ga je vidt na oglasu :OK: A ni cbr sportiva???To je prehudo se ubiješ u momentu...raj umrem na offroadu kt na cesti... :cry: :lol1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav pravega akrapota ni(da bi biu ltokrat preizkušen pa to)...če pa imaš veze(beri poznaš koga ki dela tam in se spozna) ti lahko on naredi auspuh in je zelo kvaliteten :D

ja custom made je lepa svarca samo kolko stane taka zadeva :hmm: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajne problemen :cry: js sm u louisu kupu ta male žmigule, pa sm jih uspredi zamenu (zadi še ne) pa k motor laufa pod štant gasom mi utripajo še enkrat hitrejš k da pa gaaaaas pa delajo normaln (pa ospredi sta tamala uzadi pa še original) pa tut kdaj ga serje kdaj pa ne :? u zadi jih pa še bom tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajne problemen :cry: js sm u louisu kupu ta male žmigule, pa sm jih uspredi zamenu (zadi še ne) pa k motor laufa pod štant gasom mi utripajo še enkrat hitrejš k da pa gaaaaas pa delajo normaln (pa ospredi sta tamala uzadi pa še original) pa tut kdaj ga serje kdaj pa ne :? u zadi jih pa še bom tnx

če te to moti lahk nareiš blažilnik napetosti zravn... pa bo skozi ista napetost na žmigavcih in bojo prav utripali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če te to moti lahk nareiš blažilnik napetosti zravn... pa bo skozi ista napetost na žmigavcih in bojo prav utripali

js nism štromar a veš... drgač pa štrom sovražm :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj ni problem napetost ampak tok :D

jst sm dau na svoj motor after market žmigovce (male "karbonske") pa majo 21W žarnce (original 10W) in je vse skup prehitr utripalo pa sm zamenu rele, notr sem dau rele od avta (avtomobili majo rele za 21W žarnce) in zdy vse lepo dela

zgornji način je sicer mehanski ampak lahko daš tudi elektronsko vezje in potem z potenciometrom štimaš frekvenco utripanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: štrom sucks!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svašta ta štrom :wacko: :wacko: :wacko:

Drgač pa zgleda ne bo keša za TDMko...se bo treba kr z enim od 600 kubičnih endurotov zadovoljit...zgleda da se bomo odločal med GSom,Pegasotom,Transalpom... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja custom made je lepa svarca samo kolko stane taka zadeva :hmm: ?

to je zato k maš spred druge žarnce not ki porabjo mn štroma... po pa hitrej preklapla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!