Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

to je zato k maš spred druge žarnce not ki porabjo mn štroma... po pa hitrej preklapla

več štroma :D

ajd vem d je :topic: ampak da razložim: kondenzator se nafila in pol spusti ven tok, če pa maš ti močnješe žarnce pa hitrej ta tok porabjo in zato žmigovc hitrej utripa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...ma ne vem...fotra je neki spet začel dajat pa si ogleduje ER6 al pa FZ6Fazer...jst pa navijam za TDM900 :yea1:

Bomo vidl kaj bo sam upam da bo hmal :D

Je je B)

Hehe nodrzim pesti zate, pa upam da do zacetka sezone se fotko spomne kaj bosta kupila pa se vidmo na kaki skupni turci an

Papa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe nodrzim pesti zate, pa upam da do zacetka sezone se fotko spomne kaj bosta kupila pa se vidmo na kaki skupni turci an

Papa

a kdo kup zadn del tak k ga mam jest na motorju. z lučjo in vsmi nosilci samo še ua našravbat... cena 8000sit. pa ne tega k ga mam gor. nrdim kopijo novo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo kej raziskvov kako se zavrti števc nazaj???

Jst znam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo kej raziskvov kako se zavrti števc nazaj???

Jst znam :naughty:

:whistle: ne :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam vi daste dokumente pri DT125 glede na to na dima prtljažnika?

kaj pa sploh rabiš?? prometno itq daš v denarnco pa je...pa če maš še kako homologacijo tut zložiš pa daš zravn druga pa ne rabiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrž misl še poročni list pa rojstni list..pa potrdilo o šolanju...

mah isto kot pri vseh motorjih(v denarnico)...

mene pa zanima kje mate vi v teh yamahah skrito prvo pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrž misl še poročni list pa rojstni list..pa potrdilo o šolanju...

mah isto kot pri vseh motorjih(v denarnico)...

mene pa zanima kje mate vi v teh yamahah skrito prvo pomoč

no js nimam se nikjer skrite 1. pomoci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbrž misl še poročni list pa rojstni list..pa potrdilo o šolanju...

mah isto kot pri vseh motorjih(v denarnico)...

mene pa zanima kje mate vi v teh yamahah skrito prvo pomoč

kaj pa je to :eek: še nkol slišov :whistle:

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se že skor 3 leta vozim brez prve pomoči pa nobene kazni še...so že velikrat prašal kje jo mam pa sm vedno kak izgovor najdu tko da za prvo pomoč tok ne komplicirajo .)

Drugač jo mam pa zdej namen nabavit da jo dam v kufer vsaj za dolge izlete ker včas lahko tut prav pride...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En blem mam.

Učeri mi je na turi začela goreti kontrolna lučka za olje pa me zanima,če ta lučka začne goreti tudi ko prične zmankovati olja za mešanico (tako je reku prijatu) ali ko je premalo motornega olja (manual)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En blem mam.

Učeri mi je na turi začela goreti kontrolna lučka za olje pa me zanima,če ta lučka začne goreti tudi ko prične zmankovati olja za mešanico (tako je reku prijatu) ali ko je premalo motornega olja (manual)

ja lej pr dtjkah ti ta lučka gori za olje od mešance pomoje bi moglo bit tut pr tebi tko probrj ga dolit (za mešanco) olje pa boš vidu če ugasne pomoje bi mogka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej mam tut jst DT-jko.Če je tko pol pa ql.

Kakšno mate pa menjalniško olje notr,ker sm vidu da ga bi blo dobr mal dolit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je za mešanco, pa tudi v manualu tko pise...citiram "This warning light comes on when the key is in the ''ON'' position or when the oil level in the 2-stroke engine OIL TANK is low during operation"

Tukaj pise, da je lucka, ko je malo olja v tanku ne v menjalniku...in js uporabljam Castrol TTS...to olje mi je predlagal mehanik in je drago ko žafran, samo je zelo kvalitetno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En blem mam.

Učeri mi je na turi začela goreti kontrolna lučka za olje pa me zanima,če ta lučka začne goreti tudi ko prične zmankovati olja za mešanico (tako je reku prijatu) ali ko je premalo motornega olja (manual)

Hehe...ja valda je to lučka za olje od mešance :D

Drgač pa če delaš redne servise se za olje v menjalniku nimaš kej bat če pa ne pa dolij al pa kar zamenjej če maš olje v motorju že več kot leto oz. si z njim prevozu že več kt 6000km...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)

www.avtooglasnik.com

nekaj maš tut na motosvetu....

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in je drago ko žafran, samo je zelo kvalitetno...

TTS ni ravno biser med olji, MOTUL 600 je za DT veliko boljši .) pa tega o oljih za mešanico je že na motosvetu napisano še in še in še..... :doze:

Kakšno mate pa menjalniško olje notr,ker sm vidu da ga bi blo dobr mal dolit.

čez MOTUL 5100 še nisem nikoli slišal kakšnih kritik, temveč samo pohvalne besede. za v DT je to olje super .) :) mislim da ti bo večina motosvetovcep priporočala to olje

enkrat sem v tej temi obljubil, da bom dal gor test od DT125RE, ki se mi valja doma. je iz revije MOTORIST, junij 2001 .)

post-6156-1144084462_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je za mešanco, pa tudi v manualu tko pise...citiram "This warning light comes on when the key is in the ''ON'' position or when the oil level in the 2-stroke engine OIL TANK is low during operation"

Tukaj pise, da je lucka, ko je malo olja v tanku ne v menjalniku...in js uporabljam Castrol TTS...to olje mi je predlagal mehanik in je drago ko žafran, samo je zelo kvalitetno...

ja sej je fajn ole tu ja sm pa tut slišou da je na črpalki 4 jurje al kolk jest ga kupim u trgovini za 3 jurje .) no pa sej ni važnu važnu je tu da sm biu u louisu :OK: pa kupu drug 1. blatnik pa une ščitnike k pridejo češ ročke je treba kako slikco nardit :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TTS ni ravno biser med olji, MOTUL 600 je za DT veliko boljši .) pa tega o oljih za mešanico je že na motosvetu napisano še in še in še..... :doze:

čez MOTUL 5100 še nisem nikoli slišal kakšnih kritik, temveč samo pohvalne besede. za v DT je to olje super .) :) mislim da ti bo večina motosvetovcep priporočala to olje

enkrat sem v tej temi obljubil, da bom dal gor test od DT125RE, ki se mi valja doma. je iz revije MOTORIST, junij 2001 .)

čak kokr jst vem je yamaha DT 2T....v menjalnike pri 2T mašinah pa se ne tanka istega olja kot za menjalnike za 4T mašine :angry:

not moraš vlit olje motul transoil ne pa 5100 ker ta je za 4T, za 2T pa rabiš olje ki maže še gred, sklopko in zobnike (to je transoil) zato ne jokat če bo kaj hudič vzeu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak kokr jst vem je yamaha DT 2T....v menjalnike pri 2T mašinah pa se ne tanka istega olja kot za menjalnike za 4T mašine :angry:

not moraš vlit olje motul transoil ne pa 5100 ker ta je za 4T, za 2T pa rabiš olje ki maže še gred, sklopko in zobnike (to je transoil) zato ne jokat če bo kaj hudič vzeu

a pri 4 taktnem se pa ne mažejo zobniki in sklopka s tem oljem? in kako gred maš v mislih? ti misliš da maš pri 4 taktnem motorju ločeno olje al kaj :doze: olje ki je primerno za 4 taktne mašine, je primerno tudi za 2 taktne (olje za v menjalnik, ne za mešanico)

ko pa smo že ravno pri tem, je pa res, da se že pri motorjih pojavljajo tudi mašine, ki majo ločen prostor za olje, ki maže bat in cilinder ter poseben prostor, kjer je olje samo za sklopko. prednost tega je, da lahko uporabljamo olje, ki vsebuje molibden, ta pa je odlično mazivo za bat in valj, škodljiv pa za lamele sklopke .)

(v tem primeru, pa to nima veze)

PS: bodi brez skrbi, jaz se prepričam, predem klafedram po tem forumu, al pa govorim iz lastnih izkušenj, če za kako stvar nisem ziher, bom to jasno napisal .)

LP

je pa drugače motul transoil tud za 2t menjalnike ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k0ci je huto rect da pr 2taktnih rabis se dodatno olje ki maze gred ... ma je mislu npr. olje za mesanico ......

drgac pa tisto je itk loceno z menjalnikom ..... kar se tice olja v menjalniku mora biti tapravo ce ne druzga tudi zaradi sklopke ..... :) pr 4taktnih pa je je olje v celi masini eno ...... zato se ne rabi mesanice ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej je fajn ole tu ja sm pa tut slišou da je na črpalki 4 jurje al kolk jest ga kupim u trgovini za 3 jurje .) no pa sej ni važnu važnu je tu da sm biu u louisu :OK: pa kupu drug 1. blatnik pa une ščitnike k pridejo češ ročke je treba kako slikco nardit :naughty:

Kolk si pa dal za blatnik pa protektorje???

P.S.:

Se mi zdi da nekateri tukejle zamešavate olje za mešanico in olje za v mašino(menjalik in ostalo) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!