Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

P.S.:

Se mi zdi da nekateri tukejle zamešavate olje za mešanico in olje za v mašino(menjalik in ostalo) .)

ja sej lih to sm hotu povedat .... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede članka...solidno napisan,uglavnem vse res!

Povdart bi blo le to treba da je tole test starejšega modela od l.00,ker je omenjen še električni zaganjač .)

No pa sej se itak tut z leti tale DTjke kej dost ne spreminja razen tale tazadn model je stilsko nekolik bolj dovršen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo js sm zdej mojo dt-jko že malce spedenu B) acerbisove ščitnike za roke, male krbonske žmigule z belim steklon, pa od kroske strehco :photo: sam še zmeri pa ne dobim maske :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm pa mojo pordav :) srečn nov lastnik jo pride iskt u petk. sej ne bo šla deleč kuj na bled :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TTS ni ravno biser med olji, MOTUL 600 je za DT veliko boljši .) pa tega o oljih za mešanico je že na motosvetu napisano še in še in še..... :doze:

čez MOTUL 5100 še nisem nikoli slišal kakšnih kritik, temveč samo pohvalne besede. za v DT je to olje super .) :) mislim da ti bo večina motosvetovcep priporočala to olje

jap, se bom kr stinjou. motul prekaša TTS v kvaliteti in ceni!!

tko da TTS ni najbolša izbira.

razn mogoče, če je motor že starejši letnik, pa da se je do

sedaj skoz uporabljal TTS. kaj mislte?????? ma to kej veze, če doug cajta

(cc 5,6 let) uporabljaš eno olje, pol pa zamenjaš???

čak kokr jst vem je yamaha DT 2T....v menjalnike pri 2T mašinah pa se ne tanka istega olja kot za menjalnike za 4T mašine :angry:

not moraš vlit olje motul transoil ne pa 5100 ker ta je za 4T, za 2T pa rabiš olje ki maže še gred, sklopko in zobnike (to je transoil) zato ne jokat če bo kaj hudič vzeu

ja za 2T je motul transoil -za mokre sklopke. ne pa motul 5100

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm pa mojo pordav :) srečn nov lastnik jo pride iskt u petk. sej ne bo šla deleč kuj na bled :)

In kolk gnara boš dobu zanjo? :D

Drgač pa olje za mešanco lahk menjaš,mešaš,delaš z njim kar želiš pa ne bo nič škoda...najbolj pa je sigurno da redno uporabljaš isto olje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jerry a ti je še kej delov ustal od mofkota, a si mu use zravn dau???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk si pa dal za blatnik pa protektorje???

P.S.:

Se mi zdi da nekateri tukejle zamešavate olje za mešanico in olje za v mašino(menjalik in ostalo) .)

ma ni blo tok dosti ker niso uni protektorji k piše abcerdis gor ampak so eni obični od abcerbdisa so 30€ in to brez useh vijakou pol mso pa še usi vijaki 30€ jst sm dau pa za oboje tolk no ni bla taka reč no :)

ma sej pr 2T mašinah sploh nima veze kako ole boš dau not :closedeyes: lhku ga daš tut za dizla od auta pa nebo nč narobe sam da maže pr 4T je pa to mau drgač k maže prou use in je tut cena temu primerna :closedeyes: sam je pa itak da bolš ča daš ti eno ole k je bolše kvalitete not k pa od dizla še posebi pr krosah :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dost pocen...30€ za Acerbicove protektorje :OK:

Pa če boš res dizla kej tanku v motor ne bo kej dolg kihu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jerry a ti je še kej delov ustal od mofkota, a si mu use zravn dau???

hm... mam samo še home made avspuh :) če hočš za kake 2000 tok kot stane material :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to točn to sm hotu :OK: a to maš še tastarga al novga nardiš???

to je še tastar k je že testiran :) za novga ti bi še dev računov pa bi pršlo 5000 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dost pocen...30€ za Acerbicove protektorje :OK:

Pa če boš res dizla kej tanku v motor ne bo kej dolg kihu .)

ja no to sm dau primer a ne no uglaunm pr 4-ki sm jest nalivou ole za traktor :P tle pa tut ni kej dost razlike je pa zato pr 4T ogromna razlika kako ole boš tankou. pr temu pa tut ni takih obratou da bi taknou neko vrhunsko olje pač gledaš vizkoznost in to je to pa ole usaku letu menaš al kaj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK...jst se že cel cajt pogovarjam o olju za mešanco .)

Olje v mašini mi menja serviser na rednih servisih na vsake 6000km :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veste vi za kakšnen dober Yamaha servis na Goriškem območju,razen AS v Novi Gorici? :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ker od vas kašne izkušnje z športnim filtrom na DT-jki?

Kok se kaj pozna,kje bi lohk dobu?

Se sploh splača???

A ma giannelli avspuh tudi izhod za lambdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oki motoristi zdaj pa takole..

Jaz bi potreboval eno pomoč...

In sicer se odločam za nakup enduro motorja ali DT 125 94' letnik ali pa ETX 99' letnik..

Neki takega bi kupu ker imam izpit za to, pa za kam bolj daleč, sicer pa za se zgonit grem sz Suziko..

Dejte mi mal povedat o teh dveh..Cena pa naj nebi presegala 250k ..

Napisal sem v to temo ker nisem vedel kam napisat....Hvala !

Pa lep dan še naprej vam želim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ETX-a sicer še nisem vozu samo na prvi pogled bi ti bolj priporoču dobr ohranjeno DTjko 94 letnik kt mal slabš ohranjenga ETX-a...DT je tut po moje mal bolj hard enduro tko da če te bo kdaj pot zanesla na brezpotje si z DTjko na boljšem...vsaj po moje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah. težka odločitev. yamaha je stara, sam nej bi ble zdržljive, aprilia je pa novejša.

zdej po moje ti bo useeno prej kej spreglu, al pa polomil pr yamahi, k je starejša, kt pa pr apriliji.

z nobenim nimam kej dost izkušen. s aprilio sploh ne, s yamaho pa sam s mlajšimi letniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tvojem mestu bi verjetno izbral ETX. S tako starim DT-jem mas lahko veliko pizderij, ETX je pa cisto vredu motorcic, ceprav ima slabse zmogljivosti kot DT - za zdivjat imas pa itq Suziko :ninja:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bojsi neki me zanima!!!!!odločam se isto za motor 125-ko in skor 100% sm da bom kupu yamaho dt125 l 2000 za 360.000sit!!!!!!in zdj.......me zanima kakšni so kj pospeški in končna pa če ma blokado še notr kje je pa kako vn uzet!!!!pol me pa še zanima kašn ma števc!!!!k vem da eni majo sam števc za hitrost pa pol tiste lučke, drugi majo pa use(obratimer, števc za temp.....)pa zanima me če bom zadovoljen z motorjm!!!!?????hočm pa da mi gre usaj ene 110-120 ampak da ma pospeške dost hude!!!!!prosm pomagite pri izbiri!!!!

hvala že v naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi tut neki uprašu....ma kdo izkušne z yamaho XT125X al kva je že una suprmoto 4taktna no...a ma kdo kkšne izkušne?...bi blo dobrodošlo,k gruntam kva bi si nabavu,pa mi je ta yamaha kr ušečna...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bojsi neki me zanima!!!!!odločam se isto za motor 125-ko in skor 100% sm da bom kupu yamaho dt125 l 2000 za 360.000sit!!!!!!in zdj.......me zanima kakšni so kj pospeški in končna pa če ma blokado še notr kje je pa kako vn uzet!!!!pol me pa še zanima kašn ma števc!!!!k vem da eni majo sam števc za hitrost pa pol tiste lučke, drugi majo pa use(obratimer, števc za temp.....)pa zanima me če bom zadovoljen z motorjm!!!!?????hočm pa da mi gre usaj ene 110-120 ampak da ma pospeške dost hude!!!!!prosm pomagite pri izbiri!!!!

hvala že v naprej

o yamahi oz njene tehnične podatke si preber u temi, ki je namenjena temu motrju. k je kr dostkrat use to opisano :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!