Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Ma ker od vas kašne izkušnje z športnim filtrom na DT-jki?

Kok se kaj pozna,kje bi lohk dobu?

Se sploh splača???

A ma giannelli avspuh tudi izhod za lambdo?

ja no tko je jest ti ga morde lahk zrihtam sam povedat morš kolk je premir lukne na frgazerju in to je to bi jest prašou cena je pa tam okol 6 jurju al neki tacga nevem točno pa men je ta model reku da se več al man sam štima spremeni pa mnde da se pozna pr motorjih k so naviti pr originalu pa mnde sam štima no usaj tko sm ga jest zastopu :D

a kdo ve kolk je premer na frgazerju za zrak :? ker jest bi probou dat gor ta filter :hmm: sam bi 1. mogu do njega prit in pogledat kako air box odklopt oz. odstrant če se sploh da brez da bi ga uniču :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no tko je jest ti ga morde lahk zrihtam sam povedat morš kolk je premir lukne na frgazerju in to je to bi jest prašou cena je pa tam okol 6 jurju al neki tacga nevem točno pa men je ta model reku da se več al man sam štima spremeni pa mnde da se pozna pr motorjih k so naviti pr originalu pa mnde sam štima no usaj tko sm ga jest zastopu :D

a kdo ve kolk je premer na frgazerju za zrak :? ker jest bi probou dat gor ta filter :hmm: sam bi 1. mogu do njega prit in pogledat kako air box odklopt oz. odstrant če se sploh da brez da bi ga uniču :hmm:

Ma itak zej še ne mislem nč tikat,ka je motor še v garanciji.Ko bo potekla pa ko bo šlo premal se bom pa že nate obrnu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav! :D pred kratkim sem kupu DT-jko 125 (rableno) in me zanima, ce kdo ima doma, al pa ce kdo ve ker izpuh bi bil najbol za ta motor.. zj je original gor :) hvala za odgovore :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma itak zej še ne mislem nč tikat,ka je motor še v garanciji.Ko bo potekla pa ko bo šlo premal se bom pa že nate obrnu :P

ja veš de ni blema ti samu daj :D

aja glede auspuha je gianelli dobiš ga pa u lj u autotriglavu al kaj je že sej to temo smo predelali na dougo in široko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm se domislu ene neumne ideje.

Kako bi kaj vplival na zvok,če bi navrtu avspuh v luncu al pa tam kjer je najoži ror?Govorim za DTjko

Pa ne me zej napadat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lukno tm k je najožji del :eek: ja ful dobr an... vsakič ko bi se mal pelov bi mev hlače s prijetnim vonjem ispušnih plinov... pa tud če u lonc nrdiš ne boš nč naredu zvok bo 90% zanč... nared si sam nov dušillc. rab 60 cm bakrene cevi 28mm eno piksno mal pleha pa 2 45°kolena za cev ... vzame ti dobro uro... alpa recmo 2 če ne znaš uporablat vrtalnga stroja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še tole... vem daj of topic ampak sm pač najbl aktivn v tej temi pa tle me najbl poznate... uglavnm moj motor je že prodan neki časa... in ker ne zdržim brez motorja pr hiš ( in ker ne najdem pametnga exc-ja) je začasno tole pr hiš... hud stroj :P

takga sm kupu prejšn tedn za 20.00sit od kolega

IPB Slika

tak je pa zdej :)

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

tista piksna zadej poleg ispuha je NX-ov sistem za suh vbrizg :kva2: ne sej ne toj tist k majo čoprji eni gor da jim zadimi k jim nabije olje (se mi zdi... men ga) v vroč izpuh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:cry: :cry: 20 minut nazaj sm fuknu ko prase :angry2: ceu popoldne sm z bagarjom postavlu skakalnce, pa rihtu pa gledu pa... a ko grem probat sm po tretmu skoku fuknu zbu zadni žmigovc pa za malenkost skrivu prednje vilce :cry: :cry: :slap: prosim če kdo ve kaj bi lahko naredu z vilcam??? a se jih da ravnat a morm nove kupt??? čeprov se vozne lasnosti niso spremenile, edino mal je balanca zamaknjena, pa feltna je postran??? brez rok se pele naravnost ko k prej, pa ovinke se tut čist navadn polaga. sm probu lufte pa jih tut nima sam se mi zdi da je mau skrivln :cry: kva nej nardim?????????????????? :cry: :angry2: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popusti vijake v križih (verjetno 10 ključ),naravnaj balanco in zategni nazaj (ni treba fejst zategvat) in bo verjetno ok. verjetno niso skrivljene vilice,samo zamaknjene v križih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala... bom probu. ej majstri dejte plis še mal svetovat??? kr kdor kol ve :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko da maš tud skrivljeno balanco oz. šraufe,k držijo nastavke za balanco. probej vilice na mestu zabit do konca,boš vidu če lepo tečejo,pol so verjetn ok. ne se preveč sekirat,se zgodi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popusti vijake v križih (verjetno 10 ključ),naravnaj balanco in zategni nazaj (ni treba fejst zategvat) in bo verjetno ok. verjetno niso skrivljene vilice,samo zamaknjene v križih

Ma vilice sem jst že tokrat A-testiru da so 100% neuničljive!!!Samo poravnaš jih...jst kar stopim pred motor,dam med noge sprednej kolo,primem balanco,poravnam tko kt se mi zdi da je,ene parkat probaš,se zapelješ pa maš ravno!

Za feltno ni rešitve če je kriva...tut jst sm mogu kupit novo ker je bla moja že ovalna+kriva postran!Drgač sm se pa s tako čist zjebano feltne vozu še kakih 10000km brez problema sam pol sm meu pa mal preveč dnarja pa sm kupu novo :)

Ne sekiri se kej preveč, ker se nimaš zakej :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud za butneno feltno obstaja zdraviv :) dila pa kladu :) ni idealno sam pomaga... drgač se pa sam obroč zamena pa je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala... bom probu. ej majstri dejte plis še mal svetovat??? kr kdor kol ve :(

Kot ti je napisal že Batzajla: 99% so samo križi.

Se zgodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš kar nekaj izbire...od slicke,pol pol,enduro,cross...jst imam pol pol oz. semi slicke Avon Distanzia in sm maximalno razočaran...karkoli samo Avon ne kupuj :BUA:

Bivše enduro bridgestonke,ki so original na motorju,so velik velik bolš držale kt te...

Popravljeno . Popravil <=YaMaHa=>
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš kar nekaj izbire...od slicke,pol pol,enduro,cross...jst imam pol pol oz. semi slicke Avon Distanzia in sm maximalno razočaran...karkoli samo Avon ne kupuj :BUA:

Bivše enduro bridgestonke,ki so original na motorju,so velik velik bolš držale kt te...

hvala...če gdo ve za kake kvalitetne cestne gume za tole naj sporoci!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozanimaj se o Dunlop Trailmax :)

Mel je sicer nisem ampak sem slišal same dobre stvari o njen na DTjki...bi jo nabavil pa ni keša...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozanimaj se o Dunlop Trailmax :)

Mel je sicer nisem ampak sem slišal same dobre stvari o njen na DTjki...bi jo nabavil pa ni keša...

pa na dunlopovi strani pise da nimajo take gume za moje mere feltne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm pa že povedu 1x u tej temi sam ti lah še 1x :P meu sm zadi dunlop trailmax 130/90/18 spredi pa trailmax(še ena oznaka neki e90 al neki taga) 90/90/21!super gume sam kr drage...(40k) obe!drugač se pa super pelejo po cesti!LP

Zgleda da jih majo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so tvoje trenutne gume...na feltne se da lahko različne dimenzije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!