Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

na mojmu motorju bi mogle bit tud enake...89/90/21 pa 110/ 80/ 18 sam sm jih menju za širše:D mislim pa da zadna obstaja tud 110;)LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Hvala! :OK:

ma drugace zdej sm dal dol omjevace...res je da hodi na visje vrtljaje samo js nimam občutka da je kej močnejši...kaj se to samo meni zdi al...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh ja!!Po dolgem času spet mal forum prebral :D da vidm če je kj nowga za zvedt!!!!

Ej Jerry a zj exc-ja iščeš???Jst sm ga tut full dolg gledu sam sm že obupu k ni nikdar nč pametnga...!

Jao...tko lepo vreme idealno za z motorjem...jst pa peš hodm pa forume berem in sanjarim...!!!

LOOL UFO_PLast morva wrhu pokazat jerryewga minimota bo kej pogruntow... :P :slap: :lol1:

A kdo ve a se splača kupt kako husqwarno WR al pa WRE????

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja WR je bl "navit" motor kot pa WRE, to pomen da je močnejši. tko da je bl za teren narejn (nekak rang exc 125), WRE je pa nekako bolj "civiliziran" motor, malo švohejši sicer kot WR, vendar še vedno kar zmogljiv (nekako rang yamaha dt, ktm lc2, kawasaki kmx...).

če hočeš veliko užitvou v vožnji, pa če boš vozil predvsem po terenu, pa če maš dovolj keša za vzdržvanje pa use kar spada zraven, kupi WR.

če pa bi rad motor, s katerim se lahko zapelješ po kaki manj zahtevni vlaki, ter se z njim odpraviš tudi recimo na morje ali pa kaka daljša tura, pa vzemi WRE. Z njim tudi veliko manj stroškov, porabe, vzdrževanja... kot pa z WR.

tko če ti kej pomaga

(P.S. wrhu bi reslahko pokazali jerry-jevega minimotoja!!)

Popravljeno . Popravil KRIK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm....ja odvisno...bomo vidl kaj bo z dnarjam zj čez en mesc :D

Je***** fotr praw da mi endure neče kupt on mi hoče cestnga...kar pa ni zame...!!

Bebc praw da se bom z enduro ubil...pomoje prej s cestko kt enduro..!!!!!! :slap: :slap:

ga bom bom že najebu da bo prav!!! :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe ma tvoj fotr ideje :lol1:

Drgač smo pa že mal off-topic fantje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ijoj mraza! dns sm šou u avto triglau po gianellijano naj bi šu pa pridem ke mi pokaše auspuh pa je skor tak k original če se mau bl pogleda se vidi razliko no sej s tem bi se že sprjaznu sam fora je u tem da ta auspuh sploh ni biu ta ta model ker je biu spelan za na desno stran :? :( pa mi un model pravi da majo sam tga za to dtjko :cry: jest pa vs heppy kok bo šlo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ijoj mraza! dns sm šou u avto triglau po gianellijano naj bi šu pa pridem ke mi pokaše auspuh pa je skor tak k original če se mau bl pogleda se vidi razliko no sej s tem bi se že sprjaznu sam fora je u tem da ta auspuh sploh ni biu ta ta model ker je biu spelan za na desno stran :? :( pa mi un model pravi da majo sam tga za to dtjko :cry: jest pa vs heppy kok bo šlo :P

Jp,jp...ta avspuh sm jst že nabavu,nesu do serviserja,un mi pa reče da to sploh ni taprav...mamujim...pol sm ga pa nazaj nesu pa za 28 jurju olja vzeu :)

Jebemtiš dons kolega z DTjko eno babo na kolesu nabasu :closedeyes: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOOOL!!!A kr podrl jo je???A jo je full razbow??DT-jko in babo mislm??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ijoj mraza! dns sm šou u avto triglau po gianellijano naj bi šu pa pridem ke mi pokaše auspuh pa je skor tak k original če se mau bl pogleda se vidi razliko no sej s tem bi se že sprjaznu sam fora je u tem da ta auspuh sploh ni biu ta ta model ker je biu spelan za na desno stran :? :( pa mi un model pravi da majo sam tga za to dtjko :cry: jest pa vs heppy kok bo šlo :P

ja ured sam a je še kšna trgovina sz auspuhi za dtjko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje se kej velik več tud z raznimi giannelliji ne dobi...

nared tko k jst...nalepka od đianelija gor pa bojo usi misll da maš đianeli p še ti mislš da gre hitrej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

h3h3 fajn ideja to z nalepko. sploh pa če nuca :OK:

ej ufo_plast poprašej mal na kkšn avto triglav. sej ni sam 1 v slo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOOOL!!!A kr podrl jo je???A jo je full razbow??DT-jko in babo mislm??

Ah z motorjm ni nič,pa s kolegom tut ne sam una gospa ga je pa kr ornk nasrkala...zaenkat še ne vem kaj je kej z njo sam so jo odpelal z rešilcem direkt na urgenco ja...sej veš,kšn pretres možganov je takoj!Drgač je mela pa roko,nogo pa obraz kr dost krvav tko da neki šivov bo .)

Drgač se pa ta DTjka prodaja ker je tip brez izpita pa registracije tole naredu tko da bo mogu motor prodat da bo za kazen nabrau :BUA:

No če koga zanima DTjka,l.03,okol 5000km(ne vem čist točn),zlo lepo ohranjena sam ene par praskic od včerej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a kdo ve kolk je pr dtjki premer izhoda za filter :? pa a se da na frgazerju žtimat sz kšnim vijakom dovod zraka pa bencina :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to sigurno je vse nekje...mal se poigraj z fergazarjem pa boš ugotovu,čeprov ne priporočam preveč .)

Drugač pa tist zlate barve šraufek na levi strani vem da štela štantgas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj joj... a e noben ni šravfa obrnu... dovod zraka za filtr... 4 šravbi ... zadnje bočne plastike, sedež... spodej maš ror pa ga pomer.... za štelat zrak v frgazr... mejhn šravfk na frgazrju k zgleda kot bi biv v lukn notr....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Imam problem z mojo dt-jko 125 in sicer v visokih obratih pri 9000 izgubi moč in se ne vrti lepo do rdečega polja. Letnik je 2000 z odstranjenimi bokadami-tudi v izpuhu v kolenu, imam tudi nov bat, pregledal sem fergazer,membrane,svečko in ni nič bolše :hmm: Ve kdo kaj bi lahko to blo? A se vam lepo zvezno vrti do rdečega polja?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst imam sicer samo odprt ventil in se mi motor vrti lepo do 9000,9500 obratov brez problema pol pa itak nima več smisla vrtet .)

Mislim da se ti motor čist OK vrti sam mal prezahtevn si...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Imam problem z mojo dt-jko 125 in sicer v visokih obratih pri 9000 izgubi moč in se ne vrti lepo do rdečega polja. Letnik je 2000 z odstranjenimi bokadami-tudi v izpuhu v kolenu, imam tudi nov bat, pregledal sem fergazer,membrane,svečko in ni nič bolše :hmm: Ve kdo kaj bi lahko to blo? A se vam lepo zvezno vrti do rdečega polja?

lp

hmm ne vem no... sem mel že kmx-a, nsr-ko, pa rs 250 pa so se vsi z lahkoto vrteli v rdečo polje... sem pa slišal da bi se naj nekaj na celindru naštelalo, da se pol vrti lepo zvezno do omejevalnika. Ve kdo kaj več o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst še nisem pelju DTjke, ki bi se vrtela čist do rdečega .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist na cilindru bi biv ispušn ventil... men se je vrtela lepo do 10000 poj pa tud konc...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ti si mel še malenkost avspuh odprt,a ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ti si mel še malenkost avspuh odprt,a ne...

Jaz mam pa Athena auspuff gor, pa bi izpuh rad še vleko a yamahica noče :lol1: . Mi bo mehanik to zrihto, je reko da je to že delal na večih yamahah pa ktm-ih...čez kake 3 tedno bo,kr zaj nima časa... tak da poročam ko bo zrihtana...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!