Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Jaz mam pa Athena auspuff gor, pa bi izpuh rad še vleko a yamahica noče :lol1: . Mi bo mehanik to zrihto, je reko da je to že delal na večih yamahah pa ktm-ih...čez kake 3 tedno bo,kr zaj nima časa... tak da poročam ko bo zrihtana...

Aha...ja jst mam original avspuh tko da bi mogl teb mal bol vlečt...

Drugač pa h komu boš dal tole zrihtat???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha...ja jst mam original avspuh tko da bi mogl teb mal bol vlečt...

Drugač pa h komu boš dal tole zrihtat???

družinski prijatl mi to nardi, če imam kaj tak večjega... je bil v mladih letih mehanik za motorje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj lahko napišete vsi lastniki yamah dt 125 na kolko obratov se vam zvezno vrtijo vaše yamahe?

Sem malo gledal na nemškem forumu in se jim z odprtimi izpuhi vrtijo z lahkoto do rdečega polja, z tuning auspuhi celo do 11000 :eek: meni pa samo do 9500, kar seveda vodi v pogosto menjavanje... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm prov opazoval obratomer...jst šaltam na prb.8500 al pa še kakih 100 obratov prej,močno vlečt pa začne tam pri ene 7000,7500 obratih...tko da so prve 4 prestave v parih sekundah not :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ma sej k si reku do rdečga to valda da gre nalahka sam kaj si to mislu 6 brzina al kaj do rdečga k druge brzine spravš do rdečga kdr čš sam za 5. nism zihr uglawnm sz 5. brzino grem jest 95km/h pol je pa že treba šaltat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm prov opazoval obratomer...jst šaltam na prb.8500 al pa še kakih 100 obratov prej,močno vlečt pa začne tam pri ene 7000,7500 obratih...tko da so prve 4 prestave v parih sekundah not :)

ja mislo sem 1,2,3,4 prestava... kr meni se vrti samo do nekje 9500 pol pa začne kašljat mašina :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr glede na to da mam jst samo ventil zrihtan mislm da mi gre motor več kt preveč...sm že original Gillero 180 v pospešku uzad pustu tko da se nimam kj prtožvat :D

Drugač pa če bo kdaj kej preveč keša mejbi nabavim še kak auspuh...sam zdej raj šparamo za nov motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr glede na to da mam jst samo ventil zrihtan mislm da mi gre motor več kt preveč...sm že original Gillero 180 v pospešku uzad pustu tko da se nimam kj prtožvat :D

Drugač pa če bo kdaj kej preveč keša mejbi nabavim še kak auspuh...sam zdej raj šparamo za nov motor...

tvoj gre drgač nekje 130 ane?

drgač pa sploh štart maš dobr k ti ga ne mori v nizkih :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem ga probal vrtet v obrate z tretjino gasa in z polnim gasom, in sem opazo da z tretjino gasa nekak prileze do rdečega polja v 4.prestavi,medtem ko se z polnim gasom ustavi pri nekje 9.5-10000 obratih in mu naenkrat zmanka moči in ga začne trest kot da bi trokiral... Ma kdo kako idejo kaj bi to lahko blo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoj gre drgač nekje 130 ane?

drgač pa sploh štart maš dobr k ti ga ne mori v nizkih :OK:

Ma ja če ma dober dan ga tut do ene 130 potegne...sam to je tko do 110 gre pol pa sam še v prazno vrti tolk da počas počas prleze do ene 130 :)

Za štart pa mislm da je bolj to važn da znaš štartat,ker jst,ko ornk štartam,že na štartu motor zavrtim nad 7000 obratov tko da je 1.,2.,3. prestava tik tak not :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem ga probal vrtet v obrate z tretjino gasa in z polnim gasom, in sem opazo da z tretjino gasa nekak prileze do rdečega polja v 4.prestavi,medtem ko se z polnim gasom ustavi pri nekje 9.5-10000 obratih in mu naenkrat zmanka moči in ga začne trest kot da bi trokiral... Ma kdo kako idejo kaj bi to lahko blo?

karburator za nastelat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

karburator za nastelat :hmm:

OK še za mal bolj neuke...in karburator je??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

95 samo s 5. :eek: men je do 110 vlekla 5.

ja pa kaj si mu ti use predelano? ventil? al še kej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: vrjetno uplinjač an

Yes yes...very funny...

Torej...karburator=vplinjač=frgazar po domač??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa kaj si mu ti use predelano? ventil? al še kej

"par malenkosti" je še blo O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje a bi se dal na original feltne od DTjke spravit gor kros gume dimenzij 110/100-18(zadej) in 80/100-21(spredej)??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje a bi se dal na original feltne od DTjke spravit gor kros gume dimenzij 110/100-18(zadej) in 80/100-21(spredej)??? :hmm:

ja ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U hudo pol bodo pa mogoč moje nasledne gume ene od telih :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hude Gume :OK: :OK: :kva2: Kolk pa kj cena???:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prb. 130€ zadnja pa 100€ prednja...sam nism čist šur če pošiljajo v EU .)

Bi blo pošteno met kšne take gor :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kr bral dost po internetu, in sem se odločil, da ga bom najbrž kupu.

Upam sam, da se pozna razlika med tem pa e90 :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U hudo pol bodo pa mogoč moje nasledne gume ene od telih :naughty: :OK:

bom dal take na mojo aprilko :kva2: une florescentne so prow fensy :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kr bral dost po internetu, in sem se odločil, da ga bom najbrž kupu.

Upam sam, da se pozna razlika med tem pa e90 :D :D

En mal se pa res zna poznat :) ...ej a ti je zdej una e90 odveč :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!