Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

enkrat sm reku da bom probou dat gor športn filter :) in zgleda prbližnu tku: :P

najbol mi je bla pa ušeč štima sam zdej sm dau use nazaj tko k je blo pelalo je pa isto k prej sam u nizkih obratih ga je zamorilo k je dobiu preveč zraka vrjetnu

post-8161-1148478230_thumb.jpg

post-8161-1148478298_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam kk je pa kej s obrabo teh barvnih gum??

kaj so te gume sam površinsko pobarvane (pa se pol pokaže črna guma, k se obrab vrhnji sloj)

al so prou iz barvne mase narejene??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam kk je pa kej s obrabo teh barvnih gum??

kaj so te gume sam površinsko pobarvane (pa se pol pokaže črna guma, k se obrab vrhnji sloj)

al so prou iz barvne mase narejene??

:lol1:

dvomm da bi kdo kupu če bi mev čez 5km gumo črno :) pa še če najdeš kero kol barvo na svetu da bi gumo pobarvov pa da se bo normaln držala ceste ti dam jurja :)

Itak da je masa :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odveč? Misliš, če prodam?

Tko nekak ja...

:P

Ja varetn da gume po kvaliteti niso bohvekaj...so bolj za showoff .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

dvomm da bi kdo kupu če bi mev čez 5km gumo črno :) pa še če najdeš kero kol barvo na svetu da bi gumo pobarvov pa da se bo normaln držala ceste ti dam jurja :)

Itak da je masa :slap:

je reku da mu da jurja :OK: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bi jo mogu dobit pri skoraj vsakemu vulkanizerju, če ima tud prodajo gum.

Drugače pa povprašaj še na kakšn servis, možno da bi tud tam imeli kej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v MB maš pestro izibro gum če le imaš $$$. Drugače je pa kolega pred par dnevi iz orehove _šmuglal_ nekih 10komadov kors gum.

Lahko povprašam če še ma kaj če želiš. Moreš mi pa povedat dimenzije, pa kolk $$$ lahko sploh odšteješ za gumo.

lp, FReAK@ alesNO@SPAMjekul.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v MB maš pestro izibro gum če le imaš $$$. Drugače je pa kolega pred par dnevi iz orehove _šmuglal_ nekih 10komadov kors gum.

Lahko povprašam če še ma kaj če želiš. Moreš mi pa povedat dimenzije, pa kolk $$$ lahko sploh odšteješ za gumo.

lp, FReAK@ alesNO@SPAMjekul.com

rabo bi enduro gumo dimenzije 2.75-21, kako metzeler enduro 1 al pa bridgestone tw301 al pa kaj podobnega... V kerih trgovinah majo al pa če lahko kaj zrihtaš ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2.75-21 45P ENDU1F ENDURO 1

je okol 15 prešernov. Mislim da se celo dobi za 14. (nova z rčunom da nebo pomote) Poznam pa pol enega ki ti to porihta, centrira 1A in da garancijo na svoje delo. Pošl mail pa ti javim kje lahko dost poceni zrihtam.

p.s. S kerega dela Maribora si? Poznam ene par tipov z DTjkami da nisi ki med njimi. Se še lahko probamo zmenit, da dobim še kaj ceneje v kakem shopu. :naughty:

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2.75-21 45P ENDU1F ENDURO 1

je okol 15 prešernov. Mislim da se celo dobi za 14. (nova z rčunom da nebo pomote) Poznam pa pol enega ki ti to porihta, centrira 1A in da garancijo na svoje delo. Pošl mail pa ti javim kje lahko dost poceni zrihtam.

p.s. S kerega dela Maribora si? Poznam ene par tipov z DTjkami da nisi ki med njimi. Se še lahko probamo zmenit, da dobim še kaj ceneje v kakem shopu. :naughty:

lp, FReAK.

uff kake cene majo pri nam :eek: v nemčiji pride 33 evrov... ni čudno da si pol pri nas lahko take trgovine pa servise zidajo :BUA: sn mislo da se da za kaj majn dnara dobit, kr za 8 cukov dobim heidenau samo morn se kaki tedn pocakat... No če lahko kaj zrihtaš za male pare se pa priporočam :) drugač pa sn iz miklavža...mam pa zaj kake 2 mesca komaj dt-ja, prej sn pa mel suzo 750,rs250,nsr125,kmx125... kr nekaj igračk že :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ujej sijih pa res že kr neki zamenjal

sam...kok pa to da si zdej na dt-jki??? :?

mislm prej suzuki, pa nsr, pa... (sami "bolš stroj" :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

mislm prej suzuki, pa nsr, pa... (sami "bolš stroj" :D )

Lih to sm hotu prašat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ujej sijih pa res že kr neki zamenjal

sam...kok pa to da si zdej na dt-jki??? :?

mislm prej suzuki, pa nsr, pa... (sami "bolš stroj" :D )

ma naše ˝gladke˝ ceste pa ˝kulturni˝ vozniki avtomobilov so mi vzeli veselje, kr še nebi rad bil v novicah na prvi strani... zaj pa mam malo za po polskih poteh se vozit dt-ja, kr z njim nimaš nikakršnih stroškov...(prvi bat sem menjal pri 23000km pa je celinder še kot novi .) ) Ko bo pa enkrat dnar za kaj večjega pa za vzdrževanje,pol pa tak pade 450 kubični hard enduro :yea1: V bistvu sem pa motor prodal,da lahko mam zaj avto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ijoj dns zamenow zadno gumo :BUA: :BUA: ja sej je 120 široka je pa previsoka mislm da je 80 al kolk in je zdej istu velika k prva je pa motor višji pa 6. neče razvit morde če bi blokade sz auspuha pobrou morde bi blo bolš :? je pa ena od dunlopa enduro guma

aja baj the mimu kolk je blokau u izpuhu 2 :? pa u loncu je kej :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z izpuhom menda ne boš pridobu več kot kakega konja .) Razen na zvoku!

Drugač pa sta v denfru dve "lunice",ki naj bi zapirali denfr,pa še v kolenu maš neki materiala za ven pobrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo... zapuščam to kategorijo :P

:kva2: EXC 520 :kva2:

sem vido sliko na nemškem forumu... stroj :worship: samo upaj da nebo kaj crknilo,kr pol pripravi muchos $$$ B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaako je... če crkne pač crkne se bo že popravl :) takrt si bom sam reku:"dobr da nism husqvarne kupu" ker tm so pa deli pizdarija :) vsak šravb stane ko bi bil zlat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z izpuhom menda ne boš pridobu več kot kakega konja .) Razen na zvoku!

Drugač pa sta v denfru dve "lunice",ki naj bi zapirali denfr,pa še v kolenu maš neki materiala za ven pobrat...

aha sam kaj je že denfr :blush: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!