Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Jah jst osebno auspuha še nism odpiru tko da ne morm govort iz prve roke,je pa kolega odpru in posliku vse in on prav da sta lunci v denfru .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah jst osebno auspuha še nism odpiru tko da ne morm govort iz prve roke,je pa kolega odpru in posliku vse in on prav da sta lunci v denfru .)

poj pa reč kolegu da pojma nima ker del izpuha je denfer... :slap:

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

True true...vidm da se je kolega res mal zmotu .)

Maš še kašne slike odprtga auspuha???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

True true...vidm da se je kolega res mal zmotu .)

Maš še kašne slike odprtga auspuha???

daj mi meil pa ti pošlem video posnetek kako se auspuh odblokira :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah jst osebno auspuha še nism odpiru tko da ne morm govort iz prve roke,je pa kolega odpru in posliku vse in on prav da sta lunci v denfru .)

luknce kakšne luknce :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

luknce kakšne luknce :?

mal mn na babe misl... pa prov preber :) lunce piše ( polkrožne kovinske zapore v izpuhu) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jerry a lahk pokažeš kašno sliko tvojega nowga stroja??? :OK: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jerry a lahk pokažeš kašno sliko tvojega nowga stroja??? :OK: :P

sicer mal offtopic ampak vredu :P

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ma kdo kake izkušnje tle:

kjere so bolse gume...dunlop trailmax ali mitas E-08?

trail max je super guma, js jo mam spredi sam na kros progi jo mal odnaša :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no mene zanima izključno kko gre na suhem asfaltu...tko da sm se odlocu za mitas...ppa tudi kr dost man stanejo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima če bi kaj prdobu na zvoku če bi dav odspredi za zob ali dva veči zobnik? :P Hecam se!

Zanima me pa res če bi kaj prdobu na končni pa kok bi zgubu na pospeških&pa u klancih.

Se sploh splača :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sm dau uspred 5 zobov večji pa uzad 10 zobov manjši zobnik pa ma zvok k kšna R1 tm nad 10000rpm ;)

Sm že spraševal serviserja če se kej splačajo te zadeve pa je reku da bl ne kt ja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm mev spred za zob manši zobnik. pa je končna padla za 10km/h na pospeških ni blo kej dost razlike sam mal bol je vleku po gmajnah... če pa mislš dat večjega spredi za končno mislm da bo motorju zmankal moči da bi sploh dosegu končno. ker se DT že tko od 110 naprej vleče ko želva do tistih 130

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jerry a ti kej prodajaš? :P :P

mah najbol je pustit zobnike tko k je original .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a kdo ve kje točno bi jest auspuh dau napou da bi tisti 2 lunci al kolkr jih že je vn pobrou :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

awake ma dober filmček zato da si boš mal predstavlu odprt avspuh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a kdo ve kje točno bi jest auspuh dau napou da bi tisti 2 lunci al kolkr jih že je vn pobrou :?

js sm ga enmu starmu mačku nesu (vaški avtoklepar) ga je odpru vn pobrav pa tko nazaj našvasou da sm po čudežu še vse šraufe nazaj ujev :OK: je pa pol razlika predvsem na pospeških nad 5-6k obratov pa navor v manjših obratih pod 5k :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a kdo ve kje točno bi jest auspuh dau napou da bi tisti 2 lunci al kolkr jih že je vn pobrou :?

daš ga točno tam ko je že sedaj zavarjen skupaj... za lažjo predstavo pa ti lahko pošlem en filmček v katerem je to prikazano...samo mail mi pošlji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm ga enmu starmu mačku nesu (vaški avtoklepar) ga je odpru vn pobrav pa tko nazaj našvasou da sm po čudežu še vse šraufe nazaj ujev :OK: je pa pol razlika predvsem na pospeških nad 5-6k obratov pa navor v manjših obratih pod 5k :OK:

Aja pol se splača to odpirat pa ven pobirat???K jst sm slišu da se ne pozna skor nič .)

Kaj pa denfr si tut kaj odpiru pa ven pobiru???

Me ma da bi doma jst to odpru,vse ven pobrav,nazaj zašvasu pa pokromat dau,pol bi pa še denfr dau v karbon oblečt pa akrapovič nalepko gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pravu en frend,ka je doma naredu denfr(dušilc) pa je pustu praznga,da je šlo slabš ko original je biv pa zvok dost bolši.(nism slišu) :hmm:

To je on delu na NSR-ki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej če oš use vn pobrau bo šlo zihr manj, kot pa z original dušilcem.

to je pol SKOR isto, kot da bi se furou okol brez izpuha oz. kot da bi ga mel na cilindru odšravfanega.

zvbok pa verjamem da je bil boljši :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!