Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Kako pa čistite auspuh?? :D

Z bencinam! daš dol auspuh bencin not naliješ (ne preveč!)po pa s kšno krtačo al neki notr mal požokaš!

Mal sm butast opisal!! :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vi čistite samo dušilec ali celoten auspuh?

Ce kurs tapraw ole se saje bl mav delajo. Sam sigurn je bol ce cevga spucaš :)

Popravljeno . Popravil McMatko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, malo vas je zaneslo :P

Jaz sem to vprašal zaradi lepšega izgleda. Moj prejšnji hard enduro (Gilera) je imela plastični ščit, za yamahco pa nisem nikjer zasledil te žaščite :(

Ma sej ne zgleda skor nc bol ce ma un scit :) saj men tko zgleda :) je ze bol da ksn strehco udrezeš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u nedelo zutri grem z Dt do dubrovnika :P  kva mislte a bo motor zdržov? <_<

Alo a s ti pr seb do ke je 700km!?!? :blink: :) Sam res neb jest su do dubrovnika z 125tko. a gre to sam?

Kapa če kej crkne??? :blink: Kapa bos tm? za kolk cajta pa gres?? Do ke se bos vozu cev dan! :P

Popravljeno . Popravil McMatko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mav grem na morje an :D

pa še fotr gre zravn z motorjam B) pa itak gremo kampirat tko da če bo kej kazal da jest nam do dol pršu se bomo prej ustavl pa bomo pač tm do kamr smo pršli ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če sm pršu na motoshow v gorno radgono brez problema poj bi mogu tud do ke pridt ;)

Tist je 200km to pa skor 700km velika velika razlika!!! :D pa rt te bo bolela! o jooj! to je okol 9 10 ur vožnje! -_-smiley_on_tredmil.gif

Popravljeno . Popravil gas gas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

un je blo skor 300 u eno smer to je pa mn k 700 :P

pa sej se itak ustavš usake 200km tok da motor mav počije ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud do 20 km/h (Cross Mitas v primerjavi s potovalnimi enduro gumami Mitas, KMX 125, neblokiran).

drugac pa glede olij, ko vsi neki tankate motul 800 pa podobno ko je kao sam za pre-mix. ta olja niso narejena za avtomatsko pripravo, in lahko na tak nacin celo poskodujejo (zaribajo) masino, ker je viskoznost olja drugacna, pumpa ga ne precrpa enake kolicine, predvsem pa se TEZJE MESA Z BENCINOM, kar lahko povzroci pomanjkljivo mazanje in posledice so lahko hude.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ustavu se boš vsakih 120, ker ne bo več bencina!!

jest nrdim 200km brez rezerve :P

seveda če je dalša fura in to je dalša fura :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja velik stvari sam je bol optišno ves B) večonma so to kakšne stvari da se jih zamena :D

začev bi jest z dodajanjem ure zravn števca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pa tak mal zacel pit odkar mam nov bat d je ze kr brezveze, pa pod nizkimi obrati ma tud vec navora... :blink: aja, pa vzig sn prestavu naprej.

mam s ttim tankom 160 km, pa se ne zgleda da bo kmal zmanjkal... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ustavu se boš vsakih 120, ker ne bo več bencina!!

jest nrdim 200km brez rezerve :P

seveda če je dalša fura in to je dalša fura :D

Kolk Km ti pa kej rezerva drži??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem s kolegom zadaj, fural v 2km dolg zelo položen klanec, šla sva 100, na 11k obratov, potem mi pa kr motor dvakrat zaporedoma, kot da bi nekaj ustavljalo bat nardi, temperatura je bla na polovici, sem takoj zmanjšal na 6000 obratov in vozil naprej!! motor ima 17500 km!!

na kolko km treba bat menjat??

pa ma kdo priporočnik za dtja??

pa katero polnosintetično olje naj dajem??

Ja vrjetn t je bat zagrabil zarad vrocine.

Drgac ce mas nawit motor se menajo bati pr DT-ju na 15kkm(ce mrzuga nawijaš se 1x prej) ce mas pa zablokiranga ga pa pomoje ni treba menat :)

Mam tut priroccnik od Dt-ja t lohk kej prekopiram ce te zanima :)

Popravljeno . Popravil McMatko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to men dela odkar mam nov bat, k mam oversize (54,00 mm), pa mam premal tolerance. ce ga kake 3, 4 km drzis skoz na 170 km/h ga bo prjel. stisnes kuplungo, pocakas minuto, ko hitrost pade na kakih 60 km/h jo spustis, pa bo masina naprej laufala ko da ni nc blo. je pa nadlezno. pomaga, ce das cilinder pohonat. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja moja je odprta(končna 130), a to z batom mi je včeraj prvič nardilo, pa sem ga stiskal že tudi po 5 km dolgi hitri cesti, pa je blo vse vredu!

mcmatko, ti pa mi prosim fotokopiraj ta priporočnik, če treba kej plačat ni problema, ko boš pa fotokopiral mi ovej, da ti dam naslov!pa prosim dej čimprej!! mi rabi da vidim kaj treba vse nardit na servisu pri 18k km, pa še kaj!!

kakšen bat pa priporočate??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm z mojo DTjko nekje po hosti ril je bla temp. kakih 15min kar pošteno v rdečem.... ni panike :D .Benti sm pol noru ,da se je mašina ohladila. Če je kazalček na polovici se mi pa zdi ,da je to uredu ,ker je mašina lepo segreta in lepo potem dela. Na DT ful pogrešam ventilator <_< al pa večji hladilnik.

Men DT pije okol 5,3L na 100km ...kok pa vm? (Ker je bolj po terenu vozm naredim z enim tankom do rezerve okol 70km)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja moja je odprta(končna 130), a to z batom mi je včeraj prvič nardilo, pa sem ga stiskal že tudi po 5 km dolgi hitri cesti, pa je blo vse vredu!

mcmatko, ti pa mi prosim fotokopiraj ta priporočnik, če treba kej plačat ni problema, ko boš pa fotokopiral mi ovej, da ti dam naslov!pa prosim dej čimprej!! mi rabi da vidim kaj treba vse nardit na servisu pri 18k km, pa še kaj!!

kakšen bat pa priporočate??

Am jest mam prirocnik k je not upisan sam motor (nc taga ni not da neb vedu-opisuje npr. obratomer, koko se sedez dol da, nasveti za varnostno voznjo,...) ulganvm nc pametnga. Drgac pa pise glede servirsa, na 12000km je treba zanemat ali pogledat:cev za gorivo, svečke, zracni filter, akumulator, sklopka, prednje zavore, zadnje zavore, gume, ležaji koles, nuhalna roka, ležaji krmila, stiki na okvirju, bočno stojalo, stikalo bočnega stojala, prednja vilica, zadnji blažilnik, uplinjač, črpalka autolube, olje prenosa, hladilni sistem.

Za bat nimam pojma tot bojo na servisu rekl kerga mors dat :)

Zato t ga je prvic zagrabil k mas ze tko obrablenga. Sej t ga bo se 1x ce ga bos tko gonu zato ti priporocam da ga zamenas :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm z mojo DTjko nekje po hosti ril je bla temp. kakih 15min kar pošteno v rdečem.... ni panike :D .Benti sm pol noru ,da se je mašina ohladila. Če je kazalček na polovici se mi pa zdi ,da je to uredu ,ker je mašina lepo segreta in lepo potem dela. Na DT ful pogrešam ventilator <_< al pa večji hladilnik.

Men DT pije okol 5,3L na 100km ...kok pa vm? (Ker je bolj po terenu vozm naredim z enim tankom do rezerve okol 70km)

Ja sam 100% ni dobr da se ti u rdeč pole greje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!