Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

ej kolk pa je blokad u kolenu k na uni slikci je sam 1 :?

na kolk km se pa tle kej generalno dela :? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pol se splača to odpirat pa ven pobirat???K jst sm slišu da se ne pozna skor nič .)

Kaj pa denfr si tut kaj odpiru pa ven pobiru???

Me ma da bi doma jst to odpru,vse ven pobrav,nazaj zašvasu pa pokromat dau,pol bi pa še denfr dau v karbon oblečt pa akrapovič nalepko gor :)

denfr mam pa od yerrija od njegove dt-jke k jo je mev prej, pa se mogoče tut mal pozna, tko naprimer da se bl enakomerno odvija ni tistga sunka vmes med 5 in 6k obrati, zvok ma pa itak bolši tko nekak k ornk spedenana šestka :lol1: narjen je pa iz bakrenih cevi kolenčkov, cev v denfru je naluknana, denfr je pa iz WD-40 piksne, pol sm pa js sam še en kolenčk gor našvasu uzadi da nimam žmigovca skoz črnga pa plastike :D

- aja pa priporočam ti da ne žagej auspuha doma po možnosti sam... k ga neboš nikol več nazaj na šraufe spravu :grim to fali sam za 2 3 mm pa je konc vesela, nes ga kšnmu kleparju al pa nekam k auspuhe popravlajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je možn da z enmu litram tts-a nardim samo borih 1000 km??? kolk pa kej vi delate na dt-jkah? sej bi mal po temi pobrsku sam sm prelen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve gdo kolk stane križ od dt125x oz. če se da kje rabljenega dobit?

maš preveč dnarja... rablenga jest skor upam stavt da ne boš dobu ker je model str šele kkšn let in dvomm da bi kdo to sploh prodajov razn v primeru da je totalko naredu pa tud v temu primeru si ne predstavlam da bi križ biv sploh še uporabn... treba bo novga kupt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve kdo kakšna je diza za prosti tek v dt-ju? kako zgleda pa kakšna je velikost? je takšna mogoče kot na tej sliki,pa če ima 6 ali 8 lukenj? IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je možn da z enmu litram tts-a nardim samo borih 1000 km??? kolk pa kej vi delate na dt-jkah? sej bi mal po temi pobrsku sam sm prelen :P

Mislm da jih jst še jurja z litrom ne nardim pa se mi zdi to dokaj ql .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja kolk ste že rekli da je blokad u kolenu, k na uni slikci je sam 1

men se zdi da je ena v kolenu pa ena tm k se cev razširi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majstri js sm pa disk sprednji zažgau :D oz. pregreu :( a mi to lahko še poč, avtomobilski vem da :BUA: aja to pa zato k se skoz neki po taprumo vozm :P pa zgleda da sm ga pregru??? a se je kšnmu to že naredl je pa kr mau črn mau vijolčn... pa od začetka mau piska :kva2: sam te premze na dt-jki so pa čist u pizdi :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majstri js sm pa disk sprednji zažgau :D oz. pregreu :( a mi to lahko še poč, avtomobilski vem da :BUA: aja to pa zato k se skoz neki po taprumo vozm :P pa zgleda da sm ga pregru??? a se je kšnmu to že naredl je pa kr mau črn mau vijolčn... pa od začetka mau piska :kva2: sam te premze na dt-jki so pa čist u pizdi :BUA:

:eek: :eek: :eek:

Pa na moji DTjki so bremze tok dobre da bi se še s TDMkinimi lahk primerjale!

Kako ti je pa ratal disk zažgat???Mogoče ne uporabljaš tapravih ploščic al kako?

Jst za svoje diske, ki majo za sabo že 23k do konca pregonjenih kilometrov lahk rečm da so kot taprvi dan k sm zabremzu...pa menjam sprednje ploščice vsaj na 8k km pa tut že z čist v nulo znucanimi ploščicami sm bremzu pa je disk 1A :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej momci :P a se ba na dt-jko namontirat kšn športni disk in seveda vse kr zravn paše (nosilec čeljusti in čeljust) a je že kdo to kje vidu, al pa če je to že kšn mev pa kolk to nanese :? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam pa zle 11300 km pa mam še ta prve ploščice notr

To pa dvomim da si meu taprave ploščice za svoje diske not :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe

ja no :blush: men se zdi da sm pa zadni disk zažgau če ga primirjam sz 1. je zadni mau temnejše barve pa če bremzo malo prtisnem zacvili sam šezmeri drži tut men ni jasnu kok mi je to ratalo :? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm jih že skuru da so barvo na modro vijolčn spreminjal da so nehal prjemat ker se je ole tko segrevpa še vse živo... še ploščice sm sam delov :P nevem pa zakaj bi menjov disk na športn( varetn mislš večji) ker nima smisla ker zadost prime

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm jih že skuru da so barvo na modro vijolčn spreminjal da so nehal prjemat ker se je ole tko segrevpa še vse živo... še ploščice sm sam delov :P nevem pa zakaj bi menjov disk na športn( varetn mislš večji) ker nima smisla ker zadost prime

ja k se neki cajta pa prvem vozm ga koj pregrejm čist vijolčasto črn je pa od začetka pool k je hladn kr mal cvil, te premze so bl za softiče narjene :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredše ene 20 lukn notr da se bo bol hladiv :P alpa si kup en 320 disk od kšne cbr-ke pa distančnike nared za disk pa čeljust ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja k se neki cajta pa prvem vozm ga koj pregrejm čist vijolčasto črn je pa od začetka pool k je hladn kr mal cvil, te premze so bl za softiče narjene :BUA:

Ne vem če bi mojo vožnjo lih za soft vožnjo označu pa sm z bremzami na DTjki več kot zadovoljen .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni sem nov na forumu pa upam da me ne zamerte se mi ne da starih topicov gledat mam pa eno obsezno vprasanje pa kr zacnimo

jutr grem gledat yamahco dt125 najprej me zanima na kaj nej bom pozorn pr teh motorjih nej povem da je letnik 95 lastnik je en star clovek tko da nima prevozenih skoraj nic km no pa par vprasanj:

-na kaj morm biti pozorn pri testni voznji?

-je motor ze vodno hlajen?

-so dragi deli?

-kako ste zadodovlni lastniki?

.ima ze ksne tovartniske napake?

-se veliko kvari?ce se kva se kvari?

-zacetna cena motorja nej poudarim 95 letnik je 130 smo se ze pogovarjal po telefonu d bi se dal spustit na 100 ker mu je potekla registracija

-kok je kocna brzina(pomojm ksne 100,110 mogoce vsen bi rad ksn tocn odgovor)pa v klanc ksn podatk dobr vlece k sm nad ljubljano doma in je kr dost hribov

upam d si bo kdo vzel cas za tale vprasanja pa prosm d se dons kr jutr zutri pol ni cajta(siht :closedeyes: )

hvala v naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!