Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Iz kje pa je ta človek? Ker če da tako poceni tudi mene zelo interesira. Povej, če ne boš vzel, pa kje si zvedu za njega.

Problemov pa ne boš imel, samo redne servise daš čez, da bo pa malo bolje vleku pa pobereš ven blokade (pravilno nastaviš izpušni ventil in kupiš nov izpušni sistem, ali predelaš obstoječega)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D jah bom sporocu ja c ne bom vzev se men tud neki pocen zdi sm ga pa srecu k sm sov iz sihta k ma eno skladisce pa je reku d ne rab tko mocnga motorja zanima me se sam to je vodno hlajen al ni 95 letnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok hvala. :D

pa poslikaj prosim, če ga boš nabavu

Popravljeno . Popravil Evil Penguin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni sem nov na forumu pa upam da me ne zamerte se mi ne da starih topicov gledat mam pa eno obsezno vprasanje pa kr zacnimo

jutr grem gledat yamahco dt125 najprej me zanima na kaj nej bom pozorn pr teh motorjih nej povem da je letnik 95 lastnik je en star clovek tko da nima prevozenih skoraj nic km no pa par vprasanj:

-na kaj morm biti pozorn pri testni voznji?

-je motor ze vodno hlajen?

-so dragi deli?

-kako ste zadodovlni lastniki?

.ima ze ksne tovartniske napake?

-se veliko kvari?ce se kva se kvari?

-zacetna cena motorja nej poudarim 95 letnik je 130 smo se ze pogovarjal po telefonu d bi se dal spustit na 100 ker mu je potekla registracija

-kok je kocna brzina(pomojm ksne 100,110 mogoce vsen bi rad ksn tocn odgovor)pa v klanc ksn podatk dobr vlece k sm nad ljubljano doma in je kr dost hribov

upam d si bo kdo vzel cas za tale vprasanja pa prosm d se dons kr jutr zutri pol ni cajta(siht :closedeyes: )

hvala v naprej

-če ta motor prvič voziš boš težko ugotovil če je kaj narobe z motorjem samo po eni testni vožnji .)

-je vodno hlajen

-deli niso pretirano dragi pa tud na zalogi so...vsaj pri mojem serviserju

-zadovoljen maksimalno...1A motor :OK:

-v mojih 23000km se še ni nobena serijska napaka pokazala

-pokvarit pa praktično motorja ne moreš...samo ne tiščat hladnega,redno serviseraj,maž ketno,itd...

-za l.95 je 100.000 zlooooo poceni tko da bi jst bolj z rezervo vzel da je z motorjem vse v redu...če ima v 11ih letih mal kilometrov so kilometri zavrteni nazaj,če ni redno serviseran se boš nategnu in samo za dele zmetu tok kot če bi nov motor kupu,glede na to da ti ga en star ati prodaja ga je lahko vozu več al manj njegov vnuček in ni lih šparov motorja .)

-končna nekaj čez 110,moja z odpritm ventilom gre okol 130;čez klance pa ni problema...je motor dovolj močan če si sam gor,v dvoje pa je že mal švoh

Če te še kaj zanima pa prašej ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha ok thx za odgovore cak zdele me ne zanima nc vec bom vidu jutr kok km bo mev pa se bomo odlocil upam d ne bom v temo brcnu :?

Popravljeno . Popravil cvicek seka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omg dons grem gledat motor in se skor stepemo nasred parkirisca p**** mu.da mu j**** sry sam sm razpizden par razlogov:

-ni 95 letnik ampak 92

-ni njegov motor ampak od enga "frenda"(sverzar sigurn :angry: )

-ni vodno hlajen

-vse spraskan

-aia se najpomembnejse motor ni zalaufov na mest ampak ga je rinu in mislm ah sej nc kej tazga par let ni laufov pol mi ga da zapelat mislm kok bo potegnl prtisnm do konca gas in....stojim tko rekoc na mestu dam v 2 motor prdi 5km/h c sm se pelu mu prpelm nazaj mu z****** motor v drvarnco in konec :OK: :OK:

p.s evil penguin misls se nabavt v redu motor iz pony expressom ga butnm :lol1: :lol1: cena je 100k :lol1: mas ga pa parkiranga pred veletekstilom na metelkovi :lol1: (ljubljana)pomojm tud c butns tastarga pa c bo 5 minut po tleh lezu te bo ujev peš:lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil cvicek seka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omg dons grem gledat motor in se skor stepemo nasred parkirisca p**** mu.da mu j**** sry sam sm razpizden par razlogov:

-ni 95 letnik ampak 92

-ni njegov motor ampak od enga "frenda"(sverzar sigurn :angry: )

-ni vodno hlajen

-vse spraskan

-aia se najpomembnejse motor ni zalaufov na mest ampak ga je rinu in mislm ah sej nc kej tazga par let ni laufov pol mi ga da zapelat mislm kok bo potegnl prtisnm do konca gas in....stojim tko rekoc na mestu dam v 2 motor prdi 5km/h c sm se pelu mu prpelm nazaj mu z****** motor v drvarnco in konec :OK: :OK:

p.s evil penguin misls se nabavt v redu motor iz pony expressom ga butnm :lol1: :lol1: cena je 100k :lol1: mas ga pa parkiranga pred veletekstilom na metelkovi :lol1: (ljubljana)pomojm tud c butns tastarga pa c bo 5 minut po tleh lezu te bo ujev peš :lol1: :lol1:

Se mi je zdela zadeva malenkost sumljiva ;)

Vso srečo pri iskanju novga motorja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej momci kolk bi mi mojo dt-jko ucenil, k jo mam namen prodajat???

-letnik 2003

-11500km

-črno srebrne barve

-nikoli karamboliran

-nikoli paden :ninja:

-brez blokad

-home made denfr

-mini karbonski smerniki

-moto kros strehca spredaj

-kovček givi

-acerbis supermoto ščitniki za roke

-nove gume

-drugi lastnik

-...

js jo tm ene 650k do 700k ka pa vi???

post-8569-1152101434_thumb.jpg

post-8569-1152101454_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest bi tut tko reku zdej odvisnu kolk si ti dau zanjo lhku jo prodaš za isto ceno k si jo kupu k ma mau km in zrihtana je tku da...

sam brez blokad kaj mislš s tem kaj maš odblokirani razn to da maš drug dušilc?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest bi tut tko reku zdej odvisnu kolk si ti dau zanjo lhku jo prodaš za isto ceno k si jo kupu k ma mau km in zrihtana je tku da...

sam brez blokad kaj mislš s tem kaj maš odblokirani razn to da maš drug dušilc?

no ja tko se reče drgač mam pa naštelan ex-up ventil na cilindru, pa odprt avspiuh pa drug denfr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno leto jo še mej, pa potem prodaj. Jo kupim :OK:

Popravljeno . Popravil Evil Penguin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno leto jo še mej, pa potem prodaj. Jo kupim :OK:

na sej zj če bom prodaju jo bom konc te sezone al pa začetku druge, k zdle me je pa grčar preveč zrajcov k je Z-ja kupu!!! :devil: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja tko se reče drgač mam pa naštelan ex-up ventil na cilindru, pa odprt avspiuh pa drug denfr

no pol mi ti lahko poveš kaj si naredu sz auspuhom kje točnu si ga prerezou a to lhku mau slikaš pa kolk teh blokad je notr pa kolk se pozna če ga odpreš :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pol mi ti lahko poveš kaj si naredu sz auspuhom kje točnu si ga prerezou a to lhku mau slikaš pa kolk teh blokad je notr pa kolk se pozna če ga odpreš :?

js sm bl mau naredu: avspuh sm odšraufov, ga dau v prtljažnik od avta, nesu k vaškemu kleparju, mu povedu za kaj se gre... ...pršol zvečer ponj, zmontiru pa pelu :D drgač maš pa tm k je najširši del maš en pol krog pa med prumo pa drugmo kolenom še enga, odpri ga pa po šivih pa pol tko nazaj zašvasej. ti pa priporočam da to ti ne delaš ampak ga nes kšnmu mojstru k to oblada oz v kšno firmo k popravlajo avspuhe, zato če boš zamaknu za par mm bo veselja konc k ga navš nikol več nazaj na šravfe dobu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pol mi ti lahko poveš kaj si naredu sz auspuhom kje točnu si ga prerezou a to lhku mau slikaš pa kolk teh blokad je notr pa kolk se pozna če ga odpreš :?

Katastrofa :slap: ne tok komplicirat. prerež avspuh tm k je švasan ker se bo ko ga boš skup dav tm najmn poznal. ko ga boš na pov dav ti bo kristalno jasno kaj je treba odstrant ker res bode v oči da je blokada. edina možnost da bi pri jamahi naredil stvar bol očitno je da bi na tiste koščke pleha napisal: JAZ SEM BLOKADA.

Fantje preveč komplicirate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej momci kolk bi mi mojo dt-jko ucenil, k jo mam namen prodajat???

-letnik 2003

-11500km

-črno srebrne barve

-nikoli karamboliran

-nikoli paden :ninja:

-brez blokad

-home made denfr

-mini karbonski smerniki

-moto kros strehca spredaj

-kovček givi

-acerbis supermoto ščitniki za roke

-nove gume

-drugi lastnik

-...

js jo tm ene 650k do 700k ka pa vi???

Če nimaš potrjenih servisov zavrt kilometre vsaj za kakih 3000 nazaj,daj original avspuh gor,spucaj,zrihtaj,prebarvaj...pa če jo prodaš za 600 kosov svaka čast :worship: ...mogoče koga nategneš za 650 :OK:

P.S.:

Računej nov model je na tržišču,3 leta star motor je to...;servisno maš potrjeno???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom spet kšnga celana nategnu ko k ponavad :D aprilio sm kuvu za 360k šebl prefukov kokr je bla prej edin kr sm generalno naredu itd... prodal sm jo pa čez pol leta za 480k :fredy: :blush: pa mi vrjem al pa ne :D zakaj še za dt-jko neb kšnga obrnu. v naši familiji mamo dobr jezik za prodajat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej sam da ti rata :OK:

Jst ne bom pozabu kako sm tipa obrnu za mojo bivšo APN6 :lol1: ...motor nabavu za 35 jurju,vozu eno sezono al eno pa pol,zjebu do konca...k je bla zrihtana da bi šla vsaj ene 90 je šla okol 40,razbita,mašina u ku*cu,sprednje vilce zlomljene,da če bi motor dvignu na tazadno bi ti ena stran odpadla pa sm tipu reku 55 jurju hočm zanjo on je pa sam dnar prnesu :lol1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom spet kšnga celana nategnu ko k ponavad :D aprilio sm kuvu za 360k šebl prefukov kokr je bla prej edin kr sm generalno naredu itd... prodal sm jo pa čez pol leta za 480k :fredy: :blush: pa mi vrjem al pa ne :D zakaj še za dt-jko neb kšnga obrnu. v naši familiji mamo dobr jezik za prodajat :naughty:

Zej si že zgubu en kup kupcu (z mano vred) :D jebat ga,moraš bit tiho...hihi

Jst rajš šparam en let več pa novga kupm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se prou mau sekiram koga sm zgubu :D vsaj po resnic povem v javnosti. drgač prodau ga bom pa tko al drugač :) če ne letos pa drug let

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm te tut na msn dodav ker bi jo enkrat drug let najbrž vzel, samo če je dobra. Sam ne mislim ti 600k, ker sem motosvetovec bi lahko mi dal za 450k :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm te tut na msn dodav ker bi jo enkrat drug let najbrž vzel, samo če je dobra. Sam ne mislim ti 600k, ker sem motosvetovec bi lahko mi dal za 450k :D

to bomo pa še vidl, zato k dt-jka je pa še ko nova :grim pa za 100k opreme pa ostalih stvari je že gor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!