Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

to bomo pa še vidl, zato k dt-jka je pa še ko nova :grim pa za 100k opreme pa ostalih stvari je že gor!

ja kaj mas pa pol gor ce je za 100k opreme
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj mas pa pol gor ce je za 100k opreme

to je pomoje mislu s tem kao da ma DOSTI dodatne opreme sam za 100k je mau dosti no če že ma ma ke za ene 50k :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pomoje mislu s tem kao da ma DOSTI dodatne opreme sam za 100k je mau dosti no če že ma ma ke za ene 50k :doze:

nism mislu tko dodatne opreme, vsega skup sm dau nanjo 100k prnbližn, to je pa servis, nove gume dunlop trailmax, kovček givi, denfr, ventil naštelan, acerbis ščitniki za roke, karbon mali žmiguci, kros strehca, odpru avspuh,... pa žarnco zamenu spredej :P O:-)

- zdej pa eno pomembno vprašanje!!! dons zutri se js lepo v popolni bojni opremi odpeljem na kofe 5km stran vse vredu ko k ponavad use štima. čez pol ure se usedm na mopidi zalaufam se odpeljem in lejga zlomka obratomer je mrtu, kr na lepem ne dela več??? kva za hudiča ga jebe oz kaj bi lahko blo da ne dela??? :hmm: :hmm: :? :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo problem rešen :) sam masko sm dau dol pa opazm da je zajla za obrate losana, navadn jo pršraufam nazaj in delaaaaaaaaa :OK: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha tebi tut to začel delat .)

Sem meu jst isti problem...na vsake par 100km se je staknu kabl vn...pomagu ti bo samo un cementn lock-tight,ki se ga "ne da odšraufat"...un je dovolj močan da ga vibracije ne bojo zje*ale...uglavnem mam že par 1000km mir s tem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ee ja nerabš dat tga men se je to nardilo pr obeh šteucih samo 1x pa še to je blo mnde zarad padca :whistle: sm nazaj našraufou pa sz kombinirkami zategni in drži k ps jejža :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa bol ko vsak lepiv za take stvari kjer so vibracije problem je silikon. 2 kaple spodej pa se ne bo odšravfal. pa še če boš hotu dol vzet ne bo problemov kukr z lepilam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa bol ko vsak lepiv za take stvari kjer so vibracije problem je silikon. 2 kaple spodej pa se ne bo odšravfal. pa še če boš hotu dol vzet ne bo problemov kukr z lepilam

vem ja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr 15.000km naj bi se nardila uradno sam bi mogu zdržat ke do ene 20.000 :) nevem točn nej jerry pove k mu je že ribnu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr 15.000km naj bi se nardila uradno sam bi mogu zdržat ke do ene 20.000 :) nevem točn nej jerry pove k mu je že ribnu :P

Ah kjeeeee...jst mam dele čez kak mesec servis na 24.000km pa bo samo obročke menju serviser pol pr 30000 se menda dela sam serviser je reku da se to počaka da ribne pa se pol vse komplet menja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kjeeeee...jst mam dele čez kak mesec servis na 24.000km pa bo samo obročke menju serviser pol pr 30000 se menda dela sam serviser je reku da se to počaka da ribne pa se pol vse komplet menja...

ja itak da ti je to reku :slap: zato da bo on več pokaserou!!! čimprej ga nared da boš čim cenej skoz pršou, zdle boš sam bat menu, pa mogoče cilinder brusu pol k ti bo pa ribnu pa loh use potrga!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tkole pa gorenci šparamo z premzam:) mal preveč sm se po taprumo vozu, sm pa pr ploščicah že na železje pršou :blush: :P

post-8569-1152788172_thumb.jpg

post-8569-1152788191_thumb.jpg

post-8569-1152788204_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah ne vem no...

Drugač pa so tele ploščice še dobre...jst sm mu zanč k sm reku da mi je disk spraskal še bolj žnucane ploščice uspred...blo jih je manj kt pol sigurn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nujno rabim nove prve vilice, blatnik, osovino, feltno in balanco za yamaho DT125re, letnik 2004. A ima kdo kaj veze z zastopnikom, se kdo s kom pozna, ki bi lahko nabavil nove dele, ker mi na servisu in pri zastopniku nekaj mutijo kao da delov ni v evropi za dobit (motor sestavljajo v španiji pa pa še 15 let je prisoten na trgu!!!!)? PROSIM- cel lajf vam bom hvaležen....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oglasi se pri Primcu ti bo zihr zrihtu zadevo...

Drugač pa Yamahine motorje tut on sestavlja za Yamaha Delata Team tko da ne vem če čist drži da se motorji sestavljajo v Španiji .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nujno rabim nove prve vilice, blatnik, osovino, feltno in balanco za yamaho DT125re, letnik 2004. A ima kdo kaj veze z zastopnikom, se kdo s kom pozna, ki bi lahko nabavil nove dele, ker mi na servisu in pri zastopniku nekaj mutijo kao da delov ni v evropi za dobit (motor sestavljajo v španiji pa pa še 15 let je prisoten na trgu!!!!)? PROSIM- cel lajf vam bom hvaležen....

js ti lahko strehco zdilam prednjo je pa črne farbe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da je mislu da motorje izdelujejo v španiji ker sestavlja jih itak vsak drug serviser ker jim jih v škatlah prpelejo.

PESHY... 04 ma drugo strehco... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bi jes to vedu:) sej 04 pa 05 mata pa isto strehco kokr krosle oz tako k jo mam js zdle gor, sam moja je ufo plast :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v luisu so 19€ strehce se mi zdi... za tok dnarja dobiš v sloveniji strehco pa maš še za pir dost :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je moja lepša...sm si tvojo učer pogledu pr grčarju k si ti že spau :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je moja lepša...sm si tvojo učer pogledu pr grčarju k si ti že spau :P :D

zakaj me nis zbudu :angry2: to ti pa zamerm :D lol :beer1: :beer1: :beer2: :beer2: :smoke: :smoke: :beer2: :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!