Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

alo alo, ajn kveščn :blush: zanč sm menu predno žarnco (k je dvo nitna) sm sestavu nazaj zdj pa mam en problem na čase k moped laufa pod štantgasom se mi prižge kontrolna lučka za dolge luči, ta prave luči spredi pa ugasnejo :? isto je če bl močno zapremzam :BUA: a je to kšn kratek stik al kaj???? :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo alo, ajn kveščn :blush: zanč sm menu predno žarnco (k je dvo nitna) sm sestavu nazaj zdj pa mam en problem na čase k moped laufa pod štantgasom se mi prižge kontrolna lučka za dolge luči, ta prave luči spredi pa ugasnejo :? isto je če bl močno zapremzam :BUA: a je to kšn kratek stik al kaj???? :eek: :eek:

pogled če je sz žarnco use ured pol bi se pa jest lotu it pogledat stikalo za luč če je tam use uredu pa kontakte pr luči mau poglej druzga mi pa zdej nepade na pade napamet kaj bi blo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe peshy boy, sem vidu tvojo yamaho na avtonetu, ampak 750k je pa rahlo pretirano :D

vem, sej je ne prodajam še ornk. če se bo kšn do konca sezone najdu da bo dau tolk zano jo bom predau čene bom pa mau ceno pol dol spustu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem, sej je ne prodajam še ornk. če se bo kšn do konca sezone najdu da bo dau tolk zano jo bom predau čene bom pa mau ceno pol dol spustu .)

Ja model...pa ti nis normaln...svaka čast če jo za tokn prodaš ampak a se zavedaš da je to 100 jurju cenej kt je bla takt nova...to ni realna cena...vsaj 200 jurju cenej bi blo nekak realno,če ti pa rata koga za tolk oskubit pa daš za pivo :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep, lambdno sondo

mam vprašanje; jst gledam dtjke po avtonetu in so cene kar visoke. pizda 2001 letnik pa ma ceno 500k. wtf, a je to realno? jst bi recimo nekako 550-600k dal za to, ko jo ima peshy boy, ne pa še za 2 leti starejšo.

Popravljeno . Popravil Evil Penguin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mislm da te zarad sonde neb nč zezal...čeprov nism sigurn...

Sam folk vi čist preveč cente te DTjke...motor zgubi vsako leto 100 jurju če ti samo stoji v garaži vse ostalo pa še dodaten minus...jst sm svojo recimo nabavu 3 leta staro,3600km,skor brez praskice pa je bla 300 jurju cenej kt nova .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja cene 2-t motorjev so smesno drage ratale.....mislm zgleda je dovolj povprasevanja pobalinov ki imajo dovolj pod palcem....da lahko dajo malo vec....tudi jaz bi prodal drago ce bi se dalo kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kakor jst vem gre to tako,da prvo leto pade cena za 15% naslednja leta pa pada po 10%.

+tuki je treba še šteti obrabo gum,verig,zobnikov,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No torej če je motor nov 860.000,prvo leto izgubi 124.000 in stane samo še 736.000,drugo leto izgubi še 86.000 in stane 650.000,tretje leto pa stane že 564.000SIT s tem da vsaka praskica ali karkol druzga zbije ceno še za kazga jurja...dodata oprema je pa bolj tako tako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No torej če je motor nov 860.000,prvo leto izgubi 124.000 in stane samo še 736.000,drugo leto izgubi še 86.000 in stane 650.000,tretje leto pa stane že 564.000SIT s tem da vsaka praskica ali karkol druzga zbije ceno še za kazga jurja...dodata oprema je pa bolj tako tako...

hehe saljivec... poglej si naprimer malo kaksne cene imajo Honde cbr 600 al pa yamahe r6 rablene...eni jih prodavajo za take cene kot so jih pred 2 letoma nove kupli :worship: To kar si napisal bi pogojno držalo če bi vsako naleto naredo kakih 10k kilometrov... Če pa je motor ohranjen in da je kot nov in ima malo kilometrov,ter da je servisiran pol pa ima tudi temu primerno ceno...ker dt-jke se v zadnjih 8 letih niso nič spremenile,če ne gledamo malih kozmetičnih popravkov...Sploh pa pri nam ko je trg motorjev zelo majhen in je zelo malo zelo dobro ohramjenih. Je pa dejstvo da praviloma vsak nov motor ali avto največ zgubi po cirka 2 letih, pol dalje pa dosti majn če se ohranja enaka raven ohranjenosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst samo vem da za 3 leta staro DTjko,pa je lahk kot nova,ne dam več kt 550 jurju kolkr sm jst dau :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst samo vem da za 3 leta staro DTjko,pa je lahk kot nova,ne dam več kt 550 jurju kolkr sm jst dau :grrr

ja te pa najdi eno za tako ceno kot novo, si še eno kupim :worship: zaj so druge cene,kot pa par let nazaj tak da...pred 2-3 leti je majn prišla kot zaj,zato tudi majnše cene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem svojo 30k km, letnik 99 prodajal za 360k in še kaj bi spustil tistemu ki bi jo prišel pogledat če bi ga res zanimalo(nova veriga in zobniki, pravkar servis narejen, dela kot urca(bat pred 6k km menjan), enduro gume, narejen servis na vilcah, res podrsana sem pa tam. noben ni bil sposoben da bi prišel pogledat z dveh mescih, samo klicali so, mejli prihajali. sem zbral keš, kupil drugi motor in mi je dtjka ostala doma, jo imam za kam skočit na hitro, stari za pobirat gobe, šparglje,..

Popravljeno . Popravil kocka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to ti je že mal bolj realna cena...sploh če bi spustu na kakih 340,350...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve, kako so zablokirane nove yamahe? isto samo ventil in auspuh, ali še kaj drugega?

pa še tole: a majo kake razprodaje recimo konec leta? da se znebijo starega letnika da znižajo cene?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še tole: a majo kake razprodaje recimo konec leta? da se znebijo starega letnika da znižajo cene?

tko je ponavadi vsako leto konec sezone. takrat so razne akcije in znizanja cen motorjev lanskega letnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hi!

Res si jo dober prodau :D .Pozimi imajo 85,000 popusta.Jaz sem kupu dt 50 sm jeseni. letnik 2005 za 400,000.(2000km).Kr dolg sem iskau kaj pametnega. Prodajajo tako uničene,pr enem sem s probe pršu peš nazaj (neverjetn).Če nima slik na netu je tud 10km predaleč za ogled.Težje je prodat kot kupt zato je treba bit konkreten (pare na sunce)al pa adijo povem naprej.Potem se hitro oža krog morebitnih kupcov(vsaj tle na motosvet-u). POMAGAJMO SI.10 let star 280,000 pa take nore ...

Upam,da nebo kdo zameru al pa to je moje mnenje .)

LP max

Popravljeno . Popravil maxf1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dt,tole je kr vredu cena :?

ti ga kr kupi ja :grim to ti bo dolgo služu :lol1:

aja pa mejčkn si temo zgrešu! za 50ccm maš debato pr mopedih :angry2:

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!