Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

dt,tole je kr vredu cena :?

hehe...za 50ccm je še enkrat preveč...sploh za tkole zjebano :BUA:

Pa da ma 50 oz. 70ccm 19 konjev pa končno 110 :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...za 50ccm je še enkrat preveč...sploh za tkole zjebano :BUA:

Pa da ma 50 oz. 70ccm 19 konjev pa končno 110 :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

aha sory,sm spregledu(mislu da je 125)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...za 50ccm je še enkrat preveč...sploh za tkole zjebano :BUA:

Pa da ma 50 oz. 70ccm 19 konjev pa končno 110 :kva2: :lol1: :lol1: :lol1:

čaki un flemči gayči ma rs 80 kit pa leti skor tok k moja zablokirana RS ka, pa on z 80ko vse vaše 125 dt jke dol pihne :yes: ;) Tisti ki ste bili na pikniku ste to imeli možnost vidt .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam kok cajt bo njemu delu un 80 kit pr polni obremenitvi tko kt jst mojo 125ko ženm pa dela že skor 24.000km brez enga problema??? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam kok cajt bo njemu delu un 80 kit pr polni obremenitvi tko kt jst mojo 125ko ženm pa dela že skor 24.000km brez enga problema??? :naughty:

jah ta njegov stroj noče in noče crknt :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Superca,svaka čast...ko bo z njim prevozu 24.000km brez da bi karkol zamenju pa še jst svojo 125 prodam pa rs 50 s kitom nabavim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Superca,svaka čast...ko bo z njim prevozu 24.000km brez da bi karkol zamenju pa še jst svojo 125 prodam pa rs 50 s kitom nabavim ;)

jah to pa ne gre ker ma 2T .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Superca,svaka čast...ko bo z njim prevozu 24.000km brez da bi karkol zamenju pa še jst svojo 125 prodam pa rs 50 s kitom nabavim ;)

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JeRn3j, sej dtjka je tut 2T

zakaj pa na novih yamahah ni več obratomera? kaj so malo smotani al kaj? in kje je cager za temparaturo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JeRn3j, sej dtjka je tut 2T

maš prov :OK: sam aprilia je aprilia .) .) v bolših in slabših pogledih.... zdej pa dost o tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki un flemči gayči ma rs 80 kit pa leti skor tok k moja zablokirana RS ka, pa on z 80ko vse vaše 125 dt jke dol pihne :yes: ;) Tisti ki ste bili na pikniku ste to imeli možnost vidt .)

torej mu leti več ko 140 km/h :worship: pol pa naj pride na drag če upa :OK: tudi ti z to tvojo rs-ko pridi da bos vido enkrat za vselej kaj dela dt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U glavnem se lahk vsi smrkavci k misljo da če majo na riti napopano rumeno tablco so s tem pa kr boga za jajca prjel mal pod nosom obrišejo pa si ga grejo mal na rokco vržt da jim hormončki ne podivjajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JeRn3j, sej dtjka je tut 2T

zakaj pa na novih yamahah ni več obratomera? kaj so malo smotani al kaj? in kje je cager za temparaturo?

ka pa ti bo obratomer... to je samo teža... jest sm na mojmu še števce vn zmetov... ne boš reku da je obratomer za karkol uporabn... sej po občutku več kok maš obratov pa kje najbol vleče.... cagar za temperaturo je pa tud dokaj neuporabn... ko se pregreje se pržge lučka... drugga ne rabš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi se rekl da en optimistično prodaja mojo bivšo naprej :) cena je divja ni kej :blink: pa tip še pojma nima...

pa ta je nor :blink: :blink: :blink: še ve ne da je 1997 motor kupu... misl da je zej en let mlajši al kaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi se rekl da en optimistično prodaja mojo bivšo naprej :) cena je divja ni kej :blink: pa tip še pojma nima...

pa ta je nor :blink: :blink: :blink: še ve ne da je 1997 motor kupu... misl da je zej en let mlajši al kaj :P

:lol1: ja sam res ja no tut taki morjo bit al kaj drgač neb blo zanimivo a ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene nek štrom jebe pr motorju :( zdej naprimer k dam kontakt komi loputa obrne k da bi biu akumulator zanč sam pol pa k stisnem bremzo lučke pomežiknejo k jo pa spustim se pa s5 loputa obrne nevem možnu da je akumulator zanč + bi mogu zamenat bat k ma 26k km in če se nemotm ni blo še generalne tku da jo bo treba izpelat a kdo ve kolk bi bla prbližnu cena za generalno :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men isto delal...nov akumulator reš zadevo :)

Probej se zapeljat kako furo do morja pa nazaj pa se ti mogoče nafila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

generalna... bat-9000sit

obročki 7500sit

tesnila 2x 3500sit

brušenje 5000sit (po potrebi...)

čak zakaj obročki sej pridejo sz batam al kaj skupi kaj je tu 20000 na okroglu ja pa še delu... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

generalna... bat-9000sit

obročki 7500sit

tesnila 2x 3500sit

brušenje 5000sit (po potrebi.. .)

Na kok realnih km si ti delu generalko???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!