Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

čak zakaj obročki sej pridejo sz batam al kaj skupi kaj je tu 20000 na okroglu ja pa še delu... .)

ja obročki pridejo z batom če ti piše na kestlu pa zadej na zicu TOMOS. drgač se jih pa posebej kup...

generalno sm pa jest naredu nek pr 28000km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja obročki pridejo z batom če ti piše na kestlu pa zadej na zicu TOMOS. drgač se jih pa posebej kup...

generalno sm pa jest naredu nek pr 28000km

:P :blush: pol pa ja hehe no sej jest jih mam pa 27000 tku da pa nek me štrom jebe pačez 100 sploh nepotegne več :cry: tku da mi gre že mau na žiuce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P :blush: pol pa ja hehe no sej jest jih mam pa 27000 tku da pa nek me štrom jebe pačez 100 sploh nepotegne več :cry: tku da mi gre že mau na žiuce

ni nujn da je štrom... lahko maš že obročke tko obroblena da ni več taprave kompresije poj pa ne gre nkamr :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni nujn da je štrom... lahko maš že obročke tko obroblena da ni več taprave kompresije poj pa ne gre nkamr :hmm:

jp...pr men se že to dogaja...sam dobr mam čez 500km servis pa menjava obročkov tko da bo šlo spet kt po starm :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko da bo šlo spet kt po starm :yea1:

se pravi nikamor :lol1: O:-) ne mi zamert, mal mi trga (sorry za off topic)

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj gre dt dost za enduro z njem vozt? tko po hosti se prgajat in podobno. hard enduro torej.

Popravljeno . Popravil Evil Penguin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah fora je sam v tem, da ne vem, kaj bi vzel. Gre husqvarna wre kej bol?

edini problem je da se bojim da bi se je naveliču hitr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da gre huskvarna bolš...probu pa še nism .)

Sam je pa tut dražja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da gre huskvarna bolš...probu pa še nism .)

Sam je pa tut dražja...

itak da gre bolš, pa tut kej hitrejš se uniči, deli za huso so pa dragi pa po mesec dni čakaš... (padanavkšnrekudadelamsamopromocijo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za hard je husa boljša. kvari se niti ne, prijatelj trenutno eno prodaja letnik 00 in je super motor.

z dtjem se da tudi hard vozit. dt je vsestranski motor. bolj udoben, mehkeješe vzmetenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ja glih mi rabi se ena ki niti te moje ne morm prodat :D

enako :doze: nevem zakaj se take endure tolk težko prodajo, k nimaš bolšga k to... komot greš u gmajno, al pa na železno kaplo tačke brust...

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enako :doze: nevem zakaj se take endure tolk težko prodajo, k nimaš bolšga k to... komot greš u gmajno, al pa na železno kaplo tačke brust...

Ti jst povem zakaj...ker ste zmešani da vam bo folk kupval take motorje rabljene za tolk dnarja :wacko:

Če ti prodajaš za 600 jurju rabljeno dtjko da en k ma pač še kakih 100 jurju viška raj ene 100,200 več pa ma že kak let starejšga,4-taktnga KTMa .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje jih ne kupujejo ker "vejo" da je biu motor že 100x na tleh in zabit z blatom

čeprov je res da nekateri zelooo merkajo svoj motor drugim "carom" se pa je*e za motor, sam da se pelejo

mogoč je meu človk prej kake slabe izkušnje, ko je šov gledat par rablenih endurcov pr kakih "carih" pa je vidu situacijo, kak delajo z motorjem , kje je parkeran, kako očiščen,... pa mislijo da so vsi isti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje jih ne kupujejo ker "vejo" da je biu motor že 100x na tleh in zabit z blatom

čeprov je res da nekateri zelooo merkajo svoj motor drugim "carom" se pa je*e za motor, sam da se pelejo

mogoč je meu človk prej kake slabe izkušnje, ko je šov gledat par rablenih endurcov pr kakih "carih" pa je vidu situacijo, kak delajo z motorjem , kje je parkeran, kako očiščen,... pa mislijo da so vsi isti

:slap:

to je ENDURO padci in blato sodjo zravn... to motorja ne unič... ga popraska... uničjo ga samo taki pacienti ki ne znajo skrbet zanga. (skr v smislu stalnega čiščenja im skrbi da nebi kje čez lužo pelov je za čoperiste)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To zimo bom mal u avspuh pogledu pa me neki zanima (sej vem spet blokade,napisan že 10000x)

A kdo ve a majo DT-jke letnik 05 dvojne blokade u avspuhu.Ena je tam kjer je najdebelej (se vid tut po zvaru),mal pred tem kje se začne cev širit je pa spet podoben zvar.A je tu še ena?

Pa še to!

Neki sm študiru da bi dav športn filtr gor.Me zanima kari so taki mal bolš,kok približn stanjejo pa še a je treba kaj druzga pol štelat al sam filtr zamenaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje jih ne kupujejo ker "vejo" da je biu motor že 100x na tleh in zabit z blatom

čeprov je res da nekateri zelooo merkajo svoj motor drugim "carom" se pa je*e za motor, sam da se pelejo

mogoč je meu človk prej kake slabe izkušnje, ko je šov gledat par rablenih endurcov pr kakih "carih" pa je vidu situacijo, kak delajo z motorjem , kje je parkeran, kako očiščen,... pa mislijo da so vsi isti

ko ste pa eni pametni :slap: lih tko jr kt je jerry povedu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!