Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

me zanima kak bi se ti počutu, če bio šov gledat svoj prvi motor, pa bi vidu da je parkiran v eni zaprašeni, zamaščeni sobi, usran od feltn do zica pa da bi ga ta človk ko ga prodaja ukurblu pa pred tabo gas naviju ko nor, da bi ti pokazu "stroj"

vem za kaj je motor namenjen, pravm samo kak bi gledu en, ki je prvič kupoval motor, se prav da bi biu še nov. itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to je pa mal primerkov da motorja niti ne operejo predn se ga prodaja. mogoče kakšn krosist ki s svojo staro krosko še treninge voz dokler je ne proda .)

čeprov če bi jest vidu motor v takem stanju kot si napisov bi si mislu : glej ga ta je saj pošten :) motorja pa itak nebi kupu v takem stanju in ravnanju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To zimo bom mal u avspuh pogledu pa me neki zanima (sej vem spet blokade,napisan že 10000x)

A kdo ve a majo DT-jke letnik 05 dvojne blokade u avspuhu.Ena je tam kjer je najdebelej (se vid tut po zvaru),mal pred tem kje se začne cev širit je pa spet podoben zvar.A je tu še ena?

Pa še to!

Neki sm študiru da bi dav športn filtr gor.Me zanima kari so taki mal bolš,kok približn stanjejo pa še a je treba kaj druzga pol štelat al sam filtr zamenaš.

za športn filter maš preveč predelave razn če obstaja kšn tak nalašč za air box sej na sliki vidiš to sm jast eksperimentirou in je blo treba use dol pobrat pa filtr dat gor pa še nepaše glih najboljker amortizer moti :( sam se mi je pa zvok zelo dopadeu neki podobnega kot pri motorki se mi zdi filter pa dobiš za ene 5000 tam nekje pol morš pa še en kos cevi kupt pol pa še frgazer nastaut kar pa ni tko enostauno .) dosti dela

post-8161-1159381361_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ou jea dns sm se menu sz enim kolegom k dela auspuhe in je reku da mi lahko nardi lonc oz. dušilc drug k ceuga auspuha za 2T mašino se nesplača delat k je preveč zakomplicirano lonc bi pa mi naredu sam da motor dobim sz servisa pa se polati :D me prou zanima kako bo zgledalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud za cagivo bi naredu.

dela po naročilu, predvsem za 4t motorje.

največ dela samo zadnje lonce, po dogovoru pa naredi tudi celoten izpuh ali ostale dele iz aluminija

če kdo želi kaj več info lahko na pm.

lp, KRIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud za cagivo bi naredu.

dela po naročilu, predvsem za 4t motorje.

največ dela samo zadnje lonce, po dogovoru pa naredi tudi celoten izpuh ali ostale dele iz aluminija

če kdo želi kaj več info lahko na pm.

lp, KRIK

:blink: ... cagiva je 2T... :) Kolko pa bi stal lonec približno da vem? ker se odločam med par možnostmi... morn pač čimprej porihtat to ker je malo zvit lonec pa grdo zgleda :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da je 2t.

sej bi ti mogoče tud zanj naredu.

za cene ti pa nevem povedat.

se bom pa pozanimal pa sporočim

lp,..KRIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo.. letos začetk leta sem kupu tegale DT-ja, ker pa me je prejšni lastnik nategnu in mi prodal motor v drugačnem stanju kot je v resnici BIL, je blo z njim kar nekaj dela... motor zdj dela ko s štacune, prodajam ga pa zato, ker mi ne paše enduro stil, bom kj cestnega nabavu.... tko da če kdo želi menjat se tudi da zment...je letnik 97, prvič registriran 98, registracija pa velja do julija 2007, ima 24 KM, gre okol 140km/h, pospeški so pa zelo dobri... kar se tiče mašine ni predelan nič,je vse original,nekje sredi poletja je bla narejena generalna na mašini ( ojnica,bat,.wink.gif, menjan je tut prednji disk, disk ploščice zadej+spredaj,semering za vodo,gume so nove + zravn dam še par skoraj novih kramparc... edino vizualno je mal predelan in je tako unikat... ma drugo luč spredaj in zadaj, zadne plastike so drugačne, nalepke, sprednji blatnik,...tako da je motor 100% pripravljen do konca te sezone in še za celo naslednjo trance_40_thumbup.gif

SLIKE http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/Motornakolesa/oglas.asp?id=1077612#

več informacij na 051 361 616

LP ŽIGA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je masina lahko vse original ce mas 24HP pa ti leti 140km/h :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk dnarja???

kolk dnarja nevem še jest sm ga sam prašou če bi je reku da lahko se morva še zment pa za 2T lahku nardu sam dušilc k ostalu je preveč zakompliciranu za 4T dela pa use :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem za tale 24KM, ima par KM manj ( nevem točno, bom pogledal), DT 125 R leti 130 brez blokad nič predelan, če pa je še zelo dobro naštelan pa če se fajn dol sklonš gre pa 140 :D drugač je pa vs eorigina, samo blokad ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Legat kr se tega motorja tiče tlele v forumu vejo člani k to temo berejo o njem več kot ti. ker sm jest redno objavlov vse kar sm na njemu naredu. tko da bojo znal tud potrdt da je motor delov ko urca dokler sm ga mev jest v rokah. predn si ga pa kupu je biv pa not dan nov bat, obročki pa vsa tesnila na cilindru pa za to si tud račune dobu. tko da kr se nategovanja tiče jest loh rečem sam da je bla cena mal visoka. razlog je pa da se mi ga ni mudil prodajat ker sm ga mislu šeeno sezono met razn če bi se za tisto ceno prodav. in se je. zato tud nism nč spuščov. sm pa slišov da je teb poj zaribov ker si pozabu ole dolivat .) zej ne vem če je to res... tko sm slišov.

pa še tist zadej k sm jest naredu nove nosilce pa luč... si zadnč reku da se je odlomil od vibracij... 2mm aluminija vibracije ne odlomjo. pa tud luči pa strehce ne zabijejo gor. kej takga se nardi ponavad po kkšnmu neuspešnmu poskusu vožnje po tazadnmu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no.. nebi se zdj kregou kakšn motor si mi prodal... motor ni bil v takmu stanju kukr si mi ti reku da nj bi bil (1 dan ko sem naredu izpit mi je zaribou, ker je bla voda v mašini,navoji so bli sfukani vsi, pr štarterju je spuščala voda v mašino,.... in posledično zaribal men pa 150K sit iz žepa šlo :OK: zakon a? no naprej.. kar se tiče zadne tablce je bil aluminij že zelo načet( razpokan ) in zato se je tablca odlomila stran... kar se pa tiče nevem kaj si reku da je zabit zadni del gor? to pa nevem kje si vidu :) pa tut vsi dobr vejo kaj si ti vse delou s temu motorjm .) LEP POZDRAV vsem skupaj :yea1:

aha, pa da ne pozabm glede tvojga novga bata... 1. dan k sm pršu na probno mi je zaribou :OK: tko da takrt nevem kolk si ti to menou .. pol pa si ja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no.. nebi se zdj kregou kakšn motor si mi prodal... motor ni bil v takmu stanju kukr si mi ti reku da nj bi bil (1 dan ko sem naredu izpit mi je zaribou, ker je bla voda v mašini,navoji so bli sfukani vsi, pr štarterju je spuščala voda v mašino,.... in posledično zaribal men pa 150K sit iz žepa šlo :OK: zakon a? no naprej.. kar se tiče zadne tablce je bil aluminij že zelo načet( razpokan ) in zato se je tablca odlomila stran... kar se pa tiče nevem kaj si reku da je zabit zadni del gor? to pa nevem kje si vidu :) pa tut vsi dobr vejo kaj si ti vse delou s temu motorjm .) LEP POZDRAV vsem skupaj :yea1:

aha, pa da ne pozabm glede tvojga novga bata... 1. dan k sm pršu na probno mi je zaribou :OK: tko da takrt nevem kolk si ti to menou .. pol pa si ja .)

Ali si mogoče že pozabil, da si ga zaribal ti na probni vožnji, ker je bil še mrzel motor. Ti si dobil popravljen motor z novim batom, obročki in brušenjem in to vse z originalnimi računi (in to na naše stroške), zato ne nakladaj, če ne znaš ravnati z motorjem.

Kar je si samo preveč plačal zanj, samo ravno takega si hotel. Motor je bil pa brezhiben.

Sedaj je vse tako brez veze, samo krivde ni treba valiti na druge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.. gonu sm ga pa do konca kar je dalo tm skoz vas k se lahko max 40 peleš :lol1: niti ga pa sploh upou nisem takrt gont, tko da nevem kako zlo dobr je bil motor popravlen da je zaribou po 300m vožnje :hmm: uglavnem ni važn... vse se vrača vse se plača... no.. zdj bi pa kočal s temle prepirm :rolleyes: LEP POZDRAV!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist o tem da ga nisi gonu se sploh ne splača zgovarjat ker smo vsi s tvojmu fotram in mehanikam ki si ga mev sabo vidl koko si štartov. motor je lavfov na mestu cca 10min poj si se pa ti pelov. in si kuj z dvoriša obrnu gas kr je dala mašina in je še vse trokiral...

zej je pa z moje strani tud zadeva zaklučena...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajaaaa...ti legat si nabavu jerryjev motor??? :D

Za kolk si ga pa nabavu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr Legat... .) se opravičujem... ne mislm se kregat ker sva dost bliz doma in se dostkrt srečava pa nočm da bi se zarad tega grdo gledala. sam hočm da veš da krkol je blo z motorjam narobe če je blo jest nism vedu... da ne boš mislu da sm ti kej podtaknu. sm mu samo srečo da je teb to shodil drugač bi men v tej sezoni če ga nebi prodav.

lep pozdrav... pa brez zamere ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se bova grdo gledala.. kar je blo je blo :rolleyes: drgač je motor super... razn tistih par stvari k so ble za poštimat.. in zdj so poštimane... tko da.. če ga slulučajno noben nebo kupu, mi bo čez zimo še zelo dobr sližu :OK: hehe.. no uglavnem, če kerga zanima motor, nj pove :yes: Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se bova grdo gledala.. kar je blo je blo :rolleyes: drgač je motor super... razn tistih par stvari k so ble za poštimat.. in zdj so poštimane... tko da.. če ga slulučajno noben nebo kupu, mi bo čez zimo še zelo dobr sližu :OK: hehe.. no uglavnem, če kerga zanima motor, nj pove :yes: Lep pozdrav!

čez zimo hehe jest sm to sam 1x poskusi pa še to sam 1 dan in nigdar več

usaj sz tem motorjem ne :BUA: pol spomladi k pa mau sneg otaja pa vs motro rjou :( tko da...jest nebi tga delou sam dokler neprobaš neveš a ne sam je blo pa kr zakon počez vozt po raunm :P

post-8161-1160596246_thumb.jpg

post-8161-1160596266_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil ufo plast
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!