Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Jutr bom vrgu še tisto vn,čene druzga bo mogoče zvok bolši.A je možno da je tut tam pr unmu zvaru pred katerim je privarjena cevka za lambdo kaka blokada.Tko mi je neki serviser reku(baje da majo tko TZR-ke) sam sm mal skeptičn ker v večih poskusih z mehkim dratom nism začutiv nobenega zatikanja :hmm:

Mejdun ki bo to šlo...ma le do ene 130 :glare: A se pri letnikih 05 še kje skriva blokada :blush: (me je že mal sram prašat),kr zej je čas ko je razdrto pol se bmo vozil,magar po garaži :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr bom vrgu še tisto vn,čene druzga bo mogoče zvok bolši.A je možno da je tut tam pr unmu zvaru pred katerim je privarjena cevka za lambdo kaka blokada.Tko mi je neki serviser reku(baje da majo tko TZR-ke) sam sm mal skeptičn ker v večih poskusih z mehkim dratom nism začutiv nobenega zatikanja :hmm:

Mejdun ki bo to šlo...ma le do ene 130 :glare: A se pri letnikih 05 še kje skriva blokada :blush: (me je že mal sram prašat),kr zej je čas ko je razdrto pol se bmo vozil,magar po garaži :lol1:

Kaj si ti naredu z unmi cevkami ki grejo od auspuha do airboxa ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mejdun ki bo to šlo...ma le do ene 130 :glare:

dobrojutro :grrr , 110 mogoče 120 če bo taprau vetr pihou :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja 120km/h mi je ša original sam si mogu mal počakat,tko da 130 bo ja šla...sej je dost če ni BlackDoc-a zravn (že ve on zakaj :lol1: ).

Dr_Lunatic:sm se zanimu mla za lambdo in situacija je taka.Če pustiš tko kot je ti mal več pije,če jo pa zapreš maš pa to u + sam pa mrzu mal težje kresne.

Tko mi je frend razložu ko se je pr avtu z katalizatorjem pa sondo špilu...bmo vidl.

Dons kupu še UFO ščitnke z komplet kitom za namestitev,dav cca 12k ko poštimam pa kako fotko prpopam,sam na nalepke morm še počakat...čakam že fu.... two months :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja 120km/h mi je ša original sam si mogu mal počakat,tko da 130 bo ja šla...sej je dost če ni BlackDoc-a zravn (že ve on zakaj :lol1: ).

Dr_Lunatic:sm se zanimu mla za lambdo in situacija je taka.Če pustiš tko kot je ti mal več pije,če jo pa zapreš maš pa to u + sam pa mrzu mal težje kresne.

Tko mi je frend razložu ko se je pr avtu z katalizatorjem pa sondo špilu...bmo vidl.

Dons kupu še UFO ščitnke z komplet kitom za namestitev,dav cca 12k ko poštimam pa kako fotko prpopam,sam na nalepke morm še počakat...čakam že fu.... two months :headbang:

Ja mam tui js ufote :D...so super...sm ze dostikrat padu pa so celi...

Pa če je lambda valvola...js jo nism zapru...js sm jo še bl odpru...bom slikau kko mam tisti 2 zajli za stelanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto je druga.

lambda sonda čekira izpušne pline, kolko česa je v njih in na podlagi njenih ugotovitev dela fargazer mešanco lufta in bencina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha...ja to bi pa mogu jst zapret al kakorkoli nardit...ki da mi zacne metat vec zraka v cilinder kr misli da je vroče mi bo šlo pol lahko kej h vragu ko bom meu gor karb 36mm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm... zima se bliža, sezone bo konc, cene motorjev so padle, tut js sm ceno mal spustu, pa še zmerm mi doma u garaži stoji :glare: a kdo kupujeeeee???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk maš pa zdej ceno???

Ma za tako ceno k si jo mu prej se jst ne čudm da ne najdš kandidata :wacko: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer sestavu spet nazaj.Ful se zej pozna na pospeških,navoru in kr mal presenečeno tut na zvoku :OK: .Neki sm slišu,da je dobr tut dize menjat za večje,če maš odprt avspuh.Baje da je nevarno da motor "stistne".Kake dize ste notr dajal,če se jih,mislem velikost lukenj!?

Pa še tri slikce,ki sem jih oblubu...

post-7184-1162222277_thumb.jpg

post-7184-1162222313_thumb.jpg

post-7184-1162222350_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem meni z gianelli-jem ni še stisnlo motor...pa sm ga pošteno po obratih vrtu navzgor v klanc...bom pa morau dat dodatn hladilnik ko dam karburator 36mm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pomen da ti stisne motor???

Kaj je karburator?

A si se tok u glavo udaru al si se na blond pofarbu (sej ne da sm tut jst :P ),da take reči sprašuješ...hec hec

Da ti motor stisne pomen,da ti mašina zariba.Karburator pomen pa frgazar,uplinjač,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!