Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

zelo slabo je, ce ga mas na rdecem, tako obrate kot temperaturo. bat priporocam originalnega, ali pa ASSOta, vsekakor pa ne Vertexa, ker baje niso dovolj temperaturno stabilni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vetrex je pomoje bol za friziranje mopedov!!Npr.za atx, apn, pa še mogoč frčota! B) B)

Ja men se temp.najbolj dvignla cm pred rdečim!Pol sn ga pa vgasno za kake pol ure pa je bla temp spet na optimumu!Ja pomoje to res ne vredi za temp motorja da ga maš tak dolgo na rdečem!!Za obrate pa tak maš itak sam par sekund k morš pol tak menjat v višjo prestavo!! ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, naj bi mel max power pr 11300 rpm?!? :( sam ma pa navora z zaprtim ventilom vec ko vsak RS, Mito in podobno sranje ko je Futura... B) problem je sam, da mam js ventil nonstop odprt, da ni casovnega zamika pr odpiranju... B) :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Zok a ti maš vetrnico na hladilnem sistemu??

jaz je na žalost nimam pa kok vem kr nekaj 125 nima tega vsaj enduroti!!!

Tak da so naši(tisti ki nimajo vetrnice)narejeni tako da jih hladi sam speed!!!Bol ga žgeš bolj hldai!!!Pa glej da neboš mel une rebrce (al kak se jim že reče) zlamane kr takrat maš tut manjšo hlajenje!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za obrate pa tak maš itak sam par sekund k morš pol tak menjat v višjo prestavo!! ;) ;)

Jah ce se ene 30km pels mal u breg pa po ravnem sigurn ene 200X zamenas 200*3=600sekund u rdecem polju to pa spet ni dobr :D najbol je da se izogibas rdečga pola! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tooooreeeeej. sicer so me turisti mal cudn gledal, pa BMK, tud js morm zvet. in sn sou sprobat. B)

1. prestava, 10.000 rpm - 65 km/h (pravkar sprobu)

2. prestava, 10.000 rpm - 90 km/h (pravkar sprobu)

3. prestava, 10.000 rpm - 120 km/h (pravkar sprobu)

za 4. ne vem (verjetno okrog 135, 140)

5. prestava, 10.000 rpm - 155 km/h (pri 155 ponavad saltam v 6.)

6. prestava 175 km/h+ (se ne smem terat do konca, ko ma tt bat sam 500 km) :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tooooreeeeej. sicer so me turisti mal cudn gledal, pa BMK, tud js morm zvet. in sn sou sprobat. B)

1. prestava, 10.000 rpm - 65 km/h (pravkar sprobu)

2. prestava, 10.000 rpm - 90 km/h (pravkar sprobu)

3. prestava, 10.000 rpm - 120 km/h (pravkar sprobu)

za 4. ne vem (verjetno okrog 135, 140)

5. prestava, 10.000 rpm - 155 km/h (pri 155 ponavad saltam v 6.)

6. prestava 175 km/h+ (se ne smem terat do konca, ko ma tt bat sam 500 km) :unsure:

dobr ti gre Aprilia AF1 Futura 125

Popravljeno . Popravil McMatko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6. prestava 175 km/h+ (se ne smem terat do konca, ko ma tt bat sam 500 km) :unsure:

A to po števcu al te je kdo zmeru? <_<

K števc sigurn saj za ene 10 laže :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se neki me zanima a b imu kdo načrt od DT-ja mašina, gištel, štrom,...? K za rs-50 se ga da dobit na netu za Dt-ja ga pa se nism nikjer vidu. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, nisem mislil potrošni material ali takšne neumnosti, jaz mislim kakšne plastike (maska sprednja),...

Da se zamenat barvo ročk npr. oranžno al pa tut scitnik pr ročkah (mal drugacna občila). :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to po števcu al te je kdo zmeru? <_<

K števc sigurn saj za ene 10 laže :)

po kolesarskem racunalniku, ki kaze pri max hitrostih do 5 km/h manj. tud ce bi me kdo meril, ko vsak stevec, razen digitalnega, laze. aja, baje so sam pri HDjih 100% natancni! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se zamenat barvo ročk npr. oranžno al pa tut scitnik pr ročkah (mal drugacna občila). :)

Velik razlicnih barv!

14302482.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a b se dal digitalnga nastimat na 125??? <_<

Pa kolk te kej to pride?

Sej nis normalen kva ti pa bo??? B)

Hehe ja nc an sej mam ze obicnga :D Sam tko mej zanimal ce kdo ve ceno? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam digitalca gor, sigma sport BC 800. magnet mam pri disku (cist na notranji strani), senzor pa na posebnem nosilcu, narjenim iz imbus vijaka in sponke (šelne). ko sn ga kupil je bil 6500 sit, zame najpomembnejsi podatek, ki ga belezi je pa povprecna in max hitrost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se neki a je kdo na tem forumu k ma kej DT-ja nafriziranga (auspuh zamenan al pa kej,...)??? <_<

Enduras ma neki navit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ta maska ni videti slaba, vendar mi je ena boljša. Videl sem jo na dt125.de, una črna, z acerbis ročkami.

Kaj pa pneumatike kere imate gor?

Kakšen vzorec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sem mel GPS v žepu in sem motor po ravnici spalu 130, ko sem se ustavil je na GPSu pisalo da sem šel 124,9 km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo kakšen cenih gum za yamaha dt?

A števec sploh laže? :D

Seveda usi stevci razn digitalnh lazejo. Pr skutrejh je to ful opazno... Pr Dt-ju pa se newem.

Poklic na servis od yamahe pa pras sigurn t bojo znal odgovorit na uprasanje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ta maska ni videti slaba, vendar mi je ena boljša. Videl sem jo na dt125.de, una črna, z acerbis ročkami.

Kaj pa pneumatike kere imate gor?

Kakšen vzorec?

Brigston (krampe) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!