Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Maja 125 4T je še premalo razvito da bi nadomestilo 2T...

V Milanu sm vidu YZ125 ENDURO!!!!

DTjke ni blo nikjer videt...mogoče pa so se odločli da bojo delali mrcine 125ccm enduro :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maja 125 4T je še premalo razvito da bi nadomestilo 2T...

V Milanu sm vidu YZ125 ENDURO!!!!

DTjke ni blo nikjer videt...mogoče pa so se odločli da bojo delali mrcine 125ccm enduro :D

No no to se že bolš sliš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jst se pa strinjam s tem, da se umakne 2-takne masine, ker prevec pijejo, prevec onesnazujejo, prevec je stroskov za vzdrzvanje, prevec majo moci za 16-letne divjake,.... To je vreca brez dna. bye bye DT125! :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha ne živi od DTjk in se jim verjetno ne da ubadat s tem da bi jo homologirali EURO3, ker bi morali razvit ali vbrizg ali prevzet ECS sistem od dell' ortota. tako da najverjetneje je ne bo več. bo pa xt :D

no husqvarna bo še naprej prodajala svoje WRE ter SMS opremljene s ECS sistemom, ker živijo od njih,..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha ne živi od DTjk in se jim verjetno ne da ubadat s tem da bi jo homologirali EURO3, ker bi morali razvit ali vbrizg ali prevzet ECS sistem od dell' ortota. tako da najverjetneje je ne bo več. bo pa xt :D

no husqvarna bo še naprej prodajala svoje WRE ter SMS opremljene s ECS sistemom, ker živijo od njih,..

Strinjam se...DT je zelo malo prodajana, tko da je brezveze da bi se z njo ubadali...ljudje raje kupijo Husqvarno kr je pac enostavno iz nje povleč moč vn, iz DT se je treba bl matrat...pa kake komponente ima bolše...

Ve kdo če v trgovini vzamejo rabljen PREDELAN motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da je DT slab prodajana se jest nebi strinjal... mogoče novejša oblika ampak une do 2003 so pa povsod... pa ne vem če je vseh husqvarn skup tok po svetu kot dt-jk .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da je DT slab prodajana se jest nebi strinjal... mogoče novejša oblika ampak une do 2003 so pa povsod... pa ne vem če je vseh husqvarn skup tok po svetu kot dt-jk .)

Se čist strinjam :OK: , pa še nemorš primerjat vzdržljivost DT-jk al pa husqvarn, ker je pri DT-jkah vzdržljivost veliko boljša kot pri husqvarnah, kjer odpade oz. crkne vsak teden ena stvar. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se čist strinjam :OK: , pa še nemorš primerjat vzdržljivost DT-jk al pa husqvarn, ker je pri DT-jkah vzdržljivost veliko boljša kot pri husqvarnah, kjer odpade oz. crkne vsak teden ena stvar. :P

Sicer za husqvarno nevem ampak DT je tako šibka da bl nemore bit...vsak malo vecji skok in zabije amortizerje do konca...enkrat zletim cez bando pa mi ze poci plastika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer za husqvarno nevem ampak DT je tako šibka da bl nemore bit...vsak malo vecji skok in zabije amortizerje do konca...enkrat zletim cez bando pa mi ze poci plastika...

sej sam to je ta večja napaka dt-jke, js sm dau notr sam gostejše olje pa je kul :grim no ja lah bi dau še bl gostga :blush: zadnji je pa dobr :grim edino kr še temu motorju manjk je širša balanca :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej zato sm si pa jst od crossa balanco kupu (90cm) original cca 70cm.

Kako pa zamenaš ole u sprednih vilcah,ker se tut včasih men zdijo mal mehke.Al je bolš to strokovni roki prepustit?

Peshy:kašno si dav ti not?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer za husqvarno nevem ampak DT je tako šibka da bl nemore bit...vsak malo vecji skok in zabije amortizerje do konca...enkrat zletim cez bando pa mi ze poci plastika...

To je vse res se strinjam s tabo, sam drgač je pa pomoje yamaha dt en zlo kvaliteten motor in zelo primeren za začetnike :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm :hmm: pravte de poka plastika pa to.... frend se z no po zadni fura, pa je dvakrat že odletu po tleh, pa nima nč počen, sam pokrivu je zadn konc mal nazaj pa je k nova :OK: :blink: :OK: ne vem, men se zdi kr uzdržliva :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm :hmm: pravte de poka plastika pa to.... frend se z no po zadni fura, pa je dvakrat že odletu po tleh, pa nima nč počen, sam pokrivu je zadn konc mal nazaj pa je k nova :OK: :blink: :OK: ne vem, men se zdi kr uzdržliva :D

Bolš, da pokajo plastike, kukr pa da bi počl kj v mašini. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal izven pohovora, sam vseen:

A ma mogoče kdo skico oz. načrt mašine na dt-jki (tam okrog letnika 98), tko da je vsak korak razstavljanja ali sestavljanja posebej opisan?

Če je mogoče kdo dobil ob nakupu kakšno buklo s temi načrti??

(moj KTM ima namreč enako zasnovo mašine, pa bom verjetno prej dobil kakšne načrte za dt, kot pa od lc2)

Lepo bi prosil, če ma kdo kaj takega da me kontaktira!!

lp, KRIK

Popravljeno . Popravil KRIK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka je res al ni res...

jst sm pred kratkim šou u yamaho u kk...kr sm lih tle dma...pa sm mal za foro prašu kuk kj leti ta žvau (Yamaha DT 125 X) ..in un dol mi reče da okol 90-100...kuk je tle resnice ?...(men je to mal hecn 2T, blokade pa ta šit , ... pa sam 90-100...)....ke mu je pamet ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res nima nihče doma kakšne knige ali pa brošure o zasnovi (načrt, skica,...) yamahinega agregata??

Mau se potrud pa povprašej ata google, mogoč boš pa najdu kj pametnga, se najde vse mogoče tm gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res nima nihče doma kakšne knige ali pa brošure o zasnovi (načrt, skica,.. .) yamahinega agregata??

Probi pokontakterat primca...ma na računalniku komplet mikrofilme vseh yamahinih motorjev vseh letnikov možno da ti kej da :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima kdo od vas ali pozna koga ki ima na dtju kit (sej ne vem kolko je 175 se mi zdi). cena? se veliko pozna na moči, navoru? vzdržljivost?

mislim deteji do letnika 04

Popravljeno . Popravil kocka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!