Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Sej vem de je to vprašanje že mal preveč zguleno sam vseeno prašam,kr sm že obupu nad iskanjem.

A je kdo že lastnoročno vzel blokado z frgazarja pr DT-jki.Kok je treba kej raskopat pa če so še kake slikce bi prosu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo nova ponudba za yamaho dt 125r cena je pa okol 550k sit, če je kdo zainteresiran oz. če kdo za koga ve da kupuje???

No ja za ene 500 jo boš pa že mogoč prodal...kok si meu že na začetku ceno???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene 600k bi zih lhk dobu za tale motor :D

:D če daš zanjo 600 jo lah prideš iskat :grim :blush: ceno sm postavu na ene 550k sit. čeprou je vredn več :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D če daš zanjo 600 jo lah prideš iskat :grim :blush: ceno sm postavu na ene 550k sit. čeprou je vredn več :glare:

Heh nene, sam moj frend je imel isti letnik pa ga je zdj prodal za 600k :D , tko da pomoje lahko kamot daš ceno 600k, se bo že kšn najdu da ga kup (razen če se ti mudi s prodajo) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene 600k bi zih lhk dobu za tale motor :D

:slap:

Jah če boš koga nategnu boš dobu tok ja vredn je pa max 500k če je kt iz škatlice :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

loh dobiš tud 700 če je tko... sej ni nobenga sistema kolk more bit motor se vredn... tko k eni racunajo 20% na let prve tri leta poj 2 let 15%... toj vse brezveze... odvisn je od cene na trgu pa kupca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol bi jst mogu za mitota dobit 700k :D

fantki lohk date v motor nevem kok dnarja(tok k sm g ajst mogu dt :BUA: ) pa še zmer ne bo več vredn ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pč postavš najprej višjo ceno pa počakaš par mescov in če ga v tem času noben ne kup pč ceno znizaš :P , drugač bi pa kamot lhk dobu za ta motor 600k pa še ful lepo je ohranen usaj po slikah sodeč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še ful lepo je ohranen usaj po slikah sodeč :D

:grim brez skrbi, je kot iz škatlce :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim brez skrbi, je kot iz škatlce :)

Zakaj ga potem ne prodaš za t.i. jerryjevih 700k oz. playevih 600k??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest nism reku da je motor vredn 700... sam pravm da se cena giba glede na ceno modela na trgu... če dam primarjavo da boste vedl kaj mislm...

golf 3 je na našmu trgu vredn 1000€... u nemčiji je vredn samo 500€ ... kje mal niži na balkanu pa zanga brez problema dobiš 1500€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest nism reku da je motor vredn 700... sam pravm da se cena giba glede na ceno modela na trgu... če dam primarjavo da boste vedl kaj mislm...

golf 3 je na našmu trgu vredn 1000€... u nemčiji je vredn samo 500€ ... kje mal niži na balkanu pa zanga brez problema dobiš 1500€

Men pa zanim če ma kdo za prodat kako yamaho dt 125,pa zanima če pozna kdo tega tipa ko prodaja tto yamaho,pa če se splača kupit ta motor. pa kk je drugač zdržljiv pa to.

Lp! :D

post-13751-1168352494.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa zanim če ma kdo za prodat kako yamaho dt 125,pa zanima če pozna kdo tega tipa ko prodaja tto yamaho,pa če se splača kupit ta motor. pa kk je drugač zdržljiv pa to.

Lp! :D

js prodajam če te zanima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: prejle je pršou en gledat mojo dt-jko, pa sm mu ceno postavu sevede ni biu zadovoln ampak cenej ga ne dam! pol pa k ni nobene napake na motorju najdu mi je začeu z enimi procenti nabijat da motorji na leto izgubijo 15-20% :slap: prou st sm ga že biu k mi je pou ure skp najedu da je vredn samo 1600 evtov. pol je pa reku da bo do petka poklicu če ga bo vzel... lah sam rečm "hvala za rože pa spizdi" :grrr optimisti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: prejle je pršou en gledat mojo dt-jko, pa sm mu ceno postavu sevede ni biu zadovoln ampak cenej ga ne dam! pol pa k ni nobene napake na motorju najdu mi je začeu z enimi procenti nabijat da motorji na leto izgubijo 15-20% :slap: prou st sm ga že biu k mi je pou ure skp najedu da je vredn samo 1600 evtov. pol je pa reku da bo do petka poklicu če ga bo vzel... lah sam rečm "hvala za rože pa spizdi" :grrr optimisti

Povej mi kolk je zadnja cena :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!