Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

No pol pa uredu.

Tale dtjka se prodaja že od septembra lani, cena se še ni nič premaknila. Me zanima, v čem je fora (najbrž realna cena ni takšna samo še vedno je motor skoraj nov)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol pa uredu.

Tale dtjka se prodaja že od septembra lani, cena se še ni nič premaknila. Me zanima, v čem je fora (najbrž realna cena ni takšna samo še vedno je motor skoraj nov)

jst ti svojo prodam za 200 jujov man. pa je tut ko iz trgovine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ta je 2005 letnik pa novi model :naughty:

sej to... vsak da rajš 200-300 jurjov več da ma "lepšo" dt-jko, v resnic je pa še težje kr kol kej delat pol na njej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Imam yamaho dt 125 letnik 2003, ki sem jo pravkar kupil in bi moral zamenjati sp. diske ter ploščice in tiste gumice na vilicah, zj me pa zanima kje se mi to najbolj splača nabavit (da majo najcenej).Pa gume bom tud moral manjat (obe)...

Pa če kdo ve prbližno koliko me bo to prišlo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Imam yamaho dt 125 letnik 2003, ki sem jo pravkar kupil in bi moral zamenjati sp. diske ter ploščice in tiste gumice na vilicah, zj me pa zanima kje se mi to najbolj splača nabavit (da majo najcenej).Pa gume bom tud moral manjat (obe)...

Pa če kdo ve prbližno koliko me bo to prišlo...

kok si pa dal zanjo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bivših 550 tisočakov.Kupil sem ga pa od soseda, ki je bil prvi lastnik, pa vem, da se ga je zelo merkal, pa nikoli ni mrzlega pod visokimi obrati vozil ipd.Pa še gianellija ima :D :OK: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bivših 550 tisočakov.Kupil sem ga pa od soseda, ki je bil prvi lastnik, pa vem, da se ga je zelo merkal, pa nikoli ni mrzlega pod visokimi obrati vozil ipd.Pa še gianellija ima :D :OK: ...

mojga bi ti js dau za točn tolk denarja + to da ta ti nebi blo treba menjat nič, ker je ravno iz servisa, lah ti pa kolegi povejo kolk je moja dt-jka ohranjena... :D no uglavnem če za koga veš da kupuje takšen moped se mu js priporočim :grim pa še link----> DT125R

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...a je težko motor prodat a :D

pa čeprou veš da maš res DOBR motor...usi kr neki kupujejo od frendov pa znancev ker misljo da bojo mel bolši motor :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

splača se ti pogledat v moto centru PILKO na Viču.

http://www.pilko.si/content/cms/home.php

Aha, drugače sem bolj ciljal na kakšno Avstrijo, če imajo gor kej cenejše :?

mojga bi ti js dau za točn tolk denarja + to da ta ti nebi blo treba menjat nič, ker je ravno iz servisa, lah ti pa kolegi povejo kolk je moja dt-jka ohranjena... :D no uglavnem če za koga veš da kupuje takšen moped se mu js priporočim :grim pa še link----> DT125R

Hja, sigurn je sigurn zanjga vem kako je delal z motorjem...

Drgač pa ene dva sošolca kupujeta pa bom priporočil...

PS:Kok si dal za servis ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Imam yamaho dt 125 letnik 2003, ki sem jo pravkar kupil in bi moral zamenjati sp. diske ter ploščice in tiste gumice na vilicah, zj me pa zanima kje se mi to najbolj splača nabavit (da majo najcenej).Pa gume bom tud moral manjat (obe)...

Pa če kdo ve prbližno koliko me bo to prišlo...

Uf kako pa to da morš že menjat spredne diske???to pa ni blo lih fajn z motorjm ravnano da so sprednji diski že za menjat...no razen če maš kaj pa vem kakih 40.000,50.000km .)

No ja za primer...mam DTjko letnik 00,24.100km,skos na polno gas,nikdar kadar je mrzla pa sprednih diskov še ni treba menjat s tem da sm enkrat celo s čist do podlage obrabljenimi ploščicami furu kar precej km :) ...pa mislim da jih še kar precej časa ne bom rabu menjat...

No ja...kolk km pa je mela ko si nabavljal???Redno servisirana s štempli???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS:Kok si dal za servis ???

js sm dele kupu: filter, olje, svečko,... pa sm to je sam naredu, k ne zaupam serviserjem nič več!!! pa tut sam sem avtomehanik tko da vem kako se dela z mašino... pa v servisni je račun in vse kar spada zraven, pa še ko ga bom prodal bom dal zraven vse stare izrabljene dele za dokaz :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za disk je mal nenormalno da bi biv ža konc pr tkole mladmu motorju? a je le skrivlen da ga morš menjat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče diska se le meni zdi, da je že zelo tanek, mogoče kdo ve koliko bi morala biti debelina

Sm klicou Šterna v Kran pa je reku da piše na disku, sam nikjer ne najdem.

Pa tut disk je že precej "neraven", če ga s prsti z obeh strani primeš čutiš, da ni raven...

Popravljeno . Popravil Westy1234
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od 20 do 25 tisoč km ga menjaš... pa pravilih bi ga mogu pa pri 15 tisoš sam te mašine zloooo dolg držijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kje disk je bil varetn še čist ok...al je blo pa zlo grdo z njim ravnan pa še to dvomim da je bil zanič že po tok kratkem cajtu .) Kok km je mel motor ko si nabavu??

Za bat pa nč skrbet...jst mam 24100km,ravn s servisa pa sm menju samo obročke čist za preventivo bat pa mogoče pr 30.000km verjetno pa še takrat ne ker je cilinder in bat pri tolk km BP...pa vrjem da ga prov nič ne čuvam :devil: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi pr 24000 tud bat zamenov... ker se na batu ne more vidt kok je obrablen. lahko se ti samo naenkrat zdrobi ker je material ze tolk pretrpev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi pr 24000 tud bat zamenov... ker se na batu ne more vidt kok je obrablen. lahko se ti samo naenkrat zdrobi ker je material ze tolk pretrpev...

Maš res...zaenkrat še zaupam serviserju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha to maš pa mal zgrešeno logiko :D

kot ti je reku jerry je to napačno...no veš da sm jst en tak k ma izkušnje tko da me me kr ubogi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja ne rečm da mam prov .)

Zaenkrat sm kr zadovoljen s primcom,čeprov bi se dal tut pri njem kšno napakco najdt ampak men je do zdej vse ql zrihtu...no ja sam ne znam oz si ne upam sam kej preveč motorja rihtat da ne bo kej narobe tko da dokler je vse ql bo kr primc men motor šraufu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!