Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Se ta avspuh mam bl zarad zvoka .) .) Pa če mi nebo cool ga itak lahk prerežem pa preoblikujem .) .)

Ti predlagam obliko tulca na konus ne pa nek mitraljez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpuh + dušilec Gianelli prideta 264€

Koliko so pa v italiji?

Menda ista cena(+-10,20€)...iz druge roke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v tej temi sem nekoč to že vprašal, a se ne spomnim, če mi je sploh kdo odgovoril..

ve kdo osnovno nastavitev uplinjača za DT 125 letnik 1994?

pa glede šraufka za zrak: če ga bolj zategneš dobi motor VEČ zraka, ali MANJ?

diza je original.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da bo kak serviser še najbol vedu pa še direkt ti bo pokazu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v tej temi sem nekoč to že vprašal, a se ne spomnim, če mi je sploh kdo odgovoril..

ve kdo osnovno nastavitev uplinjača za DT 125 letnik 1994?

pa glede šraufka za zrak: če ga bolj zategneš dobi motor VEČ zraka, ali MANJ?

diza je original.

lej, pr mojmu frgazrju (dellorto 34) je tko da če odšravfaš šrauf gre skoz tisto luknco več zraka k potisne bencin, če ga pa zategneš je pa manjši pretok zraka skoz tisto luknco k bencin fila in je posledično manj bencina(šraufek je v obliki stožca). ne šravfaš na frgazrju da dobi več/manj zraka, to lahko spreminjaš samo s filtrom, na frgazrju pa štelaš količino bencina.

se prav, bl k je zategnen, dobi manj bencina, bl k je odtegnen več bencina dobi.

če ti pa ni pretežko pa uzem dol frgazr pa ti bo takoj jasno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej js ko sm dau karburator 36 je blo najprej problem prevelka diza, pol se je dalo manjso in je delalo AMPAK kolkorkoli se je gdo mučil ga enostavno ni prav odprlo, ni izkoristlo...nevem zakaj bi se ti jajcau s takimi finesami, če pa daš mehaniku in ti nardi u nulo in maš mir za zmeraj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zakaj bi mehanik kar v minuti nastavil jaz pa ne morem? če sem pol mašine razstavil, bom še uplinjač naštelal, samo me zanima, če kdo ve tovarniško nastavitev, ker tudi serviser bo najprej nastavil na osnovno, preden bo začel s "finesami"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

sej res nimaš kej zajebat sam zarad tga recimo da ga posvoje nastavš pa se ti nedopada daš lahko nazaj a ne tko k je blo prej in s5 lepo vleče zato

ja majo blokado na štromu prou use to so men na servisu zrihtali nek na štromu se da nek mostičk al neki tacga in se pol bol vrti gre v večje obrate

ow pa ti si itak cel norc!! :eek: kaj je zj s tabo??pa dtjko?? :cry:

Sm gledu smreko...kr pošten...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

no da malo osvežimo temo dt-jke :rolleyes: dne 29.4.07 sem meu prometno nesrečo in to sz mojo dt-jko meu sem oz. imam zlomljeno stegnjenico biu sem 10 dni v bolnici v Lj potem pa v dolenske toplice za 10 dni sedaj pa lepo počasi okrevam. Seveda je bil za nesrečo kriv alkohol čeprau ga ni bilo dosti. Po dougi raunini sem dosegel visoko hitrost predvidevam okoli 120km/h in nisem zdelau ovinka polomiu sem eno smrekco in se zbudiu biu sem v nezavesti kakih 10 minut potem pa sem poklicau kolege ki so me na srečo našli in mi pomagali. No uglaunm motor je ceu sam mau je rezervar udrt ga pa hmalu dobim nazaj ker je na ravnanju ostalo je pa celo ta motor je res trpežen :worship: trpežna je bila tudi čelada shark rsf 2 race ki mi je rešila življenje v čeladi so 2 luknji čeprav je narejena iz steklenih vlaken. Tako da se je kar za zamislit kako ravnati z motorjem oz. z pijačo mene je kar zučilo. :trance_33_sleep:

post-8161-1180472965_thumb.jpg

post-8161-1180473075_thumb.jpg

post-8161-1180473391_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf...Vem kako je to okrevanje zoprno :cry: Važno, da si tok kokr tolk vredu,plastika se pa že poprav :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lepo tudi sam sem si zlomil stegno z automatikom, sicer so me zbili...

Prodal pa sem svojo predelano DTjko 06 letnik za 2900€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svašta! samo da je vredi s tabo! mopedico boš že uštimu. aja js prodam dušil home made če koga zanima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas sreco :closedeyes: drevo jo je velik slabs odnesu :whistle:

ja vem d mam srečo ja ja dreveščk je pa bl bogi ja hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SAm da si ti cel :) ... drevo pa lahk hraniš v spomin pa za božič ubesiš okraske gor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da si kul an, motor je itq narjen za to da je na tleh (čeprav ni nič narobe če ni.. :whistle: ) Pa še veliko srečnih in varnih kilometrov brez alkohola!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr božja dobr si ti ruknu...sicer ti želimm čimprejšne okrevanje in da bi se noga zrihtala 200% ampak vseen si bumbar ni kej...alko pa motor to ni za skp čeprov sm mel jst tut včas take podvige :closedeyes: No ja motor pa kot vedno NEUNIČLJIV...jst se res že fejst trudm frderbat moj motorčk da bi za novga dobu ampak kr neče podležt :P hec hec,ampak motor je res... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebi se strinjal z neuničljivostjo...Pokažite mu gdaj kako resno kros pisto ali kake velike kamne (hard enduro) in bo hmalu tenko piskau ne skrbet, preverjeno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega je meu KMXa k je dost podobn k tele DTjke in se kr unič ;)

zdej če ga vi šparate pa pravte da ga "žgete" pol kul...je šou na eno kros progo pa k mu je vilce do podna zabil pa k je vidu da so kul se je sam pobrou domov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj jst vem pol je pa samo moj motor tok trpežn :rolleyes:

Ne sej se ga da valda zbit ampak veliiiiik kasnej k kake druge motorčke to pa za zihr...če boš šu z njemu skakat 20m na kros progo bo valda klecnu prec,ni dvoma...

No ja sej sm že govoru kaj je vse moj motorčk doživu,če pa koga zanima ma pa tle skor 250 strani pa si naj da duška :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!