Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

A ima kdo kakšen cenih gum za yamaha dt?

A števec sploh laže? :D

fajn bi blo da bi kazal točn....ampak na žalost je tak kot drugi...laže :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gps ne bi reko da je rabno najbolj zanesljiva naprava za hitrost. na kolko m lahko sploh dolocijo pozicijo?:)

digitalni stevec za bickle. rox:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

digitalni stevec za bickle. rox:D

To se je najbol tocno se mi zdi :D Ce ne pa bo treba Multanove al pa Provido 2000 kupit :lol: :) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lohk kdo mal powe kua je GPS, pa koko to pol pogledaš kolk s pelow, pa kolk stane, ket se ga da dobit, .... :D

Popravljeno . Popravil McMatko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

global positioning system. ;)

Kako pa to deluje ?

Na satelite, vsaj 6 satelitov ti stalno pozicionira položaj in računa smer, hitrost ipd. Samo, če nimaš takega z vgrajeno karto cest in ulic, je to brezveze, ker ti ne more računat povprečne hitrosti na tako kratki premici, kot so ulice ali ovinkaste ceste. Brezveze, drago in za cesto neuporabno, razen dražjih zadev, ki jih dobiš v boljših avtih. Drugače pa za morje ali pa letala, fantje, pozabte na te neumnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ta gps je moj sošolec vzel z očetove barke, naj bi pa bla to najtočnejša naprava, ravnica pa je bla dolga 2,5 km, tako da je pomoje z meritvijo vse v redu!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res da lahk pol pogledaš kulk ti je letel!!

to lahk s kolesarskim racunalnikom tud. ;) pa se povprecno hitrost mas! B)

Kolk pa kej stanejo teli tadobri kolesarski števci ? :)

Pa a se usk kolesars stevc da nastelat na kolo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam sigma sport BC 800, enga izmed boljsih zicnih. dobijo se tud brezzicni, sam to ni za motor, ko ga vzigalna elektronika moti, pol pa ti se kje obrate kaze namest hitrosti... :D :D aja, pred dvema letoma sem dal zanj 6400 sit, pa mi ni zal. sam dol ga je treba jemat, ko zadnc mi ga je en hotu spizidt, pol pa je vidu da grem prot njemu, ga je pa nazaj gor dal pa spizdu. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa je dost mejhna razdalja pr DT-ju med spicam in vilcam k ce je prevec narazn magnet nima upliva <_<

to ni problem....pri avtomatiku je tud zlo narazen pa pol ne lovi, zoto sem coj k vilicam dau en velki šrauf, pa go z lepilnim trakom gor nalomu, pol pa dal senzor gor pa dela kot original

sej slikce pridejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na servisu ti je nebodo kr tak odstranli!!Ti jim reči da bi mel rad mal več od tega motorja pa če bi lahk kiro blokado vn pobral!!Potem pa se vrneš čez pol ure pa mu en pir prnesi!!!Pa ti bo vedno pomagal!!! :P :P

lp B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa se vrneš čez pol ure pa mu en pir prnesi!!!Pa ti bo vedno pomagal!!! :P :P

ce poznas serviserja, to vedno pomaga! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na servisu ti je nebodo kr tak odstranli!!Ti jim reči da bi mel rad mal več od tega motorja pa če bi lahk kiro blokado vn pobral!!Potem pa se vrneš čez pol ure pa mu en pir prnesi!!!Pa ti bo vedno pomagal!!! :P :P

lp B) B)

Am to se ne splaca k izgubis garancijo :( Raj kupm auspuh pa peplm k sosedu k ma motorje naces pa ga zamena in nastela. Ce je pa kej narobe z motorjam pa hit auspuh zamenas toj koj 15min, na servis pels zahtevas garancijo k je motor cist originaln :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:ph34r: Če pa nimaš več garancije se ti pa bol splača da daš ven blokade ker te bo bol poceni prišlo.

ps gianeli stane 64k

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:ph34r: Če pa nimaš več garancije se ti pa bol splača da daš ven blokade ker te bo bol poceni prišlo.

ps gianeli stane 64k

:ph34r:

Jest mam motor str 2mesca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:ph34r: Če pa nimaš več garancije se ti pa bol splača da daš ven blokade ker te bo bol poceni prišlo.

ps gianeli stane 64k

:ph34r:

Jest mam motor str 2mesca :)

Pol se ti pa bol splača kupit enga gianelija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:ph34r: Če pa nimaš več garancije se ti pa bol splača da daš ven blokade ker te bo bol poceni prišlo.

ps gianeli stane 64k

:ph34r:

Jest mam motor str 2mesca :)

Pol se ti pa bol splača kupit enga gianelija.

100% ga ubavm :D bo saj ksn zvok imu B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vedno bo zvok cvajtaktarja... <_< ce hoces zvok, pol se airbox odpri! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!