Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Vem da ni fer, ampak ljudje to useeno delajo...sm vidu glih v eni trgovini DTjko "05" (po plastikah in detajlih se vidi da je 02 ali manj) in da ima 930km...tko da fer ljudi ni kaj preveč...

po plastikah in detajlih :blink: 02 je cist drug motor k 05 to vids od delec ne rabs detajlov :whistle: ... k je sla tastara oblika iz proizvodnje iz leta 03 na 04... saj za evropo kr mij znan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, še vedno. Jaz sem tik pred nakupom.

Se vam zdi, da bi moral še kaj zbit ceno, ali je poštena, če predpostavimo, da je vse z motorjem v najlepšem redu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm pa tega u živo videl.. ne zgleda tolk švoh.. ampak če rečeš da si daleč pršu, pa glede na to da je rabljn kr reč.. do 100€ se bi ziher dalo zment, meni so za novega tomosa tolko spustli tu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da si z Loža...poznaš kakega Vrtarja,2 leti starejši je od tebe???

ja si pa hitru opazu da sm sz loža ja hehe ja poznam vrtarja ja kaj je znjim?

Popravljeno . Popravil ufo plast
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po plastikah in detajlih :blink: 02 je cist drug motor k 05 to vids od delec ne rabs detajlov :whistle: ... k je sla tastara oblika iz proizvodnje iz leta 03 na 04... saj za evropo kr mij znan...

Ja dobro pač očitno je :D

A to tega misliš?

točno tega...pa ja seveda, zbijaj ceno, tak motor je težko prodat (usaj meni je bilo)...js bi na začetku ponudu 2400€ pol pa se pač pogajaj kolkor gre...pa išči katerekoli napake ki bi znižale vrednost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... sam pr temu bos tesko kej dost zbijov... ker glede na izgled motorja se zna zgodit da so kilometri realni... ker gume so gor se original pa zgledajo se dost neobrablene zobnik pa isto se rocka na balanc ne zgleda nc obrablena... je pa 2003 letnok tko k pise

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo ste pomešali. Jaz se ne zanimam za tega iz obale, ampak za enega drugega.

Pri tem ko se pa vi zdaj pogovarjate je pa sigurno nekaj narobe, saj je imel napisanih več kilometrov, ko je bil prvič dan na avtonet. Takrat je tudi pisalo, da je 2005 letnik. Zdaj so dali letnik malo dol in tudi kilometre dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No učeri sm se 1. po enmu mescu pelow sz motorjam in je blo prou fajn po tolkmu cajtu uglaunm motor je zrihtan sam še nalepko za rezervar rabm levo original se da dobit sam obe skupi sta pa 70€ kar se mi zdi mau dosti mau bom probou uprašat nekje kjer delajo nalepke po naročilu da vidim kaj se mi bol splača drugo je pa use ured :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No učeri sm se 1. po enmu mescu pelow sz motorjam in je blo prou fajn po tolkmu cajtu uglaunm motor je zrihtan sam še nalepko za rezervar rabm levo original se da dobit sam obe skupi sta pa 70€ kar se mi zdi mau dosti mau bom probou uprašat nekje kjer delajo nalepke po naročilu da vidim kaj se mi bol splača drugo je pa use ured :rolleyes:

Ti si čis divji!! Sj se mi zdi da sm te vidu! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... sam pr temu bos tesko kej dost zbijov... ker glede na izgled motorja se zna zgodit da so kilometri realni... ker gume so gor se original pa zgledajo se dost neobrablene zobnik pa isto se rocka na balanc ne zgleda nc obrablena... je pa 2003 letnok tko k pise

...gume se da nove iste kupit, po zobniku se nebo vidlo kr je moj pri 6,5k km ko nov čeprav je trpeu več kot večina DTjk...rocka na balanci se tudi zlahka menja in je tudi odvisno kako vozi (meni se je v enem dnevu na kros pisti porablo kot v tednu makadamskih cest)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsem tem času teženja vam tu na forumu; evo:

Ponosni lastnik črne dtjke, letnik 2005 in prevoženih 3500km

post-5603-1181242261_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala! :)

Cena je pa bila 2700€.

Zdaj v kratkem bom še nabavil olje za v mašino (preventivno bom menjal) in pa nek sprej za ketnco namazat. Ostalo mislim, da bo šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala! :)

Cena je pa bila 2700€.

Zdaj v kratkem bom še nabavil olje za v mašino (preventivno bom menjal) in pa nek sprej za ketnco namazat. Ostalo mislim, da bo šlo.

v louisu je akcija za 15€ komplet castrol šprej za čiščenje verige + šprej za mazanje verige ;) zaenkrat se na mojem dobro obnese...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn cena...na kakih 2500€ pa bi blo že poceni...sicer pa če pogledaš nekatere dobesedno odbite cene na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) si ti kar vredu skoz prišu,sploh če je motor tak kot mora bit :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah še enkrat hvala vsem :D

Zdaj bom pa čimprej nabavil gianellija, nastavil ventil, zrihtal električno blokado, potem bo šlo pa še malo bolj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno vožnjo :D drugač pa tud moj sosed prodaja takega dtja, sam da je modre barve,zakon motorček, tud sam sem ga meu, čeprau 97 letnik, pa nimam niti ene pripombe! U glaunem, po pameti pa po cesti B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah še enkrat hvala vsem :D

Zdaj bom pa čimprej nabavil gianellija, nastavil ventil, zrihtal električno blokado, potem bo šlo pa še malo bolj :D

Tako se govori :naughty: ....prvo blokado, pol auspuh in ventil....pa ventil nebo naredu razlike brez auspuha...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nah, tako daleč pa nočem it.

Jaz bom samo "odklenil" mašino, da bo lahko delovala, kot ji je bilo namenjeno, navijal jo pa ne bom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako se govori :naughty: ....prvo blokado, pol auspuh in ventil....pa ventil nebo naredu razlike brez auspuha...

Čudno da ma moja DTjka ogromno razliko med prej ko je blo vse original pa zdej ko je samo ventil zrihtan :whistle:

P.S.:

O kakšni blokadi to govorite???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!