Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Men dela skor 25k km brez problema tko da se mi zdi da generalke vsaj do 30.000km ne bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če odblokiraš vse pa daš gianellija ne porablja dosti več...

če daš večji karburator pa kar zgineva benz iz tanka...

med katerimi motorji pa se odločaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo učer sm jo kupu :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: YAMAHA DT125R...tko da sm zelo zadovoln :worship:

no da vidimo prilepi kakšno slikco... kateri letnik, koliko prevoženih,... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slikce še pridejo..letnik je 2004 ma pa 10500km...še use blokade not pa servisi narjeni tok da usaj vem kaj sm kupu :rolleyes: (upam:D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men dela skor 25k km brez problema tko da se mi zdi da generalke vsaj do 30.000km ne bo :D

verjetno bo treba brusit cilinder zaradi ovalizacije(boš že premeru ti al mehanik), jaz imam pa rajši sigurno mašino in vse prej menjam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno bo treba brusit cilinder zaradi ovalizacije(boš že premeru ti al mehanik), jaz imam pa rajši sigurno mašino in vse prej menjam

No ja motorček še vedno dela BP in pri 24k km na servisu je bil še super ohranjen tko da sem menda lahko še do 30k brez skrbi...

yamaha, a si nabavu tist auspuh?

not yet...ma v sežano se mi je dalč furat sam zarad auspuha pa dele nimam cajta...ma tip pospravlenga zame da ga pridem iskat konc mesca,sva že vse zmenjena :) Sej bo zadeva prec zmontirana pa če mi kej ne bo všeč ga kuj prodam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Eno vprašanje

Februarja sem mel na servisu svojo yamaho, k je takrat mela prevoženih 18000 km in mi je PRIMEC menjal med drugim tudi batne obročke in mi ob enem zagotovil, da je motor dober in zrihtan za letos 100%. Prejšni teden ( po 5000km od servisa) pa me motor pusti na cedilu. Fotr vzame kombi in ga pelemo k Juretu. Izkaže se da se je odtrgal zgornji batni obroček in povzročil, da bo treba bat menat pa cilinder pobrusit. Zdej me pa zanima če mu lahko rečem za kakšno reklamacijo al kej podobnega.

Rekel mi je da me bo prišlo cca. 150 EUR.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je meni po menjavi bata + brušenju cilindra ribnil motor, pa sem hotel reklamirat, sem dobil odgovor, da če ne crkne cca 500 - 1000km od servisiranja, da ne gre za napako tistega ki je delal..... sicer ne pri Primecu, al kaj je že ampak pri enem drugem pooblaščenem serviserju :BUA:

Popravljeno . Popravil cation
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probej na lep način! z grdo se nič ne nardi... samo težko verjamem da bo veljala reklamacija, mogoče ti bo samo kkšen popust dal. če je kolkr tolk človeški...

je pa tut še fora kako si pa ti delau z motorjem? a je meu skoz DOBER olje, kolk si lepo delu z njim, kolk si ga pregreval po hribih itd...

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kje...tle pa res ni razloga da bi ti dal kakršenkoli popust oz. upošteval reklamacijo ker se mi zdi da je v 5000km pa velik vplivov ki so lahko imel za posledico odtrgan obroček...no ja čudno mi je že to da ti jih je menjupri 18.000km...men jih je pri 24.000 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kuk vas je kej stal servis na yamahi dt125 na 12000km...pa kaj je blo kej pr komu menjano..k me zanima ker ga bom meu kmau...pa pr komu se kej splača servis nardit (okolica lj)..pa da je pocen pa dobr zrihta :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stane prb. 30-50€,menjaš olje,svečko,mogoče kake ploščice če je treba,najbolši pa najcenej je pa verjetno servis primec :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če vsi tankate tts olje al da ker drug tud kej druzga?? pa kje ga kupte pa kuk date za njega?

tts... eni pravjo da ni dobr, da je motul 710 velik bolši...jest mam z njemu narjenih 5000km pa mi dela brez problema, v trgovini je 21€, če pa kej poznaš ga pa dobiš lahko za 10€ :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst že 21.000km tankam motorex cross power 2T(no ja vmes sm kakih 5000km prevozu z motulom)in dela super pa še pocen je...nazadne sm dau lani 3100SIT zanjga :) Priporočam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem imel yamaho DT sem tankal olje elf,liter je stal 4,17 eura :P Motor je delal brez problema in še zdaj služi lepo naslednjemu lastniku:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strinjam se da je motul 710 bolsi ali isti kot TTS (800 je pa definitivno bolši)...to poterjujejo tudi znanci s krosi...

Js sm 710ko dajau not pa mi je z predelavo delalo ko urca pa ene 3-4€ je ceneje tam kjer sm js kupovau...

Popravljeno . Popravil dr_lunatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanime me če se kej s svojimi yamahcami po zadnem vozte...pa če bi se dalu kakšne napotke dat da mau sprobamo to stvarco :trance_33_sleep: ...sicer nevem če se da u izi če ma še use blokade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stvar se uči v kakšnem prometnem križišču, enostavno čakaj na zeleno, mej v prvi prestavi, gas do blokade, in ko se prižge zelena luč surovo spusti sklopko. dvignilo te bo 100% :krneki:

ne resno, ne vem kakšne napotke hočeš za vožnjo pa zadnjem. enostavno probaj, pa mej desno nogo v pripravljenosti da stopiš na zavoro, preden boš na riti. tako boš slej ko prej na jasnem s stvarjo 5x bolj kot pa da sprašuješ za "napotke" :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!