Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

A se lahk ker javi k ma giannellija pa pove kuk se poveča poraba..pa zanima me še to če ma serijska yamahca kako blokado v auspuhu pa če jo ma kje jo ma...in v primeru da jo ma če zamenjaš in daš giannellija gor kuk moči kej dobiš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se lahk ker javi k ma giannellija pa pove kuk se poveča poraba..pa zanima me še to če ma serijska yamahca kako blokado v auspuhu pa če jo ma kje jo ma...in v primeru da jo ma če zamenjaš in daš giannellija gor kuk moči kej dobiš...

poraba se z menjavo auspuha NE poveca, to je ze blo povedano

ce das komplet gianellija, dobis kaka 2 konja, samo s dusilcem pa razen glasa ne dobis nic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej sej sm si mislu da je blo že povedano...sm iskreno povedanu se mi neda glih 255 strani prečekirat...aja pa mogoč kdo ve kok je cena za ceuga giannelija al pa sm za dušilc...

aja mogoč kdo ve prbližno kdaj se je govorilu u auspuhu (stran)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej sej sm si mislu da je blo že povedano...sm iskreno povedanu se mi neda glih 255 strani prečekirat...aja pa mogoč kdo ve kok je cena za ceuga giannelija al pa sm za dušilc...

aja mogoč kdo ve prbližno kdaj se je govorilu u auspuhu (stran)

cena okol 200 eur

za vecji ucinek, ti priporocam rajs jolly, sicer drazji, ampak ... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena okol 200 eur

za vecji ucinek, ti priporocam rajs jolly, sicer drazji, ampak ... :evilgrin:

Pa se tega jollija dobi tut u sloveniji pa kaka je cena??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm aja, ko nevem ce pase tud na dt-jko, zdi se mi da ne, ups

bo res najbols ce gianellija uzames

jolly je dosti drazji ..

pa sej se najde se velik druzga, ne sam auspuhi .. fergazr das 36, kit 160 in leti (pije pa se bolj hitro kot pelje.press :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm aja, ko nevem ce pase tud na dt-jko, zdi se mi da ne, ups

bo res najbols ce gianellija uzames

jolly je dosti drazji ..

pa sej se najde se velik druzga, ne sam auspuhi .. fergazr das 36, kit 160 in leti (pije pa se bolj hitro kot pelje.press :D)

hehe sej zarad tega bi dau sm auspuh gor če ni razlike v porabi kukr si reku...pa mau mi gre tut zarad zvoka k serijske dt-jke majo res bedn zvok (ubistvu jim sm tu fai:P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poraba se pri menjavi auspuha pri vozilih načeloma poveča sam to je pri DTjki recimo zanemarljivo malo...pri kakem avtu če menjaš sploh s kakim športnim,nehomologiranim auspuhom pa se poraba poveča za kake pol litrčka...

Na moči dobiš več kt sam 2 kojna če celga menjaš...menda naj bi tam okol 4HP dobil gor...

Nov stane 280€ v Italiji pri nas pa mogoče kak evro več...

Drugač pa me čaka v garaži da ga zmontiram pa poročam kako je :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ok..ti kr poročej kok je...pa kakšna je pol kej razlika v moči...pa zanima me kje si ga kupu? Aja kaj mislte da bi se splačalu unga na avtonetu kupt (je pod yamaga dt)...rablen ma "kao" 3000km in stane 130€...sm po moji logiki če ti da 4hp bi se mogla poraba mau povečat...pa če ma kdo že izkušnje naj kej napiše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avspuh nebi smel met dost vpliva na porabo... razlika v moci je pa taka ker ti original dušu mašino zarad vgrajenih prekatov k zmansujejo pretok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avspuh nebi smel met dost vpliva na porabo... razlika v moci je pa taka ker ti original dušu mašino zarad vgrajenih prekatov k zmansujejo pretok...

KAj pol mislš da bi se splačalo dat gor giannellija??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še tu me zanima če menjava auspuha uničuje kej motor (agregat)??

ne, mogoce v izrednih primerih POMAGA, samo da bi sam, pa nism se slisu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ok..ti kr poročej kok je...pa kakšna je pol kej razlika v moči...pa zanima me kje si ga kupu? Aja kaj mislte da bi se splačalu unga na avtonetu kupt (je pod yamaga dt)...rablen ma "kao" 3000km in stane 130€...sm po moji logiki če ti da 4hp bi se mogla poraba mau povečat...pa če ma kdo že izkušnje naj kej napiše...

Hja no tale auspuh sm že jst kupu...sicer sva se zmenila da mu keš dam naknadno da najprej probam če mi je všeč...

No ja poraba se bistveno res ne poveča,sploh pri teh prdulcah ne,mašina se pa, če je auspuh prov narjen nič ne kvari oziroma kej več obrablja...praktično je bol met dober odprt auspuh s pravilno izračunanimi krivinami in ostalimi drobnarijami kr original zablokeranga da duši mašino...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me kok se pogleda če maš zamaščen auspuh..pa k vozm motor mi prvi konc čist mau trese, pa me zanima al je tu normalnu al so kej felzne al pa vilce zjebane??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi trese zato ker je tist motor nekam fejst prletu. Poglej špice, boš vidu, da so nekatere čist mehke.

In tudi zakaj misliš, da je bila menjana prva guma in šlauf? Zaradi obrabe že ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi trese zato ker je tist motor nekam fejst prletu. Poglej špice, boš vidu, da so nekatere čist mehke.

In tudi zakaj misliš, da je bila menjana prva guma in šlauf? Zaradi obrabe že ne

In kdu si zdej ti da se spoznaš na ta motor??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr spice se loh zrahlajo tud ce se mal po gmajnah vozš...to ne morš kr rečt da je zej motor zarad tega zaleten... na gume se pa sploh ne morš zanašat ker jo čist enostavn prerežeš in je s tem zračnca tud uničena pa je treba oboje menat... pa dokler niso vilce krive tud če je zaleten nima bistvene razlike...

blokade v avspuhu pa pr 2004 ne boš vidu ker ga morš prerezat da do ne prideš... za tresene pa če maš kšno bl grobo gumo je lahko že to vzrok...sam poglej koko mas špice... če maš res mehke bo to to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zanima me še kuk barov pumpate gume? Pa kaj mi priporočate če bi hotu motor odprt...da dobim par konjev, kaj se najbl splača, pa da ne uničuje agregata pa da se poraba bistveno ne poveča??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!