Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

1.5bara spredaj, 1,75 zadaj

:blink: :eek: to je pa nekam malo?! js sm meu mislm da 2,0bar spredej pa 2,3bar zadej, na dalše ture sm pa še usako po 0,2bar dopolnu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.5 pa 175 je res mal premal za po cest... pa mal preveč za po terenu :) mogoče lih prov za makedam :whistle: jest sm jih mev na 2.2 pa 2.4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolko piše v navodilih za original gume (torej Michelin T63)

Front 0~90kg 150kPa (1.5kgf/cm2)

Rear 0~90kg 175kPa (1.75kgf/cm2)

Tole, pa če je obremenitev več kot 90kg

Front 90~178kg 175kPa (1.75kgf/cm2)

Rear 90~178kg 200kPa (2.0kgf/cm2)

a, pa še tole:

Off road riding:

Front 150kPa (1.5kgf/cm2)

Rear 175kPa(1.75kgf/cm2)

Popravljeno . Popravil Evil Penguin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da bi blo to lih tko nekak mislen kot sm prej napisov... da je 1.5 pa 1.75 glih nek vmes med cesto pa terenom... proizvajalc pa ne more tocn rect kje se bo kupc vozu s temu motorjam... zato so tud original gume 50:50... sam ce se vozs 90% po cest bi jest reku da je bols dat mal vec prtiska notr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej auspuh bom jst vrjetno kr vzel ker mi je tut ceno malenkost spustu tko da če ne druzga ga prodam naprej...ma kolega DTjko pa mislm da mu tut prov pršu tale auspuh...

Men auspuh ni moči nič poveču,je pa zvok kr precej hud tko da če pridem čez registracijo z njem ga bom mel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel sem ga gledat zadnič, pa sem opazil, da so nekatere špice popolnoma losane.

Rečeno je bilo, da je bila prva guma menjana in šlauf. Prvo se nisem sekiral, samo ko sem pa malo razmišljal sem prišel na idejo, da je mogoče kam prletu z motorjem in tako zjebal gumo in špice.

Kolko sem se jaz s serviserji pogovarjo se špice NE losajo od vožje. No, se, samo ne tako fejst, kot so bile te. Sčasoma se losajo na vsakem motorju, ampak če boš šel preverit na feltno, boš vidu, da so losane samo nekatere. Da bi se pa tako neenkomerno losale pa ne vem, če je naključje.

Ker ene so trde, potem je pa enepar čisto mehkih.

Popravljeno . Popravil Evil Penguin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej se strinjam s tabo...sm sm jst poklical k sm gledu motor prec šterna pa je reku da tu ni vlk probelm in se jih komot našpona...tok da mislm da tu ni ovira..na to idejo sm pa tut jst že pršu, sm me ne moti kej preveč k mam itk čez 700km servis pa se bo zrihatl tok da ni panike :rolleyes: ...aja ker nimam navodil za uporabo me zanima kuk kej prevozte km ku date na rezervo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mestne vožnje kakih 115-120km,hitre relacije tudi do 140km,off road okol 80-100km...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js prodam home made zadnji konc izspuha se pravi izpušni lonec a.k.a. "denfr" za borih 25€ ki pa da ubijalski zvok :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm ga pa Peshiyu naredu pa ga nrdim za 20€ :naughty: tko da bo mal konkurence tlele :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da se se ve cem je govora... tkole zgleda zadeva

26616IMG_6029.jpg

se od bliz

26616IMG_6024.jpg

paše tud na 2004 in novejše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuk je pa ta auspuh sploh narjen...pa zanima me če je pol kak problem če te kapsi ustavjo al pa na tehničnem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa zanima me če je pol kak problem če te kapsi ustavjo al pa na tehničnem

je problem ja če ti ga jerry nardi, če ti ga pa js prodam pe ne boš meu problemu :devil: :rolleyes: O:-) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je problem ja če ti ga jerry nardi, če ti ga pa js prodam pe ne boš meu problemu :devil: :rolleyes: O:-) :lol1:

Zkj pa to prauš??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zkj pa to prauš??

zato ker bi ga rd prodav... mene je policaj ustavu s temu avspuham ene 3x pa ni blo nikol komplikacij... sploh se ni nikol vtaknu v to... mogoc zato ker je blo tok drugih stvari na motorju :) za tehnicnga sm pa jest zmerm preventivno vse na original prešravbov... je pa vse brez homologacije normalno...

nrdim tud komplet nalepk za motor ce kdo hoče... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ker bi ga rd prodav... mene je policaj ustavu s temu avspuham ene 3x pa ni blo nikol komplikacij... sploh se ni nikol vtaknu v to... mogoc zato ker je blo tok drugih stvari na motorju :) za tehnicnga sm pa jest zmerm preventivno vse na original prešravbov... je pa vse brez homologacije normalno...

nrdim tud komplet nalepk za motor ce kdo hoče... :whistle:

Ja pa kaj je teb sm auspuh ustal od motorja al kaj :trance_33_sleep: ...pa zanima me kak je kej zvok če maš slučajn kak posnetek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest te avspuhe sam delam in... tko... ostal je peshiju k sm mu ga jest prodav enkrt in je on prodav motor brez tega in zej to prodaja... zvok pa... hm....

tole bi znal bit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!