Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

kok je pa ta asupuh sploh narjen...

preveč zakomplicirano za razlago... po drugi strani tudi skrivnost, lah pa povem da potrebuješ neke posebne visokokakovostne materiale, ki se jih ne dobi kar tako...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preveč zakomplicirano za razlago... po drugi strani tudi skrivnost, lah pa povem da potrebuješ neke posebne visokokakovostne materiale, ki se jih ne dobi kar tako...

Ja ja ja ja vi kr nabijejte...nism jst po župi prplavou :trance_33_sleep: ...kaka fora mit WD40

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja ja ja vi kr nabijejte...nism jst po župi prplavou :trance_33_sleep: ...kaka fora mit WD40

m ja ohišje... za ohišje maš lah tut konzervo od vloženega ananasa, sam jedro! jedro je pa druga pesem :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj tu ubistvu se pol sm lonc zamenja al kaj...

za zvok :yes: za moč pa :grrr za moč morš koplet z krivinam pa še to če boš dobu kkšn konjiček več ali dva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sam lonc... tud cevi so druge... komplet zadni del avspuha je to... od akomulatorja naprej... tm k sta skup dana spredni in zadnji del

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm ja da nebo skrbi pol k bom jst montiru :S:S..in kakšn je garant da nebo nč:P

ja zj če mislš ga uzam če nisi sigurn pa ne smetit kle not....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okej sorry ne se razburajt:D...bom še premislu pa sporočim...sm je velka vrjetnost da bom reku da kr serijska dt-jka ma res bedn zvok...sm kaj sta vidva pa jerry kej povezana al kaj k mata obadva za auspuh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obadva sva mela dt-jke on prvi in si je naredu avspuh, ko je on prodal mofija ga je prodau brez denfra in sm ga kupu js od njega, ko pa sn js prodau sm ga pa tui obdržu... in zj se mi vala doma nekoliko dodelan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa je dodelano??

na novo sem ga poštrihu z visoko temperaturno odporo barvo in došvasu sm kolenšek uzadi ker prej sm meu ves zadnji konc pa žmiguc mastn od olja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na novo sem ga poštrihu z visoko temperaturno odporo barvo in došvasu sm kolenšek uzadi ker prej sm meu ves zadnji konc pa žmiguc mastn od olja...

če se ne masti ga kupm za 15€ :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am mam eno uprašanje za lastnike yamah dt125 al pa tut za tiste k majo dost izkušenj z potovanji...odpravlam se sred julija z mojo yamahco na murter...pa me zanima kaj se splača kej sabo uzet (mislm od delov al pa kej tazga če slučajn se kej sfuka)...pa kakšnega nasveta se tut nebi branu...tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am mam eno uprašanje za lastnike yamah dt125 al pa tut za tiste k majo dost izkušenj z potovanji...odpravlam se sred julija z mojo yamahco na murter...pa me zanima kaj se splača kej sabo uzet (mislm od delov al pa kej tazga če slučajn se kej sfuka)...pa kakšnega nasveta se tut nebi branu...tnx

svečko za vsak slučaj:)

druga nimaš kaj zravn za jemat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am mam eno uprašanje za lastnike yamah dt125 al pa tut za tiste k majo dost izkušenj z potovanji...odpravlam se sred julija z mojo yamahco na murter...pa me zanima kaj se splača kej sabo uzet (mislm od delov al pa kej tazga če slučajn se kej sfuka)...pa kakšnega nasveta se tut nebi branu...tnx

sai je to vodno hlajen ne? vzami ena 2l vode za kiler za vsak slučaj:) pa kaki ključ za zadno kolo, če boš mogo ketno našpanat.. mali kanisterček z 1l benza za ziher.. hitro se nabere take odvečne krame , ko vedno prav pride:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am mam eno uprašanje za lastnike yamah dt125 al pa tut za tiste k majo dost izkušenj z potovanji...odpravlam se sred julija z mojo yamahco na murter...pa me zanima kaj se splača kej sabo uzet (mislm od delov al pa kej tazga če slučajn se kej sfuka)...pa kakšnega nasveta se tut nebi branu...tnx

Kako olje za mešanco (TTS,Motul) tut ni odveč če uzameš (no ja,ni lih del),čene pa kaka žarnica tut ne škodi.

Popravljeno . Popravil The_AiC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da varjetno ne gres sam... vzem mal orodja...najbols ce pogledas kere kluce rabs. ce vzames ksnga prevec ni problema... vzem ketnsprej fajn zadeva je tud un sprej za gume k tako peno not nabije ce ti poc guma. vodo,svecke,ole in take stvari... ne rabs to ma vsaka crpalka... najbl pomembn pa da vzames pamet sabo pa mal iznajdljivosti bos najdl prsu... kr se motorja tice... ne ga prov gont na ksnih avtocestah mi smo se prot korzik vozil 120 ene 4-5ur po avtocest... ni blo nc narobe... aja pa se neki.... ZELO POMEMBNO ko te prvic zacne rit bolet od sedeza... ustav se pa mal zmigej... ker ce bos vztrajov z vozno bo vsakic naslednic hujs pa po krajsmu casu ;) to sm jest naredu napako ko smo sli prvic na turo prot dubrovniku... sm zadne 100km stoje vozu ker se nism mogu vec usest :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svečko za vsak slučaj:)

druga nimaš kaj zravn za jemat :)

:yes:

sai je to vodno hlajen ne? vzami ena 2l vode za kiler za vsak slučaj:) pa kaki ključ za zadno kolo, če boš mogo ketno našpanat.. mali kanisterček z 1l benza za ziher.. hitro se nabere take odvečne krame , ko vedno prav pride:)

:lol1:

Kako olje za mešanco (TTS,Motul) tut ni odveč če uzameš (no ja,ni lih del),čene pa kaka žarnica tut ne škodi.

:lol1:

glede na to da varjetno ne gres sam... vzem mal orodja...najbols ce pogledas kere kluce rabs. ce vzames ksnga prevec ni problema... vzem ketnsprej fajn zadeva je tud un sprej za gume k tako peno not nabije ce ti poc guma. vodo,svecke,ole in take stvari... ne rabs to ma vsaka crpalka... najbl pomembn pa da vzames pamet sabo pa mal iznajdljivosti bos najdl prsu... kr se motorja tice... ne ga prov gont na ksnih avtocestah mi smo se prot korzik vozil 120 ene 4-5ur po avtocest... ni blo nc narobe... aja pa se neki.... ZELO POMEMBNO ko te prvic zacne rit bolet od sedeza... ustav se pa mal zmigej... ker ce bos vztrajov z vozno bo vsakic naslednic hujs pa po krajsmu casu ;) to sm jest naredu napako ko smo sli prvic na turo prot dubrovniku... sm zadne 100km stoje vozu ker se nism mogu vec usest :)

:hmm: ... ... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!