Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

tok kot si reku

men rata po gmajn nardit 100km z enim slabim kestlom (to je skor 8,5 litra)- 1. 2. prestava, občasno tut tretja, pa cagr večino nad 8k rpm

če pa lepo ležerno voziš pa prideš na ene slabe 6

tolk meni pije, stem da ma jz "odprto", tko da original pije najbrž še kaki liter manj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tok kot si reku

men rata po gmajn nardit 100km z enim slabim kestlom (to je skor 8,5 litra)- 1. 2. prestava, občasno tut tretja, pa cagr večino nad 8k rpm

če pa lepo ležerno voziš pa prideš na ene slabe 6

tolk meni pije, stem da ma jz "odprto", tko da original pije najbrž še kaki liter manj

ma ja sej ponavad majo tako porabo povprečni cvajtakterji. ma zdej me zanimajo tele DTjke supermoto, k sm mal premišljevov in sm pršov do sklepa da bi bla za moje potrebe še najbolša, ubistvu bi bla najbolša XTjka, sam ne trpim tistih pospeškov in pa končne, ker včeri sm šov prvič na cesto z TWjko (izpit), pa sm sam enkat pršu do 90, pa še to sm se sklonu pa mev najdalšo ravnino. tko da sm reku, da bom vložu mal več dnara v ta projekt, da vsaj uživam. sej ne rab it 140, z ene 120 bi biv zadovoln, pa da hit pride do te hitrosti, ne pa da se vleče :closedeyes: pa seveda da pri normalni vožnji ne pije več kot 6-7l (če jo gonš, je pa že druga). problem je, k so tele DTjke začel delat leta 04 al 05, pa so še vse drage. jst bi pa rabu za ene 2000ojrov. max 2500, če res nebi blo druge, ker že teh 2000 bom težko skp spravu, jst se pa hočm čim prej pelat in pol bi si mogu sposodt itd. no vglanem bo kdo v kratkem prodaju DTjko od 2500evrov dol?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pozna kdo kkšno italijansko stran, kjer prodajajo rablene motorje, da vidm kakšne so tm cene, če je kej pametnga. ker iz italije mam prevoz, bi lohka komot zrihtu, sam k bi mogu it ke sprobat.

vzamem si tedn dni cajta, pa nardim eno turco z kolesom do ke :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pozna kdo kkšno italijansko stran, kjer prodajajo rablene motorje, da vidm kakšne so tm cene, če je kej pametnga. ker iz italije mam prevoz, bi lohka komot zrihtu, sam k bi mogu it ke sprobat.

vzamem si tedn dni cajta, pa nardim eno turco z kolesom do ke :naughty:

www.moto.it

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, prov velik nad 7 ti pa ne bo kurl, razn če maš use razštelan...

Men moja cagiva kur 5.6l, pa nismo prov počasi vozil k sm to gledov... sm naredu s tankam 240km :worship: je pa odprta že original...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sava

daj pobskaj par strani nazaj, mislem da ima eden namen prodati supermoto dtjko enkrat avgusta

Ma napisan zravn imena motorja (tm pod slikco).

pa dtjko ma tut za avatar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@sava

daj pobskaj par strani nazaj, mislem da ima eden namen prodati supermoto dtjko enkrat avgusta

Ma napisan zravn imena motorja (tm pod slikco).

pa dtjko ma tut za avatar

aha sm našu...THE_AIC jo prodaja. drgač sm pa gledu na moto.it, so ful ful cenej k tle, no res da se pr ns sam 3 prodajajo. stric iz italije ma avtohišo/avtoprevozništvo neki tazga, in ma tud par kamijonov, k furajo za slovenijo, bosno itd. pa bi lohk prpelu, sam pol bi mogu it jst sprobat ke, pa še če je nek daleč od njega. zajeban je it v tujino kupt motor. sej ni problem če veš da je dobr, pa da ne greš brezveze, ne pa k ti reče da je res najbol ohranen, prideš ke je pa čist zjahan. tko da bom zgleda mogu še mal počakat, našparat keš pa pol kupt. sam k me je šefica zajebala v firmi, cev let sm delu tm, pol pa na koncu šole reče, da ni nč več za delat. drugod je pa blo že vse zaseden. zdej že 2 mesca hodm po firmah, oddajam prošnje, pa kr povsod zafilan. to se mi čist meša, k se zbudim, pa mam kr cev dan frej, sam za kompom sedim, grem vn nubenga ni, vsi na dopustu, a zdej bi lohk služu dinarčke pa si že zdavni nabavu motorčk :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš namen registrirat?

ker v italiji so pogosto "brez papirjev"

mam namen registrirat ja, pa tud čez carino bi težko pršu brez papirjov pomoje. ej a gdo ve, kk se na moto.it gledajo slike, ker pomoje ni sam ena, enkat sm biv na tej strani al pa podobni, pa jih je blo par komadov.

hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ljudje en problem imam

in sicer z prednjo lučjo

dolga in kratka luč sta kar naenkrat nehale delati (vžgal motor in vidim da nič ne sveti)

svetijo vse ostale luči (šrop, žmigli, pozicijska, za števec), razen dolge in kratke. ko vklopim dolgo ne sveti tudi lučka na rmaturi

nasveti??!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko žarnic sploh je v prednji luči?

pa sumljivo se mi zdi še to da je prej luč včasih malo štrajkala (takoj ko sem vžgal ni hotla svetiti, pričela je šele po nekaj 10 sekundah)

ma to kakšen rele ali stikalo ali kaj takega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko žarnic sploh je v prednji luči?

pa sumljivo se mi zdi še to da je prej luč včasih malo štrajkala (takoj ko sem vžgal ni hotla svetiti, pričela je šele po nekaj 10 sekundah)

ma to kakšen rele ali stikalo ali kaj takega?

kolk vem so varovalke :) lahk da ti je kera varovalka šla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da so 2. Ena je pozicijska in sveti, ko daš kontakt, druga je pa glavna žarnica, ki začne svetit, ko ga vžgeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ljudje en problem imam

in sicer z prednjo lučjo

dolga in kratka luč sta kar naenkrat nehale delati (vžgal motor in vidim da nič ne sveti)

svetijo vse ostale luči (šrop, žmigli, pozicijska, za števec), razen dolge in kratke. ko vklopim dolgo ne sveti tudi lučka na rmaturi

nasveti??!

zamenjaj žarnico, če ne bo bolš, je šou tisti črni priključek ki se natakne od zadaj na žarnico, ta je že mene zajebavu, pa sm ga samo zalimu pa je delal...

kolko žarnic sploh je v prednji luči?

pa sumljivo se mi zdi še to da je prej luč včasih malo štrajkala (takoj ko sem vžgal ni hotla svetiti, pričela je šele po nekaj 10 sekundah)

ma to kakšen rele ali stikalo ali kaj takega?

je samo hen h4 pa pozicijska mislim da. ja meni je štrajkalo to sredi vožnje sredi trde noči... :headbang: in je tko štrajkalo da je nehalo svetit pa spet mal, ta priključek "konektor" ma slab stik

varovalko sem dozdaj našel samo eno in sicer pri akomulatorju omejuje ves električni krog

varovalka mislim da nima veze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

balanca pa špegu, pa eno levo plastiko je zvil

pa je nisem jaz

sm dal enmu za krog pa je zledu čez en konkreten rob

malo škode za tak polet

vglavnem drug teden naredim izpit (upam) in gre takoj na servis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mene prašaš brezveze! pri dt-jki sat najbolši 2 stopnji odpiranja. 1. je ta da odpreš izpuh in naštelaš ventil. 2. ja pa tista ta orenk, komplet 180ccm kit al kolk je, pa drug fergazer, izpih, in elektroniko... sam neki bat menjat je malo mimo ker ne bo nič kaj zlo drugače kot pa to da boš menu ko gate tist obroček...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!