Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Kupujem zadnjo gumo pa me zanima kaj mi priporočate. Vozm se pa prbližno 60% asfalt in 40% teren..hvala..LP

približno isto vprašanje...

dunlop trailmax je zakon! pocen, pa za ta motor več kot odlična guma! preverjeno-testirano! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem zadnjo gumo pa me zanima kaj mi priporočate. Vozm se pa prbližno 60% asfalt in 40% teren..hvala..LP

Mitas enduro guma se je na suhem asvaltu kar dobro obnesla, na terenu še kar vredu...

Ni tolko vsestranska kot dunlop je pa precej cenejša...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mislš e-09 mitas je v terenu bols k dunlop trailmax. e-08 je pa bl cestna pa se lepo obnasa tud po suhih gozdnih pozkah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Fantje kaj tankate v dt-jke...95 al 98 oktanski benz...aja pa kupujem giannellija za dt-jko letnik 2004 če ga kdo prodaja, ga kupm za kako pametno ceno!

Popravljeno . Popravil Drejo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, a se še komu zdi glupo, kako je vzadaj samo ena ročka za sopotnika? Mar bi naredili 2, ena je kurac.

Zdaj da se te punce držijo še gre, samo ko pa kakega tipa peleš :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, a se še komu zdi glupo, kako je vzadaj samo ena ročka za sopotnika? Mar bi naredili 2, ena je kurac.

Zdaj da se te punce držijo še gre, samo ko pa kakega tipa peleš :closedeyes:

Ja kaj pa je problem, sej te ne drži za jajca jao :trance_33_sleep: Jamrate jamrate :D Sam punce furaj tk k js pa je :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe ni se mi še nič pokvarlo, pa ne morem o tistem pizdit :evilgrin:

Jebiga, itak je hudo malokrat na voljo še ena čelada, tako da večinoma samotarim (saj ne, da je dolgačas :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo izkušnje da je prerezal auspuh pa vn blokade uzeu.Pa kuk blokad je u auspuhu.Pa če se pol spremeni kej zvok pa pospeški in končna??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, dost se spremeni, ker je auspuh ena velika blokada. V resonanci ima lunce našvasane, je Jerry tudi sliko prilepil nekaj strani nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

upam da še kdo gleda na ta forum no.prebral sm do ene 5 strani pa se mi ni dalo več, tko da bom tle na novo vprašu pa to...uglawnem mam jst tut dt-jko, pa je kr fejst motor pa nekompliciran za vozit. menju sm auspuh-gianneli pa sej je šlo več ampak mi je useen premalo. razmišlju sm o kitu 180 pa ne vem kje bi se dalo kej tazga dobit pa kolk stane in to. kar so pisali da grejo 4T več pa je nakladanje. prosim za nsvet...

hvala, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si res želiš met neki posebnga, pa da ti finance ne predstavlajo prevelzga problema, potem si lahko omislš kj tazga. drgač se ti pa bol splača nabavt kj večjega, seveda, ko ti bodo leta dopuščala. boš pršparu dnar, cajt in živce ;)

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, eno glupo vprašanje:

Kje hudiča je nosilec čelade? V navodilih mi piše, da ga imam, ampak ga ne najdem. Naj bi bil nekje za zadnem delu, blizu rezervoarja za olje, samo jaz ga ne vidim. A imajo to mogoče samo starejši modeli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pojma nimam

mislim da sm tudi jst vidu u navodilih, pa mislim da so navodila za model 2001 tko da so mal falili...poglej če ti kaže na "armaturni plošči" v navodilih tudi obratomer ker če ti ga pol so gotovo za starejš model .)

sej sm razmišlu o čem močnejšem samo kaj ko mam še leto pa pow do 18 tako da se mi ne da kaj preveč čakat...mi je čene pa res ful ušeč dt-jka samo mal moči manjka pa nosilc za tablco si morem čez zimo porihtat kej je dejansko gigantski pa ti hmali potleh drsa :) in seveda malo širše gume pripomorejo k izgledu tko da bom enkrat spomladi menju ker mam še originalne gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

original auspuh je treba rezat...zdej za giannelia pa ne vem...upam da nima kej notr oz. upam da ma in da to čimprej zvem če ma, sam nevem kje bi kej blo...sej ubistvu ma končno mal pod 120 km/hsamo vseeno malo manjka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!