Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

oky no sej mogoče ste se že kej pogovarjali o tem, ma kake gume mate gor, kere najbol držijo cesto in so fajn tudi za kak makedam pa mogoče tudi malo za zemljo, cene in use no? kere mere grejo maksimalno na originalne feltne?

dijo

jest mam od dunlopa k550 in so super mogoče mau smešno zgleda k je zadna sam 100 široka sam jih nebi zamenou po makedamu se držijo in po asvaltu jest bi reku d je to super guma jih mam že kr neki časa sm jih pa probou zamenat za dunlop trial(če se nemotm) je pa mau bol cestna guma tut dobra sam pri off road vožni odrsava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam en probem olje za mešanco mi pušča tam kjer je ventil(na desni strani bloka-glej sliko) mi olje solzi in nevem od kje sm pa prtegnu vijake tko d to ni blo to sej nepušča dosti cca. 1 kaplca na tedn sam useen in nevem kaj bi še blo a je že kdo meu ta problem?

post-8161-1201548182_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam od dunlopa k550 in so super mogoče mau smešno zgleda k je zadna sam 100 široka sam jih nebi zamenou po makedamu se držijo in po asvaltu jest bi reku d je to super guma jih mam že kr neki časa sm jih pa probou zamenat za dunlop TRAILMAX :closedeyes: je pa mau bol cestna guma tut dobra sam pri off road vožni odrsava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že imel kdo problem da zaganjač ni dal znakov življenja in ko pa zakurblaš motor vžge začne pa zadaj črni relejček(pri ekspanzijski posodi) klikat na glas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žabar :P

a ti to men :evilgrin: pazi se ti mene :naughty:

ne sej bi jo ze zamenov sam so stevilke tko zakon da je kr skoda :) 52-4T na 520 4Takt mašino :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že imel kdo problem da zaganjač ni dal znakov življenja in ko pa zakurblaš motor vžge začne pa zadaj črni relejček(pri ekspanzijski posodi) klikat na glas?

ja jst sm mu probleme sz relejčkom prmen je beu in če se nemotm je za žmigouce sm ga zamenou in pol je blo guut ene 2 jurja je biu takrat se mi zdi. za zaganjač mogoče maš švoh akumulator al ti ga je pa skurilu sam nevrjamem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na startrju je men su lezaj ne enem izmed zobnickov pr elektromotorju in se zarad trenja ni vec obrnu sam tko pomal... je biv isti zvok kot ce bi biv akomulator prazn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akomulator je pa se dobr? poj mas pa mogoce kje ksn stik alpa kej podobnga ... pa bi blo poj mozn da se tud releju zaradtega mesa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dejte še kej od gum povedat...dobil sm samo en odgovor pa če lahko kdo še kej pove :?

mitas e-09 se neglede na profil tud zlo dobr po cest pele

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti to men :evilgrin: pazi se ti mene :naughty:

ne sej bi jo ze zamenov sam so stevilke tko zakon da je kr skoda :) 52-4T na 520 4Takt mašino :alien1:

sj si lohk tut zrihtaš KR s tem oznakam.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj si lohk tut zrihtaš KR s tem oznakam.. :D

počak da to kje odtrgam poj bomo pa drugo tablco nrdil :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počak da to kje odtrgam poj bomo pa drugo tablco nrdil :whistle:

mene je sram k nimam ne na motorju in ne na avtu KR tablce :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha še neki...a je komu že uspelo spravit na dt-jko večji oz. dva hladilnika? meni se zdi da je tko po kaki uri vožnje že kr fajn poznat da zgubi moč ker je en hladilnik mislim da premalo pa se malo pregreva oz. je nad idealno temperaturo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha še neki...a je komu že uspelo spravit na dt-jko večji oz. dva hladilnika? meni se zdi da je tko po kaki uri vožnje že kr fajn poznat da zgubi moč ker je en hladilnik mislim da premalo pa se malo pregreva oz. je nad idealno temperaturo

to misls po eni ure vozne po cesti? to pa skor nebi varjev. men ni ratal nikol kazalca niti cez polovico sprevt s cestno vozno... pa so ble vmes tud etape k je blo po vec ur med 110-120 mem benetk po avtocest s 10minutnam premoram na ene 150km... če pa po gozdu riješ na mestu pa tišiš v hrib je pa normalno da se zgreje sej se vsak motor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zelo je to čudno da se ti tko greje... ker pomankanje moci se cut k je ze kr fajn pregret. za vozno po cest mislm da se ti prevec greje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bo kr po cesti. se mi zdi sicer čudno ampak je fajn čutit kako ga zmanjkava. res da po mestu večinoma samo useeno.

hehe mogoč pa nimaš vode da bi hladilu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vodo ma... drugac bi se pregrev po 2min... mgoce j je premal alpa je kej drugga. lahko da maš tud slb olje za mešanco. alpa kej hujsga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja voda mislim da je...sej maš itak še rezervo zadi, olje dam pa vedno tts alpa uno drugo...motul al el eno, skratka vedno sintetično

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadej je ekspanziska posoda to ni rezerva... je v primeru da se motor zgreje da ne spricne voda vn ampak v ekspanzisko in k se shladi jo potegne nazaj... tko nimas izgube vode. za olje kr se tts-a tiče vem da mi ga serviser ni svetvov je reku da je to bol za ksne cestake ker dosegajo visje obrate. pri nizjih obratih nej nebi tok dobr izgorevov al koko... nevem tocn kaj je ze blo. koko pa hladilno tekocino delas? voda antifriz 50-50, sama voda, 70-30??? ker sama voda hladi bols k ce je mesana z antifrizam... velik - tega je da ni nobenga mazanja v sistemu in ni dobr za vodno pumpo. ce mas pa preveliko koncentracijo antifriza pa mogoc tud to mal vpliva?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!