Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

to so tudi meni kazali, ma pomoje ni šans. sm daw jst gor giannellija pa ni mogoče da ti da tolko pomoje, usaj jst nism mew občutka da bi blo tko. kaj more bit šele potem ka odblokjraš na elektroniki? kolko konjew nej bi mew pole?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte mi še neki povedat...zdej sm zadnjo gumo zlizu do konca, pa bi bil že cajt za menjat...pač sm šou do mehanika, pa mi je reku za eno gumo, ki se mi zdi kr fajn. pooblaščen serviser mi je pa reku da more bit guma homologirana :? sicer sm pogledu u prometno dovoljenje pa ne piše nč kake gume nej bi ble gor, ampak baje da ti policaj lahko zabije multo če nimaš pravih gum gor. ne vem sicer kje je logika, da moreš met točno določene gume gor :headbang: kakšne so kej vaše izkušnje s tem? je meu že kdo probleme s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre se sam za mero :) ampak to nevem če so že komu preverjali :)

lahk je kakršne koli oblike, od kakršnega koli proizvajalca :) sam da mere štimajo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo dimenzije so dolocene.... sam to noben norc ne gleda. to samo na avtih preverjajo ce zgleda prevec sirok alpa prevec nizko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sepravi ne bo nč narobe če dam lih eno mero širšo gor, pa drugo znamko? mislim tudi sam nism še vidu, da bi kdo preverju gume pr motorju, ampak ne bi rad bil prvi, ki bi se mu to zgodilo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PIše ti to v homologacijskem kartončku pomoje, kakšna dimenzija gum je dovoljena.

Razn, če je pod 98 letnik, k pol tega kartončka sploh ni...

drgač pa, jest tud še nism slišou da bi težil zarad gum :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jerry, kje je že treba odtegnit, če mi je ratalo vilce v križih premaknit in je treba zdaj malo postrani balanco držat, da gre naravnost?

Najbrž ne tisti velik krom šrauf pod balanco, ampak oni šraufi na vsaki strani, malo še bolj navzdol?

mater je to vse na mehko narejeno :/

Popravljeno . Popravil Evil Penguin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bod sam vesev da je na mehko nrjeno da se samo premekne in ne poč kej. zrahlat morš pa na vsak stran 4 sravbe v krizu. tko na strani so ob poteku vilce. sej je nekak logicn k teli sravbi zategnejo tiste obroce skos kere grejo vilce... sm se trudu da bi cimbl enostavno povedov pa nevem ce je ratal...

poj pa samo noge okol hume pa balanco v roke pa naravnt...

odtegn pa samo malenkost drgac se ti bo motor posedu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdelo, najlepša hvala! Vseeno rajši vprašam, kot pa da kej po nepotrebnem odšraufam :D

Ne vem, mogoče je pa pri meni že blo slabo pritegnjeno, ker sem takoj, ko sem ga pobral malo poizkusil poravnat in je šlo, samo še vedno pa ni čisto naravnost.

Popravljeno . Popravil Evil Penguin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh... za šravbe ni treba nič sprašvt... če ni taprav se ga lahko vedno nazaj zategne. rezanje varjenje in podobne stvari so bl kritične ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav! Moj prvi prispevek na tem forumu... :)

Jz mam Yamaho DT 50r letnik 2004, pa imam en problem. Začele so se težave z elektroniko. Najprej mi je števec začel kazat okol 20 do 30 km/h preveč. Zdaj pa sploh ne kaže nič. Zaslon je čist prazen...le sm pa tja se kaj pokaže. Pa tut tko je že blo da ko sm ugasnu kontakt je na zaslonu še zmer pisalo... :unsure:

Kje je problem in kako ga popravit ? :)

Hvala za odgovore...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...to je bol tko...boš bol težko dobil odgovor od kašnega od forumašev, če le ni kakšen elektrotehnik ali kaj podobnega, tko da ti predlagam, da kr do kšnega mehanika stopiš, pa povprašaš...pomoje ti je kej skurlo, pa ti sistem zjebalo. najbolš, da greš do mehanika uglawnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm elektrotehnik :whistle:

sam vseen ne vem tocn zakaj bi slo... je varjetn kej s povezavo med kolesom in stevcem... ker ce ti je prevec kazal je blo s stevcam varjetn vse vredu sam napacn signal je dobivov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle bos tesko dobil odgovor ker sklepa po postu da gre za digitaln stevec ki pa ga dt125 nima. tko da teh tezav v tej temi ni nihce mel. probej pri dt50 če je kšna tema med skuterji/mopedi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok zdej bom upam pršu do tega, da mi odblokjrajo elektroniko...torej kdo je to že nrdil, sepravi na dt-ju od 2004 naprej? kaj se u najslabšem primeru lahko zgodi? se lahko kej prekuri al kej tazga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto da se prekuri sm mislu če bi slučajno kej narobe vezu al to...al samo mašina ne bi užgala, pa bi mogu prow prevezat da bi nazaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben ne bo narobe vezu, ker je zelo simpl. Nč se ne more zgodit, razen, če ti neke X kable reže, kar pa dvomim.

Mimogrede, danes sem prišel na ravni cesti do konca števca (pa sem sedel pokončno). :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noben ne bo narobe vezu, ker je zelo simpl. Nč se ne more zgodit, razen, če ti neke X kable reže, kar pa dvomim.

Mimogrede, danes sem prišel na ravni cesti do konca števca (pa sem sedel pokončno). :OK:

ko si meu vetra tulk v hrbet ja :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, mogoče je res malo pihalo, ampak ne veliko, ker gre vedno 130 brez problema, danes je šlo pa še do konca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če ma kdu gor giannellija od letnika 2004 naprej (tanov model). Pa me zanima če je slučajnu že kdu probu odnetat auspuh pa vn uzeu mau al pa vso peno pa nazaj zanetat. Zdej če ma kdu kakšne izkušnje s tem al pa če ve za koga naj lepo prosm napiše...tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!