Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

sem mel motor na servisu in so menjali tudi bat! naredu sem počasnih 350 km a motor ne vleče kot prej, v šesti sploh ne pride čez 8500 obratov, v prvi ga težko spraviš na 10000 obratov! prej je v prvi šel 40, v drugi 60, tretji 80, a zdej gre v četrti komaj 80! malo sem probal štelat ventil a nisem prišel do kakih izboljšav!

kaj je narobe?? :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mel motor na servisu in so menjali tudi bat! naredu sem počasnih 350 km a motor ne vleče kot prej, v šesti sploh ne pride čez 8500 obratov, v prvi ga težko spraviš na 10000 obratov! prej je v prvi šel 40, v drugi 60, tretji 80, a zdej gre v četrti komaj 80! malo sem probal štelat ventil a nisem prišel do kakih izboljšav!

Pa si ziher da ti ni kaj druga štelov??? ;) Ker lahk je mogoč vido da maš 'odprtega'-oziroma brez blokad pa ti jih je nazaj vrgo!!! :P ;) ;)

Poglej frgazer, auspuh, ..... pa vse tiste stvari ki si jih prej naredo da ti je bol šov!!!!Pa poglej če vse na svojem mestu???!!!

dvomim pa da bi to bil bat kriv!!! ;) ;) ;)

lp!!!(poročaj!!) B) B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa se morejo le obročki vdelat?

če si naredo 350km easy vožnje pol so se ziher vsedli!!!Vsaj mislim tak sam nisn prepričan!! :unsure: :unsure:

ker odvisno kakšne ti je dal noter????Material pa to!!!ker se kr fajn razlikujejo eni rabijo več časa drugi manj!!! ;) ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

notri mi je dal original kose! blokad ni dajal! rekel je naj naredim tam do 700 km pa da če ne bo vredu naj pridem in bo pogledal in uštimal ventil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja te pa nič!!!Te pa ko boš naredu 700km pa če ti bo še vedno tak malo leto ga pelji nazaj!! ;) ;) ;)

B) B) B) lp!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

recimo. Tm okol 10.000km najbi obročke zamenjal (spet odvisno kako vozš) , pr 20-25.000km bat. Vmes pa še vse kar se pokvari :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo folk!Na zalost sm jst sele dele prletu na ta forum in sm si use u DTjki prebrau k mam tut sam Dtjko sicer samo en mesc sam je use uriginal in mi je ze mau presibka tko d c kdo sploh s slucajno kej pise na ta forum pa se kej zastop na friziranje DTjke bi lepo prosu c mi svetuje kva naj kej nardim d bojo kej hujsi puspeski...mam 00.letnik, 4500km, use uriginal.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raj odblikiri, ko pa da friziras. vec ucinka, manj stroskov, pa vsaj zdrzal bo. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

recimo. Tm okol 10.000km najbi obročke zamenjal (spet odvisno kako vozš) , pr 20-25.000km bat. Vmes pa še vse kar se pokvari  :D

pri 10 000 obrocke menat, bedarija. to vs samo nategujejo serviserji, da 2x sluzijo (pri 10 000 ko menjajo obrocke pa se pri 15 000 ko menjajo obrocke in bat - pa se 2x delo placate :D ), a se vm ne zdi neumno menat "obrocke" v intervalu 5 000km? useen ce zamenjas pri 15 000 - 20 000 bat z obrocki, pa je vse vredu. samo obrocke smo menjali pred leti pri tomosih :D

Popravljeno . Popravil Langus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raj odblikiri, ko pa da friziras. vec ucinka, manj stroskov, pa vsaj zdrzal bo.

Ja Zok...a mas ti slucajno ksno idejo k kokr jst vem je fajn c se auspuh zamena kar mam tut spumlad narest pa frgazar ma menda blukado pa je zlo fajn c se jo udstran...a ti ves s za ksno blukado k jo je pamtn udstrant???

Pa zanima me c kdo ve ke se bi dal dubit ksne maske pa to sranje u lublani za dtjko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mel dtjko na servisu, menjal bat, in sedaj ne vleče več kt prej, bat je original, z njim sem naredu 1200 km!

kaj ventil je potrebno naštelat, ali je točno predpisano koliko more bit vsaka zajlica napeta??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma že kdo izkušnje z menjanjem spredne strehca? men originalna res grdo zgleda in sm začev razmišlat da bi mav zamenov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a o odblokiranju pa nuben nc ne ve :P Ja a ti Jerry_junior ves sploh ke bi se dal dubit ksno novo strehco tle u lublani k men je tut ta originalna resnicno grda...a bi vedu tut ke bi se dubil ksne druge maske?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem mel dtjko na servisu, menjal bat, in sedaj ne vleče več kt prej, bat je original, z njim sem naredu 1200 km!

kaj ventil je potrebno naštelat, ali je točno predpisano koliko more bit vsaka zajlica napeta??

sej se ne gre za zajlice, gre se za položaj ventila , ki ga kontrolirajo. Odpri zadevico in se malo poigraj. Sej je zelo preprosto. Samo zapomni si kako je ventil bil pred tvojim posegom nastavljen.

Za DT kupte Gianellija in bo šla zadeva dost bolš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!