Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Za DT kupte Gianellija in bo šla zadeva dost bolš.

Kolk pa pol zadeva vec pokur? <_<

Če boš samo gledal kuk motor kur se pa raj s kolesam okol voz! če boš pa mel gianellija se te bo vsaj slišal ne pa tko...!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za DT kupte Gianellija in bo šla zadeva dost bolš.

Kolk pa pol zadeva vec pokur? <_<

Če boš samo gledal kuk motor kur se pa raj s kolesam okol voz! če boš pa mel gianellija se te bo vsaj slišal ne pa tko...!

Ja ja mas prow sam useen nocem imet porabe 10l B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm mojga DT-ja registrirow in seveda z dendzijam se su mal pelat 160km (skor celo gorensko prevozu) res da je redko slo cez 6krpm. (seveda ga ulafujem). pokuru ene 6-7l :D . Najhuj pa to, da prve 10km je blo za nama dimna zavesa kadiv sej tko da kr res ni blo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na 10 jo boš pa pr dt težko spravu...

pomoje bi se dal (auspuh, lamele, diza, fargazar, filtr, +180cc kit(od krosle)) garant ce tisis poraba cez 10 ;)

Popravljeno . Popravil McMatko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na 10 jo boš pa pr dt težko spravu...

pomoje bi se dal (auspuh, lamele, diza, fargazar, filtr, +180cc kit(od krosle)) garant ce tisis poraba cez 10 ;)

A se ti splača dat 180??? pomoje da ne! Raj en let dl počak pa si kup orenk motor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na 10 jo boš pa pr dt težko spravu...

pomoje bi se dal (auspuh, lamele, diza, fargazar, filtr, +180cc kit(od krosle)) garant ce tisis poraba cez 10 ;)

A se ti splača dat 180??? pomoje da ne! Raj en let dl počak pa si kup orenk motor!

nene sam jerry je reku dab tezko dt-ja spravu cez 10l, pol sm mu pa nastew kua das not, in pol ti sigurn pije cez 10 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tale Dt se pa fajn greje u breg pels 2 ene 5km po makedamu z uvinakm 1-2-3brzina, paj stevc ze skor na rdecmu, k ga pa uszavs pa se do rdecga prleze :( . po cest pa ni problema ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali mi lahko kdo napiše koliko stane vzdrževanje yamahe DT (servisi, gume, rezervni deli....)

En prijatelj jo namreč kupuje za sina...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali mi lahko kdo napiše koliko stane vzdrževanje yamahe DT (servisi, gume, rezervni deli....)

En prijatelj jo namreč kupuje za sina...

Kot prvo je uzdrzevanje eno najcenejsih od 125cc motorjev, servisi so na 6kkm razn prvi. gume niso drage okol 10k. Glede rezervnih delov je pa tko, da jih ponawad ne rabs, ce pa ze kej crkne pa dobis brez problemov, k jh majo po navad na zalog, pa deli so pocen u primerjavi z drugimi firmami ;) . Res pa da je tut strosek olje za mesanco pa mal bl pokur kot 4t, sam temu primerno tut gre ce ga odblokiras :D

Popravljeno . Popravil McMatko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko prosm kdo puve kok se proftera c bi dau Gianelli auspuh na DTjko!Pa zanima me se a je res u frgazarju blukada?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gianlli stane skor 60k. Prej je šla zadeva 103kmh zdej mi gre po štvecu od KMXa k je vozu za mano 130.

BRANE:

bencin - 1300

TTS - 3100

gume - cca 30000

kakšn sprej 5000

Samo to do kakih 15.000km ali več. Vse je odvisno od načina vožnje.

Redni servis pri Elisi je pa mislm ,da okol 12.000sit.

Kar se gretja mašine tiče.....

Enkrat na furi se mi je ustavilo in sm mogu it u klanc u prvi zravn motorja , kazalc je bil čisttt u rdečem pa ni blo nobenih problemov.

Na terenu morš nujno vsaj v 2. met pa se OK hladi (ubistvu morš hitr vozt...se vsaj kej naučiš :D )

Motorčku nebi škodil dvojni hladilnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja... pa še to... V uplinjaču so menda omejevalci gibanja lamel.... mislm ,da ni pametno to ven vzet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se gretja mašine tiče.....

Enkrat na furi se mi je ustavilo in sm mogu it u klanc u prvi zravn motorja , kazalc je bil čisttt u rdečem pa ni blo nobenih problemov.

Na terenu morš nujno vsaj v 2. met pa se OK hladi (ubistvu morš hitr vozt...se vsaj kej naučiš :D )

Motorčku nebi škodil dvojni hladilnik.

a ce se fest ugreje se motor ustaw? mislm crkne? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ti bo enkat kuhnu ti pa bo pa kaj! mal počakaš pa naprej!!

Ja mal pa me skrbo sej tko ni problema sam ce gres u breg pa ni nc zraka se pa greje, pa se bl ce mas 2 gor :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo sm najdu eno sliko na disku.... Tole na sliki ni še nč kritičnega. To k sm dorisal... do tuki sm ga prignal in sicer je blo kakih 10-15min tko.

TEMP.sized.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao...mudeli u rdeč polje za temperaturo ga pa jst nebi gonu...pa tut men se sploh ne ugreje č ga lah š tok pu cest pulm k sm ga 10min du konca pu avtocesti pulu kokr je šu pa se š du puluvice ni cagr uzdignu sam pu klancih pa hmau pride mčkn čez puluvico...učer sm skos u hrib prvo du konca pulu mau več k 5min pa je mčkn čez pouluvico šu cagr.

Pa a ni v frgazarju ena blokada na konc vrtine d jo zoža?!?

A bi gdo vedu kok je Akrapovič izpuh za DT???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

akrapovič za dt :D :D :D

ja če ga posebej zate nrdi sam poj bo avspuh več vreden kot in to velik več :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!