Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

če si do zdaj vozil z blokadami, potem moreš pr montaži izpuha brez blokad menjat glavno dizo, šiber, dizo za prosti tek in pa nastavit oljno pumpo drugače bo zaribala čez čas

govorim za celoten izpušni sistem krivina+ dušilec

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si do zdaj vozil z blokadami, potem moreš pr montaži izpuha brez blokad menjat glavno dizo, šiber, dizo za prosti tek in pa nastavit oljno pumpo drugače bo zaribala čez čas

govorim za celoten izpušni sistem krivina+ dušilec

aha...kje pa dobiš to use drgač...dize mislm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kter fergazer imaš?

Najlažje ti je it k generalnemu uvozniku pa ti on naroči komplet diz...

Am to pa nwm...bom pogledu pa ti povem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzemeš recimo eno 5 diz z razmakom za 5 števil in katera se bo najbol obnesla daš noter..za rs125 so od 120 pa do 130 če maš odblokiranega al pa aspuh kak drug.mislim da je nekje enako za oba motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzemeš recimo eno 5 diz z razmakom za 5 števil in katera se bo najbol obnesla daš noter..za rs125 so od 120 pa do 130 če maš odblokiranega al pa aspuh kak drug.mislim da je nekje enako za oba motorja.

Verjetno maš fergazer mikuni 28, ne vem točno ker letnik maš... Diza je pa originalna 210, usaj tako piše v service manualu pa tud pr mojmu je bla tok velika v fergazerju. Mislim da enote diz za ta motor niso enake kot za dize pri RS-kah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno maš fergazer mikuni 28, ne vem točno ker letnik maš... Diza je pa originalna 210, usaj tako piše v service manualu pa tud pr mojmu je bla tok velika v fergazerju. Mislim da enote diz za ta motor niso enake kot za dize pri RS-kah...

res je...mikuni ma neke čist druge cifre za dize..a ma dt mikuni fergazer?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je...mikuni ma neke čist druge cifre za dize..a ma dt mikuni fergazer?

Jap, moja ki je letnik 2006 ma mikuni 28 fergazer. Za starejše modele pa ne vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

a mogoče kdo ve kje bi se dalo dobit plastike od yamaha DT125 (2006 letnik)

pa če bi lahko link kdo prosm poslou če je kakšna trgovina tut prek spleta

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče kdo ve kje bi se dalo dobit plastike od yamaha DT125 (2006 letnik)

pa če bi lahko link kdo prosm poslou če je kakšna trgovina tut prek spleta

Lp

No kot prvo, vprašanja o DT-jki lakho zastaviš v temi ki že obstaja () in ne odpiraš nove.

Drugače pa lahko original plastike naročiš pri uradnem serviserju ali pa pri delta team krško, ki so zastopniki za yamaho.

Lahko jih naročiš tudi preko interneta: http://www.oemmotorparts.com/oem5.asp?M=Yamaha&T=DT%20X%20%20125&Y=2006&L=YA-DT-X-125-1&O=SIDE%20COVERS&F=YA-DT-X-125-1_AS&L2=YA-DT-X-125-1_AS vendar se raje pozanimaj pri delta team krško koliko stanejo, če so približno enake cene jih boš tam verjetno hitrej dobil, pa še bolj se lahko zaneseš na njih (mislim da morajo biti rezervni deli dobavljivi v roku enega do dveh tednov, samo ne vem če to velja za vse dele).

Drugače pa če hočeš rabljene ali pa neorigonal poglej malo na ebay, saj so original plastike + nalepke precej drage, škoda denarja po mojem mnenju. :closedeyes:

Drugače pa verjetno najbolje da vprašaš na tem forumu: http://dt125r.activeboard.com/forum.spark?aBID=66365&p=1

Veliko sonca,

motorist1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha vidu sm da ni zbrisana tema tko da bom zaenkrat nadaljeval kar na tej temi...

na delta team kršno so rekl da na žalost ni dobavljiva :O kje bi se še dalo jih dobit?

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha vidu sm da ni zbrisana tema tko da bom zaenkrat nadaljeval kar na tej temi...

na delta team kršno so rekl da na žalost ni dobavljiva :O kje bi se še dalo jih dobit?

Hmm čudno da niso dobavljive, deli bi mogli bit na voljo še nekaj let, tudi ko motor nehajo delat :blink:

Lahko jih naročiš preko tiste strani (zgoraj imaš link).

Sicer pa ne vem zakaj bi naročal nove plastike, lahko stare na novo prebarvaš in nove nalepke gor daš, te bo ceneje prišlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živijo

mene zanima če bi kdo vedu odgovort na tole uprašanje, mam TDR-ko in bi rt menu zračni filtr za športnega, pa me sam zanima kok ma premer filtr, pa na kaj morm bit pozorn pri filtru.

Hvala

LP Juš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm čudno da niso dobavljive, deli bi mogli bit na voljo še nekaj let, tudi ko motor nehajo delat :blink:

Lahko jih naročiš preko tiste strani (zgoraj imaš link).

Sicer pa ne vem zakaj bi naročal nove plastike, lahko stare na novo prebarvaš in nove nalepke gor daš, te bo ceneje prišlo.

jp...http://www.ddgraphics.co.uk/product_info.php/cPath/2_24/products_id/102?osCsid=fafe8107dc6887166feb1f5539b35fd8

to sm narocu oz. bom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala ti za pomoč :) vidim da pri tistih monster nalepkah k so, je rok dobave 4 tedne + sam prek paypala je k je use zakompliciran :S

a bi mogoče vedel kje bi se še dalo dobit podobne blue monster set nalepke?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala ti za pomoč :) vidim da pri tistih monster nalepkah k so, je rok dobave 4 tedne + sam prek paypala je k je use zakompliciran :S

a bi mogoče vedel kje bi se še dalo dobit podobne blue monster set nalepke?

Lp

Ne nebi vedel, to je edina stran ki sem jo zasledil da ima te nalepke od mosterja. Glede dobavnega roka imaš itak celo zimo čas, prek paypala pa še nisem kupoval vendar sem slišal da je dokaj enostavno.

Drugače pa lahko tudi v sloveniji daš delat nalepke, pač prineseš jim grafiko ter ti sprintajo nalepke. Konkretno ne bi vedel naslova podjetja, mogoče ti bo kdo drug znal povedat.

LP

P.S. Tole sem našel na internetu: http://www.avtonalepke.com/motorna%20kolesa%20vse%20znamke.htm

" Možnost oblikovanja kakršnih koli nalepk po vaših željah (vsi logotipi, napisi.....)"

Pokliči in vprašaj, vendar glede na to da se ukvarjajo samo s temi zadevami predvidevam da lahko dobiš tudi zelo kvalitetne nalepke (pač odvisno od folije), pa tudi cena je od tega odvisna... No če boš kaj izvedel

prosim sporoči ker so tudi moje nalepke že precej boge. :)

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem zakaj nemorem urediti :S napiše mi da nima dovoljenja...

aja pa misliš da bi mi cenejše prišlo če bi z tujine naročil nalepke kar bi me stale okoli 150€ ali če bi jih po naročilu iste naroči pa v sloveniji seveda?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem zakaj nemorem urediti :S napiše mi da nima dovoljenja...

aja pa misliš da bi mi cenejše prišlo če bi z tujine naročil nalepke kar bi me stale okoli 150€ ali če bi jih po naročilu iste naroči pa v sloveniji seveda?

Lp

Ne vem kje bi ceneje prišlo, pomoje odvisno od kvalitete. Drugače pa iz tujine te po mojem ne bi prišlo 150€, tiste monster nalepke so 90 funtov :unsure:. Pokliči in vprašaj ane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kje bi ceneje prišlo, pomoje odvisno od kvalitete. Drugače pa iz tujine te po mojem ne bi prišlo 150€, tiste monster nalepke so 90 funtov :unsure:. Pokliči in vprašaj ane.

poklicou nebom k neznam tko dobr angleško :P... z poštnino so 100 funtov... 1 funt je pa prblizn 1.1€ to se prau da bi me pršlo 110€+ prek tujine kupujem bi mi na kartici se dodatnih 10€ uzel :D barabe XD

sej moj oče enga pozna k se z tm ukvarja.. bom še vidu kaj bo z tga nastalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!