Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

ja če ugasneš luči ti gre 5km/h žiher bolj :D :D :D morm probat :D :D heh

pa če se še skriješ za bilanco da maš glavo pod nogami lahko ful na izi ovinke polagaš, pa še 5km/h ti gre bolj :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em tko tim povedu ce se skirjem za bilanco mi gre skor 110 ce pa se luci uganem gre pa 112 :) :D :D pomaga zlo! pa sej ni treba dat glavo med noge ampk tko mal rit na zadn sedez premaknes pa se mal skirjes pa je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em tko tim povedu ce se skirjem za bilanco mi gre skor 110 ce pa se luci uganem gre pa 112 :) :D :D pomaga zlo! pa sej ni treba dat glavo med noge ampk tko mal rit na zadn sedez premaknes pa se mal skirjes pa je :D

obvladaš bonzy :D hehehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam ta je pa res huda fora z lučmi...k to sm že itak doskat slišu pa tut na APNu sam probu sam ni delval kej učitno...bom š na DTjki probu...vem pa da DTjka pu avtocest k mi komi vrti tistih 110 pol č se pa sklonm pa kr začne puspešvt ke du 113 in to prou hit butne iz 110 na 113-114...bom pa naslednič š luči ugasnu bomo pa vidl kva bo :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še tole me zanima:

a ma DTjka letnik 00 kšn prtlažnik pud zicom...k jst jo mam že več k 1 mesc pa mi š zmer ni uspel udkrit tega...pu moje ga ni mugoče je pa kšna diuja varka d se ga udpre??? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

luc ugasnat da gre bolj... :D

recimo da ma DT 11 kW... ...bi se res poznal tistih 70 W (55 H4 + 5 pozicija + 10 zadaj) vec?? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men je to res sumlivo d bi kr luči ugasnu pa bi te pu tazadni metal...OK joke...sam ne vem č gre res tok hitrej mutor d bi se dal zaznt?!?

Sej grem dele probat pa bomo vidl! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno bi blo sam ne vemno... ker pri dt je luč še prek unga motorčka k ga pogana mašina... sam pomoje se to nč ne pozna če ni treba mašini tistga poganat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja neki malga bi se teoreticno lahk poznal, sam pri 11.000 W ne vem ce bi se 70 W poznal - to je 0,63 %, vec pomaga ce gume napumpas na vecji pritisk... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to z lučmi so navadne buče...jst sm glih kar z avtoceste in sm probu tole z lučmi...z eno besedo-NČ :angry: Pol sm se pa š mau sklonu :kva1: :OK: :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, samo morte vedt, da na 2T motor zelo vpliva tut temperatura (na 4T manj), tako da je brezzveze nekaj filozofirati, da gre z ugasninimi lucmi vec pa bla bla...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pa vlaznost zraka tud.

predvsem pa ce gre prepocas, sploh na endurah, najprej napumpite gume!! :)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej to sm pa tut upazu že na moji prejšni šestki pa tut na DTjki da č je full vroče končna kr mau več stegne...topu zrk->redk zrk...logika :lol1:

A mi lahko š puvete na kok pumpate guma...na kok barou?!? <_<

Popravljeno . Popravil <=YaMaHa=>
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bol z blinkrjem pa 40 kukr pa da delaš prekrške :hmm:

Še dobro, da policija ne stoji pri semaforjih :)

Si ziher, pri nas jih povsod najdeš. Prej ob pol osmih sem šel en krog in so se skrival za jumbo plakatom pred križiščem. Je pač tm mal ravnine pa vsak rad potegne še posebi če se zelena vgaša al pa kej tacga. Še dobr da sm v koloni pelov če ne bi spet domov pršu pa reku fotri: stari, spet so me zahaklal! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bol z blinkrjem pa 40 kukr pa da delaš prekrške :hmm:

Še dobro, da policija ne stoji pri semaforjih :)

Si ziher, pri nas jih povsod najdeš. Prej ob pol osmih sem šel en krog in so se skrival za jumbo plakatom pred križiščem. Je pač tm mal ravnine pa vsak rad potegne še posebi če se zelena vgaša al pa kej tacga. Še dobr da sm v koloni pelov če ne bi spet domov pršu pa reku fotri: stari, spet so me zahaklal! :hmm:

Dons so smrkci usepusod...pu moje so sam brezposlne uzel pa jim sam uniforme uturil pa d sam zgleda d je miljon pulcajou dons na cest :D :D :D

Sam kva sm pa dons u Šiški vidu k sm se pelu iz busom prot moji preljubi šoli...Ena murjašica lepo stuji na pločniku en mudel je pa hotu jt sam du trafike pr busni Stara cerku iz skutrčkom in je pelu mugoče 2,33metra pu pločniku in mudelka takoj du nega pa kva misl d je pa gor pa dol in sm prou lepo vidu k sm ti šu dol kako je mudelka vn putegnila une listke d bo kaserala...k č bi men to nardila bi jo direktno u kurac puslou pa se ubrnu pa udpelu...uglaunm plauci si preveč duvoljo...pu moje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!