Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Pa mene š neki zanima...a ma DTjka(letnik 00)kšn prtlažnik pod zicm pa č ga ma kako d f..k se ga udpre...al sm jst tok glup al ga pa nima...zdej pa vi puvejte :hmm: :? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bol z blinkrjem pa 40 kukr pa da delaš prekrške :hmm:

Še dobro, da policija ne stoji pri semaforjih :)

Si ziher, pri nas jih povsod najdeš. Prej ob pol osmih sem šel en krog in so se skrival za jumbo plakatom pred križiščem. Je pač tm mal ravnine pa vsak rad potegne še posebi če se zelena vgaša al pa kej tacga. Še dobr da sm v koloni pelov če ne bi spet domov pršu pa reku fotri: stari, spet so me zahaklal! :hmm:

Seveda se za jumbo plakatom skrivajo, če majo pa tako glavo. Kaj še nisi vido na kaki policjiski postaji tam, predn prideš noter ko je oni dežurni. Ma tako glavo, da je cela okna puna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mene š neki zanima...a ma DTjka(letnik 00)kšn prtlažnik pod zicm pa č ga ma kako d f..k se ga udpre...al sm jst tok glup al ga pa nima...zdej pa vi puvejte :hmm: :? <_<

letnik 98, in 2003 nimata nc gotow je pol 2000 podobn. Se za orodje rabs sravcnfigr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej je mutor res mau bl kross stile izvedba ampk useen bi lahk meu sej za kšno cuno pud zic dt...no saj ne bom več isku tega frdamanga prtlažnika :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko š puvete na kok pumpate guma...na kok barou?!? <_<

js pumpam spredaj na 2,4 zadaj pa na 2,6 bara, ce je treba tud vec. k kukr mi pade pod 2 bara zadi vse slajda, k mam ze bol bogo gumo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko š puvete na kok pumpate guma...na kok barou?!? <_<

js pumpam spredaj na 2,4 zadaj pa na 2,6 bara, ce je treba tud vec. k kukr mi pade pod 2 bara zadi vse slajda, k mam ze bol bogo gumo.

Ja sam ti maš Futuro č se ne motm...mene pa bl zanima za DTjko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v endurah so pritiski dosti manjsi. 1.8 je na KMXu z Mitas gumami ze iber!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst mam goodyearke...kros izvedba...sam u navodolih piše d se prva pumpa na 1.8 bara druga pa mau več...men se zdi d 2 bara

Aja pa dokončno vm lahk 100%no puvem d na DTjki to d pr končni ugasnš luči ne pumaga nč...sm šu ukol 107-108 in ugasnu luči...nula...pa sm z ugasnnimi par kilometrou pelu...hitrost je ostala čist enaka...š zmer je najbol glavo med noge pa gasa :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne par kilometrou full gasa, ker to skodujes masini!!! :BUA:

kakih 3x sm sou na AC, relacija Celje-Dramlje, pa ga skoz drzu na 175-180, vedno, k sm spustu gas pred izvozom, sm cutu pravo olajsanje, masina se mi je pa zacela smilit, in mi je blo zal, da sm jo skoz drzu do konca. cvajtaktarji niso za nonstop full gas. :( je blo pa fajn, ko me je en jugec hotu zezat... :OK: :yea2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne par kilometrou full gasa, ker to skodujes masini!!! :BUA:

kakih 3x sm sou na AC, relacija Celje-Dramlje, pa ga skoz drzu na 175-180, vedno, k sm spustu gas pred izvozom, sm cutu pravo olajsanje, masina se mi je pa zacela smilit, in mi je blo zal, da sm jo skoz drzu do konca. cvajtaktarji niso za nonstop full gas. :( je blo pa fajn, ko me je en jugec hotu zezat... :OK: :yea2: :lol1:

Ja ni glih najbolš...priznam...k prou res se mašina matra č skos na fulla ubrati šibajo...pa sej to drgač ne delam...sploh na AC ne hodm...sam ene parkat sm pa že šu.

Tko d ne skrb d preveč mučm moj mutor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fantje motor je treba merkat jest sm šu samo enkrt čez 130 in to takrat k sm probov kok mi gre :OK: zej se pa vozm po avtocest med 110 pa 120... tko da ni prehudo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaa, stari, tako je mel pa en prototip Honde XR 250 v SM izvedbi!!! v MotoPulsu je pisal da ma "Terminator Look", js sn se pa takoj zalubu vanjga!!! :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk o obvladanju motorja :D :D :D

yam-dt125r-02-bikepics-41955.jpg

Kar je noooooooorrrrrrrrrrooooooooo je pa noooooooooorrrrroooooo :kva1: :kva1: :kva1:

yam-dt125r-02-bikepics-41971.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vcasih sm mel eno fotko ko en na SMju noge cez balanco, z eno roko maha, z drugo pa bremza, da se drzi na prednjem kolesu... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne par kilometrou full gasa, ker to skodujes masini!!! :BUA:

kakih 3x sm sou na AC, relacija Celje-Dramlje, pa ga skoz drzu na 175-180, vedno, k sm spustu gas pred izvozom, sm cutu pravo olajsanje, masina se mi je pa zacela smilit, in mi je blo zal, da sm jo skoz drzu do konca. cvajtaktarji niso za nonstop full gas. :( je blo pa fajn, ko me je en jugec hotu zezat... :OK: :yea2: :lol1:

Ce mas DT-ja zablokiranga se itaq ne vrti tolk pr 105. tko da ni glih skode ce ga do konca tisis sam ni pa dobr. Yamaha- kolk s pa imu obratow pr 108km/h? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne par kilometrou full gasa, ker to skodujes masini!!! :BUA:

kakih 3x sm sou na AC, relacija Celje-Dramlje, pa ga skoz drzu na 175-180, vedno, k sm spustu gas pred izvozom, sm cutu pravo olajsanje, masina se mi je pa zacela smilit, in mi je blo zal, da sm jo skoz drzu do konca. cvajtaktarji niso za nonstop full gas. :( je blo pa fajn, ko me je en jugec hotu zezat... :OK:  :yea2:  :lol1:

Ce mas DT-ja zablokiranga se itaq ne vrti tolk pr 105. tko da ni glih skode ce ga do konca tisis sam ni pa dobr. Yamaha- kolk s pa imu obratow pr 108km/h? :grim

Ja ne spomnm se čist točno sam men se zdi d mam pr 110(kokr se mi je največ vrtel)ukol 8300(150 gor dol)...itak pa č bi Giannellija dau gor(kar se bo drug let zgudil :OK: )bi se vrtel ke du rdečga...mau mn :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!