Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

pa ne par kilometrou full gasa, ker to skodujes masini!!! :BUA:

kakih 3x sm sou na AC, relacija Celje-Dramlje, pa ga skoz drzu na 175-180, vedno, k sm spustu gas pred izvozom, sm cutu pravo olajsanje, masina se mi je pa zacela smilit, in mi je blo zal, da sm jo skoz drzu do konca. cvajtaktarji niso za nonstop full gas. :( je blo pa fajn, ko me je en jugec hotu zezat... :OK:  :yea2:  :lol1:

Ce mas DT-ja zablokiranga se itaq ne vrti tolk pr 105. tko da ni glih skode ce ga do konca tisis sam ni pa dobr. Yamaha- kolk s pa imu obratow pr 108km/h? :grim

Ja ne spomnm se čist točno sam men se zdi d mam pr 110(kokr se mi je največ vrtel)ukol 8300(150 gor dol)...itak pa č bi Giannellija dau gor(kar se bo drug let zgudil :OK: )bi se vrtel ke du rdečga...mau mn :D :D :D

Jest gam zdj na prvem servisu daw gor ce bo use po sreč pol bo saj bl slo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst mam tut drug let namen zamenat auspuh k tale je res bl bedn k ne :BUA: Sam Giannelli je pa tako hud sam č je pa lih 70k vredn pa nebi vedu...pa sej ga varetn kšne 15 jurju cnej dubim...veze :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na nizke obrate je zvok res porazn :BUA: poj na visoke je pa kr uredu za 2taktrja :hmm:

sam ne vem če je zvok z giannelliam kej dost bolš?

a ma kdo že iskušne z tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na RSu da giannelli miljauzntkrat boljsi sound. ce hoces met pa ORENK sound, se pa z airfiltrom poigraj! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saund more bit iz Giannellijem full boši pu moje :hmm:

Zanima pa tut mene č lahk kdo k ma gianelija puve kok je prdubu na hitrosti pa kok na pospešku pa č je zvok je bolši <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Garancija zapade ce auspuh zamenas? an? :angry:

Ja pa sej boš meu pu moje tastar auspuh pr seb pa č bo kej narobe(tok,tok)sam tastarga gor dej pa ti morjo garancijo upoštevat...saj men se tko zdi.

Ej enduraš a pol pravš d se splača dt 60k za auspuh...k jst čist u to smer razmišlam! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa sej boš meu pu moje tastar auspuh pr seb pa č bo kej narobe(tok,tok)sam tastarga gor dej pa ti morjo garancijo upoštevat...saj men se tko zdi.

Ja to bi se dal samo bom jest tm zamenow k hodm na redne serivse ce se bo pa kej pokvarl bom pa pol u lublano pelow pa seveda navadn auspuh daw gor ppa upam da se to (ce auspuh zamenas) ne pise u ksno knigo servisow :) , k tm se me bojo sigurn pol spomnli, da sm auspuh menow, tko da bom kr u lj. pelow zarad garancije :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede auspuha je pa tko: nevem zakaj tko komblicirate, glede na to da je 60k za tak auspuh malo. glede na to, da je "dobr" auspuh za skuter 80k. glede garancije je pa mal drugacna zgodba, ce ti auspuh zamenas, ti garancija propade (men je pr skutrju 1. dan :D ), pa ce mas recimo giannellija gor, pa ti nekej crkne (recimo da ribne), pa daste nazaj gor originaln auspuh, vs bodo na servisu dobil, tko da jh ni kr tko v easy nategnt, ker so to ljudje k to delajo vsak dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kva po mojo ti lepo gor daš originaln auspuh gor č je kej narobe pa ne vem kako bi te lahk dubil...č je pa ke tko d se puzna č si auspuh dol jemu rečš pa d si dol auspuh uzeu pa mau spucu pa pu moje nimajo kej dost pizdit.Ja auspuh se pa men zdi kr neki dnarja sam č res pol leti 140...pa zvok bi biu bolši tko d se še udločam al bi drug let fotr nabavu eno rableno R6 pa DTjko prudam al bi pa DTjko spedenu pa neki dnarja nanjo vrgu pa bi jo meu še kšn let...bomo vidl kako bo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa pomoje sploh ne bom avspuha menov...tko mi gre že 130 pospeški pa tud trgajo :devil: tko da če bi še avspuh zamenov bi se že motor preveč matrov pa airodinamika tud ni narjena za take hitrosti :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tko mi gre že 130 pospeški pa tud trgajo :devil:

:D :D :D :D :D :D :D :lol1: ROFL!!

dej se pel enkrat z R1, pša pol govor kok ti pospeski trgajo pa kok noro leti!! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa pomoje sploh ne bom avspuha menov...tko mi gre že 130 pospeški pa tud trgajo :devil: tko da če bi še avspuh zamenov bi se že motor preveč matrov pa airodinamika tud ni narjena za take hitrosti :BUA:

Ja kva si pa ti puštimu d ti gre tok...brez giannellija?! :hmm:

A gdo ve kok se pruftera na hitrosti pa na pospeških č se samo iz originalnga auspuha blukado udstran...pumoje d velik ne more bit <_<

Pa zanima me kako se da iz DTjke vn akumulator..pa sploh ke ga ma me zanima?!? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času sem back. A mogoče ve kdo kje je kakšna trgovina (spletna), kjer bi se dobilo samo dušilec zvoka za DTjko??

Tnx

Poleg gianellia kaj še priporočate?

Zaenkrat sem finančno suh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa pomoje sploh ne bom avspuha menov...tko mi gre že 130 pospeški pa tud trgajo :devil: tko da če bi še avspuh zamenov bi se že motor preveč matrov pa airodinamika tud ni narjena za take hitrosti :BUA:

to vids :OK: . sj vazni so pospeski :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D :D :D :D :D :D :lol1: ROFL!!

dej se pel enkrat z R1, pša pol govor kok ti pospeski trgajo pa kok noro leti!! :D :D

zej si tud dav primerjavo da je kr hudo :lol: ne morš primerjat pospeškov endure 125 pa R1 :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!