Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Ja kva si pa ti puštimu d ti gre tok...brez giannellija?! :hmm:

A gdo ve kok se pruftera na hitrosti pa na pospeških č se samo iz originalnga auspuha blukado udstran...pumoje d velik ne more bit <_<

Pa zanima me kako se da iz DTjke vn akumulator..pa sploh ke ga ma me zanima?!? :?

ja jest mam odprtga se prav brez blokad baje da ma brez blokad 22KM... tko da je kr uredu

akomulator maš pa tm k je avspuk pod plastiko. uno plastiko uzameš dol poj je pa sam z eno gumo prtrjen akomulator... če ma tanova isto k tastara nej bi blo tko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kva si pa ti puštimu d ti gre tok...brez giannellija?! :hmm:

A gdo ve kok se pruftera na hitrosti pa na pospeških č se samo iz originalnga auspuha blukado udstran...pumoje d velik ne more bit  <_<

Pa zanima me kako se da iz DTjke vn akumulator..pa sploh ke ga ma me zanima?!? :?

ja jest mam odprtga se prav brez blokad baje da ma brez blokad 22KM... tko da je kr uredu

akomulator maš pa tm k je avspuk pod plastiko. uno plastiko uzameš dol poj je pa sam z eno gumo prtrjen akomulator... če ma tanova isto k tastara nej bi blo tko

No bom probu akumulator najt.

Ej kere use blukade pa si udstranu oziroma kje so te blokade...pa kdo ti jih je dau vn...č je m ugoče kšn serviser to al si ti to sam zrihtu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zej si tud dav primerjavo da je kr hudo :lol: ne morš primerjat pospeškov endure 125 pa R1 :kva1:

mas prav, sam pospeskov ni nikol dost. ;) drugac pa KMX recimo (direktna konkurenca DTju) rabi 2,5 sekunde do 50, in 8 sekund do 100 (odprta verzija). kr do lepo za 125ko. :) DT mora pa bit tud tu nekje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kere blokade sm vn uzev pa kje so... :hmm: a veš da ne vem :? motor je tak kukr sm ga jest kupu :OK: najprej sm mislu da mam 10kw sam poj smo ogutavlal da ma iste lastnosti kukr na internetu piše za odprto verzijo tko da sklepam da je tko nism pa sigurn :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja...sm mislu d si ti to kej rihtu...a čist originalno DTjko si vozu al pa si kej primerju svojo pa čist originalno??? :hmm:

Drgač pa vem d je ena opcija blokade podložka v auspuhu z manšim premerom al pa d se naštela ventil izpušnga kanala pa pol piči bl sam ne vem pa č je to use...za enkat vem samo za to blokado <_< :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaenkt sm primerjov samo z husqvarno wre 24kw pa ni ful velike razlike na pospeškah do 100 me pusti zad prbližn 15-20m rko prbližn :hmm:

bom pa hmav lih tud prot original DT probov k jo ma kolega zej sam še čakam da ispit nrdi :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dej primerjita pa mi sam prbližn puvej kok je razlike med tvojo pa mcmatkovo dtjko...do kok ubratou se ti pa končna vrti!

Have a nice race :P :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj kolega ma kmx-a pa gre prav solidno:D

po zadnji se pelje kot za salo in to pr 50 se dvigne pa se pelje 200m komot oz. dokelr ne zmanjka ceste:D

pa potegne kar fajn.

ma pa sosed rs 125 stari letnik en, 18kW verzija pa ma ene celo malo manj kot 6s do 100. oz. e nastopal 5,5, s tem da stevec malo laze naprimer, recmo 6 sekund.

ma na motorju en gumbek pa stoparco lahko vklopis za kroge merit pa to naprimer... vale rossi edition:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa š to me zanima...kko pustavte vi k ubvladate mutorje mutor na tazadno k jst sm to probavu pa iz mesta s sklopko pa s tem d sm meu š enga uzad sm ga pustavu na tazadno pa se š mau pelu...sam tko sam normalno pa prubavam pa mi ne uspe...razn mugoče s sklopko...to bi pa varetn šlo.

Ej jerry junior a ti k maš udblukerano DTjko rbš sklopko d te na zadno vrže...č to znaš?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah najbl se da da se ene 5km/h pels pa pol ga s sklopko dvignes, da se pa tut brez ampak je tezji :) cist nazaj se osedes pa da obrate dobi pa ga cuknes pa na bremzo ga reguliras :) , da pol za nemu ne letiš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest se z sklopko po tazadn furam... k se ni treba tok matrat da bi ka dvignu... :devil: tko pr ene 5-10km/h sklopko stisneš pa pustiš da se zvrti do ene 9k obratov pa spustiš poj pa rabš mav vaje da gas pravi čas spustiš da ta ne vrže čez :OK: če ga pa hočš brez sklopke pa se peleš mav pod tistam obratam k pride un sunek najbol da stoje poj pa se morš z silo pribit na zadnji sedeš pa balonco potegnt pa taprav cajt gas navit :hmm: tko da je mav težje... ča pa bi rad tko da ti ni treba skakat po sedežu pa se morš skor na strehco usest da se dvigne pa mav potengnt :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej tko nekak sm tut js že sprubavu pa kokr mi je uspel sam k js navijm ubrate ke čez 6k se mi že prou mutor smil d bi ga pa v končne ubrate pa pol sklopko naenkat spustu...a ni to mau prevelk šok za sklopko pa sploh za celo mašino k jo tkole zabije???

No sej k bo spet mal sanšajna uzun bom mčk probu puvadt :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še tole:

a šaltat se tut da po tazadni...zanima me a je to ful težko za naučit se al ni tok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko sigurn ni da se pa 100% :D

Za kero stvar pa to pravš...k jst sm mau več stvari zdej prašu...citiraj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej točn ne vem pr kok obratah spustim sklopko ker ne gledam na obratomer sam po filingu gre to :hmm: šoltat se tud da sem je precej navarn ker motor z različno prestavo različn uleče pa še čist lepo morš prestavt brez da bi cuknu ker če ti cukne boš na hrbtu... to pa ni lih lahko ko ravnotežijo loviš pa še use ostalo merkaš pa pa še ful hitr je treba menat da ti dol ne pade :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz ga dam pozadni brez sklopke!!Pomje tu trpi predvsem sklopka pa zobniki in seveda še druge reči!!!Jaz se recimo peljem enih 20km/h pa ga z pomočjo rok dvignem in seveda pribijem gas!!!Do zaj mi je šlo samo v 1 prestavi v drugi je že kr fajan težko!!! :unsure: :( :( :(

sam braz vaj pa nebote nič dosegli!!! ;) ;) ;)

VAJA DELA MOJSTRA!!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en kolega meče husqvarno wre z četrto na tazadno :hmm: res ne vem koko mu rata tehniko ma dobro sm probov kopirat pa mi ne rata tko k nemum :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz ga dam pozadni brez sklopke!!Pomje tu trpi predvsem sklopka pa zobniki in seveda še druge reči!!!Jaz se recimo peljem enih 20km/h pa ga z pomočjo rok dvignem in seveda pribijem gas!!!Do zaj mi je šlo samo v 1 prestavi v drugi je že kr fajan težko!!! :unsure: :( :( :(

sam braz vaj pa nebote nič dosegli!!! ;) ;) ;)

VAJA DELA MOJSTRA!!!! :OK: :OK: :OK:

A ti je ze kdaj usu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še tole:

a šaltat se tut da po tazadni...zanima me a je to ful težko za naučit se al ni tok?

za tole B)

Ja kull...vem tud sam d se to da samo zanima me a je to full težko za naučit se al je to tud navadnim smrtnikom možno izvest...vem pa d motokrosisti pa ta folk delajo itak čist use možno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morm potrkat!!!do zaj še ne!!!

sam v nedeljo me je kr fajn vrglo!!!na nekem travniku pa sn ga mal prpičo pa je bla neka ovira pol na ta zadnjo stisno pa me je še sam odneslo!!!pol pa na nek šoder!!!

posledice:malo mam koleno otolčeno pa leva roka par praskic!!

motor:tablico mi je samo zadaj vtrgalo samo sn kr hitro popravo!!! ;) ;) :OK: :OK:

tak da pazite!!!! :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!