Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Ja sej tud če maš ktma večjih kubikaž(520-->)je to mala šala v kerikol prestavi sam za 125 k pa nima tolk moči d bi sam gas nabiu pa bi te že po tazadni metal je pa treba tut mau sklopke al pa podobne fore :D

Bomo probal k bo sončk sjau :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej točn ne vem pr kok obratah spustim sklopko ker ne gledam na obratomer sam po filingu gre to :hmm: šoltat se tud da sem je precej navarn ker motor z različno prestavo različn uleče pa še čist lepo morš prestavt brez da bi cuknu ker če ti cukne boš na hrbtu... to pa ni lih lahko ko ravnotežijo loviš pa še use ostalo merkaš pa pa še ful hitr je treba menat da ti dol ne pade :?

ja navijš gas prou do konca če sm te jst prou zastopu?!?

Šaltat more bit pa kr zaj.... tko d bomo to za drug let pustil :)

Kok delč se pa furaš po zadni???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej tud če maš ktma večjih kubikaž(520-->)je to mala šala v kerikol prestavi sam za 125 k pa nima tolk moči d bi sam gas nabiu pa bi te že po tazadni metal je pa treba tut mau sklopke al pa podobne fore :D

Bomo probal k bo sončk sjau :lol:

husqvarno WR mece po tazadnmu na asvaltu. (WR je drgac hujsa od WRE cena je pa okol 1,3mio)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morm potrkat!!!do zaj še ne!!!

sam v nedeljo me je kr fajn vrglo!!!na nekem travniku pa sn ga mal prpičo pa je bla neka ovira pol na ta zadnjo stisno pa me je še sam odneslo!!!pol pa na nek šoder!!!

posledice:malo mam koleno otolčeno pa leva roka par praskic!!

motor:tablico mi je samo zadaj vtrgalo samo sn kr hitro popravo!!! ;) ;) :OK: :OK:

tak da pazite!!!! :) :) :)

po travnikih ni lih najbolj varn vozt sploh pa če je mav višja trava :doze: nkol ne veš kva boš povozu lahko padeš u kakšn jark alpa kakšno skalo nabiješ :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morm potrkat!!!do zaj še ne!!!

sam v nedeljo me je kr fajn vrglo!!!na nekem travniku pa sn ga mal prpičo pa je bla neka ovira pol na ta zadnjo stisno pa me je še sam odneslo!!!pol pa na nek šoder!!!

posledice:malo mam koleno otolčeno pa leva roka par praskic!!

motor:tablico mi je samo zadaj vtrgalo samo sn kr hitro popravo!!! ;)  ;)  :OK:  :OK:

tak da pazite!!!! :)  :)  :)

po travnikih ni lih najbolj varn vozt sploh pa če je mav višja trava :doze: nkol ne veš kva boš povozu lahko padeš u kakšn jark alpa kakšno skalo nabiješ :xx:

Ja tole si pa popolnoma pravilno povedu jerry junior...jst sm to sicer mogu izkust na svojo lastno kožo :BUA:

Tapru tedn ko sm dobiu DTjko(valda tazga motorja še zdaleč nism obvladou tko kot je treba)sm se jst ves veseu še brez izpita in z neregistreranim motorjm po naši vasi drajsu in valda me tud mrak pa kasneje noč nista ustavla in tko ga jst tišim(ukol 50...2 do konca kopala)po enmu do takrat še neznanemu travniku in glej ga zlomka 1 metr širok jarek dober meter globok in dolg čez cel travnk jst pa z vsem mojim veseljm do mojga preljubega novga motorja brez besed 50 km/h v ta je..ni jark! :BUA: Najprej sploh nism vedu kaj za boga me je sred travnika doletel valda pa sm takoj pomislu na moj nov motor in sm se že skor sprjaznu d sprednjih vilc nimam več...pol sm se pubrou mau u tisti temi pugledu zakva za boga sm jst na tleh pa kaj je z mojm motorjm...Posledice:men ni blo nč,motor pa je utrpel hude posledice na levem vzvratnem ogledalu...druzga na SREČO ni blo nč(tud spredn konc je v redu) :OK: :BUA: :OK:

Kaj naj še rečm...opustite travnke k jih ne poznate fantje ponoč se pa sploh ne spuščite na njih!!!

Life goes on B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa saj nisn po nevem kak vlkem travniku vozo!!!kao neka trava je bla pol pa šoder!!!pa poznal sn teren ker sn že ful dostikrat tam mimo vozo!!!Hitrost pa sn mel zato ker je bil en zadi pa je pravo daj gas daj gas!!!!pol pa tak veš da malo prtisneš na plin!!!in seveda potem posledice!!! :angry: :BUA: :BUA:

pa saj ni panike!!!vsaj 1 izkušnja več!!iz napak se učimo!! :) :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mi znal kdo povedat kje bi dobil izpuh oz. točneje izpušni lonec za dtjko?? Rabu bi kakšen cenik, če bi se ga dalo kje dobit.

Še nekaj. Kje ima dtjka povsod blokatorje?? Se mi zdi da jih imam še zmeraj not, ker mi ga pri nad 8k obratov zaduši motor.

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi mi znal kdo povedat kje bi dobil izpuh oz. točneje izpušni lonec za dtjko?? Rabu bi kakšen cenik, če bi se ga dalo kje dobit.

Še nekaj. Kje ima dtjka povsod blokatorje?? Se mi zdi da jih imam še zmeraj not, ker mi ga pri nad 8k obratov zaduši motor.

tnx

Enako mi ga zadusi nad 8k rpm. Blokade se mi zdi jih ima samo v auspuhu. Motor dobi potem ene 22-23Hp=17KW

Kar pa delas vec je pa ze navijanje se ga z navijanjem da sprawt z ne prow ogromno dela na vec k pa 30hp :naughty: Sam ni prow dobr za motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točn če se vozš po gmajn al pa po travnkih je normalno da tud kdaj fukneš po tleh! B)

Ja jst bi se popolnoma sprjaznu če bi se furu po travnkih pa mau usu pa se pobrau pa spet mau usu...sam kar je preveč je pa preveč...50 na uro v jark...jst si š zdej ne predstavlam kva je to mogu motor zdržat...predvsem spredne vilce...jst sm sam iz čelado(na srečo sm jo meu gor k predn sm se odpravlu sm razmišlu d jo nebi meu :hmm: )v balanco prletu pa sam dol z motorja...noro!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fantje pravkar sm jst probu tisto po tazadni da do konca obrate navijš pa te nazaj vrže...sicer deluje varetn d če bi se hotu naučit mal dl pelat bo mogu mau vadt sam jst to sploh nebi več izvaju ker po moje to res ni najbolš za motor k ga tok zabije k pr 8000+rpm spustiš sklopko d res ni :BUA: :wacko: :BUA: ---u glavnm č nimate motorja sam za en mesc ne to kej preveč delat.

Tisto da gas navijš pa se nazaj na zic butnš bi pa tut delval sam bi mogu pa mal povadt ;)

Drgač pa kr zanimiva stvar po tazadni se vozt :) :D :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo kakšen cenik izpuhov, ali pa kako se predela auspuh?

Ja gianeli je 57k za druge pa newem ja predela se pa tko da das blokade vn k so koj na zacetku auspuha je en rorck pa ga das stran, pol je pa se tm k je mal bl debu auspuh so ene poukrozne blende k zapirajo ror za izpuh pa se u denfru je neki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepše se odziva na gas in malenkost boljši pospeski in koncna (različno od motorja do motorja).

Ja res je to varjetno različn od motorja do motorja ker vem da če se z nekaterimi motorji igraš s filtrom za zrk ti lahko tud preveč zraka not vleče pa gre pol full bel bedno :(

Kje pa je sploh airfiltr pr DTjki če kdo ve???(mugoče pod zicom tko k pr nekaterih!?!) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap pod zicom je :D

Ja se mi je kr zdel...a bi ti mogoče vedu a je treba najprej plastiko dol pobrt predn zic dol uzamš al kako drgač???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pod zicam ja sam pr men se ne pride zravn pod zicam :wacko: morš na lev na uno stran k ni avspuha plastiko dol uzet poj je pa ena taka plastika trikotne oblike pa z tremi šravbam pršravbana poj pa tist dol uzameš pa se filtr sam vn potegne :hmm:

ti pa še nisi prov velik šravbov motorja a se sam men zdi? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tele DTjke res nism skor nč šraufu č pa rabš koga d ti APNa al pa automatika na prafaktorje sprav...pa sam puvej :D :D :D

Sam in mojga biušiga automatika in šestko sm tolk poštimu...v smislu razšraufu...da jih bo treba zdej enkat generalno poštimat ker sta popolnoma u pi...Pol pa k mam takšne izkušne iz šrafanjm d en mesc use dela pa trga pol je pa konc mi je pa oči socr svetovou d naj čim bl pr meru pustim DTjko k bo drgač znoru in mu čist vrjamm...sam mal bom pa začeu to plastiko dol šravfat pa tko naprej...sej po moje č me naujo šravfki premaml bi mogl še use delat :lol:

Aja pa zato tud najprej raj tkole mau prašam folk k se že kej zastop na ta motor kako pa kaj se kej razšraufa pa pol jst sam mal probam :OK:

P.S.:

Pa če rabš kšno rotacijsko kosilnco da ti jo razstavm "nema problema" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons smo nardeiki en majhen poskus... smo dali moj avspuh (sam dušilc brez kolena) na DT-jko letnik 2003 z vsm blokadam notr :hmm: rezultat je biv kr presenetljiv z svojmu avspuham je šu 110 ker je rahlo iz hriba ko pa je probov z mojmu avspuham mu je šu 120 po isti ravnini :kva1:

naslednič bomo pa probal z menjavo kompletnega avspuha :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!