Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

DSC00239.JPG

zlo zanimiva slikca!! :lol1: :lol1: :P :D

sn pa vido da že maš kr fajn zlizano zadno gumo!! ;)

tak da kire si boš zaj gor dal?? :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma lol mal po sol tole slikamo :PP

Am ja dolker se nau drata vidl nam nc dajow res da k pridm na sneg je bol da negrem naprej ampak sej se zdj bl pocest furam :) jah nawem kua bom dau gor :) kej tazga k je pocen:)

PS: fotke1

fotke2

fotke3

kle je se neki ce se kermu da gledat:P

Popravljeno . Popravil McMatko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<=YaMaHa=>: Kam si to pelu motor k Primcu? Kok si dal, da ti je nastimu ventil?? Sam mam DT125R 2003 pa je na prvem servicu reku, da moj sploh nima ventila na avspuhu za to stimat!!!???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je na prvem servicu reku, da moj sploh nima ventila na avspuhu za to stimat!!!???

takoj zamenjaj serviserja! pri taki osnovni stvari se najprej vidi, da nima pojma!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...frajerji... :)

...cute!! :wub:

nekje mam eno fotko k sma se z Mihatom (best frendom) pelala s Kawlnom KMX 125 gor f hrib 120 km/h (jebiga, zalet sma mela, pa se nama je fajn zdel... :D ), pa sm armaturko sliku... B) ...ce najdem, jo prlimam!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<=YaMaHa=>: Kam si to pelu motor k Primcu? Kok si dal, da ti je nastimu ventil?? Sam mam DT125R 2003 pa je na prvem servicu reku, da moj sploh nima ventila na avspuhu za to stimat!!!???

Lej...tlele maš web site od primca pa so vsi podatki na njej...tud zemljevid kje je servis...

Drgač ga pa lepo poklič pa praši kaj se da narest in bo on reku da prpel pa da bo pogledu in da ti bo ventil zrihtu to te bo pršlo pa 5k oz. 1 ura serviseranja .) ;)

Ja pa čim prej res zameni serviserja ker če ne ve da ma DTjka izpušn ventil ni vredn pu k***a!

Kok ti pa gre motor...po števcu?(valda po ravnini pa s čim men vetra pa sam pa tko naprej...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja....okol 80-85 pri nekje 7000rpm. Vec ga nisem teral ker sem ga se otekal :).

Ja sam to u 5., ne???

No dej enkat se predn bos rihtu ventil pejt na avtocesto pa ga do konca nateri brez d se sklonš pa povej kok ti gre...čist iz ferbca me zanima!

A maš gor še original gume???

Zanč u petk sm se spet furu in sm zanalaš zvrtu 2. do konca...kr do rdečga polja je šlo...prej če sm 1. res čist do konca zvrtu je šla skor do 10k zdej kr druga do rdečga :kva2: :yea2: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam to u 5., ne???

No dej enkat se predn bos rihtu ventil pejt na avtocesto pa ga do konca nateri brez d se sklonš pa povej kok ti gre...čist iz ferbca me zanima!

A maš gor še original gume???

Zanč u petk sm se spet furu in sm zanalaš zvrtu 2. do konca...kr do rdečga polja je šlo...prej če sm 1. res čist do konca zvrtu je šla skor do 10k zdej kr druga do rdečga :kva2: :yea2: :devil:

men se use do rdecga zvrtijo :P 1,2,3 je tut ze do 12krpm sla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja....okol 80-85 pri nekje 7000rpm. Vec ga nisem teral ker sem ga se otekal :).

Hm cak 2500km mas pa pravs da ga se nis uteku?? hm a ni to mal cudn.. motor se po 1000km uteče :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okol 2500 (sem ga sele lansklet okol junija kupu).

jz tud pa mam 10700km :blink: na skutrju sam nevem kako to :?

vretn k tok laže :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....pomota 1500km......

Ja pri 1200 sem ga pelu na prvi servis pol ga pa nisem probu se nc do konca naterat......bom zdele sam, da se mal ogreje zuni.

aha vidm da si mal bl pametn voznik :) Jest sm koj k je s 1.ga servisa prsu gas do daske :) je slo tm okol 105-110 zdj k sm pa auspuh zamenow pa mej stric z autam zmeri 137 :) No ja jest sm pa motor registriru sebtembra pa mam do zdj 8000km :P Sam sm zdj boun k smo se ucerej tm mal brez celade fural :) mah saj u solo nau ju3 teba saj nekej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne u 6!!! Sej to se mi zdi cudn.

V 6. mal čez 80km/h...zanimivo,zanimivo...men je se predn sm rihtu ventil slo pr 7k rpm al čez 90 :OK: ...zdej pa glih en tolk...mogoče mal več .)

A ti si pelu motor pr 1200km sele na 1. servis :blink: ...............nicht gut man!!!Servis je pri 1000km...upam d teh 200km ni velik uplival na delovanje motorja...sam jst osebno se nebi zajebavu sploh pa pri 1. servisu!

Ka pa vem...samo moje mnenje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm 200km pa res ni tolk dab kej uplival.. .) Pa toj tut mal cudn k ti je ventil stelow dat je su pr istih obratih hitrej... sej ti ni prenosov menow?? cudn to mal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo motor smo poslikal zadnč in zej KONČNO slike :D

tle je predelan: žmigovci bl notr, strehca viši, pa številka

post-18-1076360023.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!