Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Ja no tole pa je u izi predelan stiling motorja...kr hudo sam nimaš pa glih najčistejše DTjke naokol :P

Ja pa tisto plastiko res dol dej k pol ful bol zgleda use skp :OK:

Sam je pa tm pr vs kr neki DTjk...tmle na eni sliki so ble kr 3(s tvojo ured)na kupu :OK: :P

Če maš SLUČAJNO kšno od teh nalepk odveč al pa kšno drugo hudo nalepko pa da je ne rabš se toplo priporočam! O:-)

Aja...pa dej mi razlož...kko d f**k izvedš burnout...sicer mam zdej že nove gume sam sm useen probavu s tastarimi in mi res nikakor ni uspel...zakopala guma ene pu metra pol pa prime .) ...a mam mogoče mal prešvoh motor d bi zavrtu na asfaltu, a??? :hmm:

Ql pics ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

handprotektorjov še ni gume tud še čakam yz strehca pa ta tedn baje... to bo pa poj zaenkt use kr bom naredu...

za burnout pa stisneš spredno bremoco pa se nagneš čit naprej pa s prvo začneš po k se prva fajn vrti daš pa u drugo...

tuki na slik je blo pa z šesto sam so mi mav pomagal. k do šeste ga ne morm zvrtet sam in sta kolega zad mav motor dvignla da sm ga do šeste dobu po sta ha pa počas spustila na tla... in toj to :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr mi je škoda k nimam več tastarih gum...dele takoj bi šu probat!!! :kva2:

A se pol furaš pa žgeš naenkat al sam na mestu žgeš???

4 DTjke u vrsti :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaenkt sam na mestu... kdr se probam pelat me dvigne na tazadno :?

sm vidu ene slike k se tip voz pa žge k je čist čez balanco nagnen... bo treba še to probat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probu bi res takoj sam da bi meu še tastare gume...na misu mi pa tut ni pršlo pa sm tastare kr stran vrgu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej brezveze šparat staro gumo sej boš to tud znucov pa boš poj probavov :D

That's the plan :P :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da obstaja en 180kit a neki takga sam nism sigurn :hmm: nek sm brav enkt sam ne vem če se da to u slo dobit...ubistvu sploh ne vem če to obstaja za u prosto prodajo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali obstajajo kaksni kit-i (za povecanje kubikov) za dt125r 2003? Pa kolk je kj cena? A se to sploh splaca....ma ze kdo kaksne izkusne s tem?

LP

Ja obstaja kit 175 pa 180 ccm oz. en od niju(sm bl sigurn za 175)...cene ne vem pa tud kje se bi ga dal dobit ne vem sam vem pa da obstaja tud za DTjko :OK: :OK: :OK:

Čeprov ne vem kok se ti kej splača to gor dajt k te bo kit+montaža 100%no pršlo čez 150k SIT če pa prodaš svojo DTjko pa še ta dnar zravn daš dobiš pa kr kšn luštn mal močnejši motor...vem d se da za ene 800.000-1000000SIT da dobit pošteno XTjko...tastaro sam je tastara full zakon :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh xt-ke majo zračno hlajenje!! :BUA: :BUA:

drgač pa se mi zdi da mate 180ccm kite k mate iste motorje kot tdr-ka sam druge prenose mate!! ;) ;)

tak da gre 180 se mi zdi gor!! :OK:

ja yerry ni kaj!!ql slikce!! :yea2: :yea2:

malo počak če bo lepo vreme bomj az tut mal slikal!! ;) ;) ;)

lp! B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa vseen XTjka rula...sam DTjka itak mal bl rula sam useen je tud XTjka hud motorček :P

Ja al pa 180 kit...sam pol bi mogu tud brez števca oz. bi mogu števc izklopt k bi ti motor šu preklet močno prek tistih 140 na števcu pa bi šla zajla al bi se pa kej podobnga sfukal :hmm: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!