Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

ql te slike :) kpa un filmck k smo ga posnel?:)

A mas se ksno skupinsko sliko?

živjo, jest sm nov na temu forumu tko da use pozdravlam. mam tut DTja :OK: letnik 2000, vse original., izpita pa upam da bom hmal naredu.

uglavn glede filmcka ga mam jest doma na disku in ga lahko dobite ce hocte sam ne vem kako, ker je velik cez 12 Mb.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo, jest sm nov na temu forumu tko da use pozdravlam. mam tut DTja :OK: letnik 2000, vse original., izpita pa upam da bom hmal naredu.

uglavn glede filmcka ga mam jest doma na disku in ga lahko dobite ce hocte sam ne vem kako, ker je velik cez 12 Mb.

lp

no prov lepo pozdravlen... :notworthy: :OK:

a obstaja kšn ftp tak dab loh to gor dav alpa kej? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na gas se bol odziva pa velik navora ma... drgač je pa tistih 40KM a kok jih ma premav za tako težo

Ja valda ne morš prčakvt čudežev od tistih 40 konjičov :hmm: :P

živjo, jest sm nov na temu forumu tko da use pozdravlam. mam tut DTja  letnik 2000, vse original., izpita pa upam da bom hmal naredu.

uglavn glede filmcka ga mam jest doma na disku in ga lahko dobite ce hocte sam ne vem kako, ker je velik cez 12 Mb.

Dobrodošel!

Najprej naj ti povem da maš taprav MOTOR...taprav letnik...hud stroj res! :P

Probi obest kje telelele filmčk da ga še mi zloudamo pa da vidmo kaj si ustvaru!

P.S.:

Še mal pa mamo 100 strani popisanih od DTjki :notworthy: ...no u resnic je o DTjki povedanih glih ene 20 strani :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a obstaja kšn ftp tak dab loh to gor dav alpa kej? :huh:

hvala za pozdrave. ja, vem da mam hud stroj :yea2: in da se nism narobe odlocu.

glede filmcka: jest nimam pojma o kompih, ftpja ne poznam nobenega. tko da ce mate ksno idejo jo kr napiste. al pa ce kdo pozna nekoga ki ima delujoc ftp in mu dam gor pa vi to dol potegnete. :?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako pa vi ketnco mazete. jest uzamem par hlodov (malo vecji kvadri) in jih postavim na tla in postavim motor gor (na tiste rore k spodaj masino drzijo da neb km usla) tko da je zadnje kolo v zraku potem pa ketnco mal spucam ce je umazana pol jo pa posprejam z nekim oljem za ketne.

problem je pa k je motor tolk tezk da ga komi gor postavim, potem me pa se nekaj casa hrbet boli in upam da ne bo potrebno kozmodiska nabavt.

a mate vi ksno boljso metodo mazanja ketnce?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja :D

čva če bo sam našpricov en del ketnce pa poj motor mav nazaj premaknu alpa naprej pa spet namazov en del.... po pa vidš kdaj okol prideš :D

pomoje je bistveb laži k da motor postavlaš na hlod :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavš racing sprej za 3,5k( :wacko: :wacko: :wacko: )k menda ne šprica pol k se zafuraš pa enostavno mnašpricaš verigo pa premaknš motor za tolk naprej d pridš do nenašpricane verige pa našpricaš pa pol spre premaknš...............

Mi tud na misu ne pride d bi svojih 130kg težko lepotico na hlod nesu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš žarnico al kr cel komplet...za žarnico sm razmišlu č bi se dobr vidl če bi bla modra pa pol oranžn okvir :hmm: :OK:

Za cel žmiguc maš pa u TC Motošopu ene par razlišnih...pod 5k žmiguca v SLO skor da ne dobiš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm tut ze razmislov o zamenjavi zmigovcev. en frend je uzev zmigovce od ficota (stranske) in jih dal ma svojo husqvarno WRE. vrjetno bi to delovalo tudi na DTju. ce ne bom pa kmalu sel u avstrjio verjetno u hein gericke in malo povprasov

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm tut ze razmislov o zamenjavi zmigovcev. en frend je uzev zmigovce od ficota (stranske) in jih dal ma svojo husqvarno WRE. vrjetno bi to delovalo tudi na DTju. ce ne bom pa kmalu sel u avstrjio verjetno u hein gericke in malo povprasov

lp

Ja dej povej prej preden greš!!!

Drgač maš pa tud na netu stran od hein gericke pa lahk pogledaš tm kaj vse majo pa greš u avstrijo samo kupt! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm su na star hein gerickea in mal pospegov po zmigovcih:

tale zmigovs je kr uredu (7 eurov)

22001960-2.jpg

width: 55,00 mm height: 35,00 mm stem length: 20,00 mm volt: 12,00 mV watt: 21,00

pa se en sam ta je dokaj cuden da bi pasal na DTja, ampak ce tko pise je pa ze res (3 eure) sam useen je zlooo cudn - bolj pasal na cestaka pomoje

22001471-2.jpg

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha pa se neki fajnga sm zasledu na hein gericke - handprotektorji sam so pomoj bl slabe kvalitete k so tko pocen, sam lepsi pa so k original pa bol trdi so tut po moje k so pritrjeni tudi na koncu balance :unsure:

22003858-2.jpg

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

handprotektorje dobiš tud u sloveni pocen...

gidl jih ma za 4.900sit od polisporta pa se nben ne prtožuje nad nim... maš pa tud od acerbisa pr langusu za 12.000sit..

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morem nabavit te protektorje, ki zadnjič se mi je zvila ročka, sem šu 5 na uro, v prvi brez gasa, po nekem blatu, pa še mitaske e-08 mam, pa je zdrsnila prva in sm položu!

pa kako naj vidim če je guma ravno naprej?? ker od očesa ne morem ocenit??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!