Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

zdj sm se 100km bl pocas vozu koj ene parkrat do 10krpm:) pa mi je sam 4l pokuru fajn to :)

Ob zame normalni voznji mi pa ene 6l zre :)

Popravljeno . Popravil McMatko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je k sm šu na morje kuru mav čez 3l :OK: k je bla lepa vožna... drgač pa tko tle okol 5,6 .... u gmajn pa do 10l več pa še ni ratal.... sam takt k mij 10 pokuru sm ga mogu na vsake 10min mav shladit k je biv v rdečmu skos :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mislm d bi se dal ugutuvit skrivleno balanco tkole:

med noge spredno gumo pa natančn pogledat kako vse skp stoji pa mislm d bi se dal vidt če je skrivlena!

Pr men mi je serviser reku d je balanca brez napake čeprov sm 40km/h prletu v jark in mi je amortizerje do konca zabil pa še mene čez balanco vrgl tko d je bla kr ork obremenitev za spredn konc pa ni sledi o udarcu...serviser use preveru!

Mislm pa da če pr 5 na uro pogrnš po blatu ne more bit čist nč skrivlena balanca k sm jst že ene parkat(nazadne ene 5 dni nazaj)pogrnu po blatu(sam spredn konc odnese)pa tud pr mal večji hitrosti(zadnič k sm šaltu iz 1. v drugo po enm klančku me je sam obrnil...sam je skos kopal do konca :yea2: )nism opazu d bi bla kej balanca skrivlena!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tojčist odvisn loh ti padeš pr 100km/h na asfaltu pa bo balanca čist ravna loh ti pa v platu stoji pa pade pa jo upogneš.... čist odvisn koko pade pa ...... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tojčist odvisn loh ti padeš pr 100km/h na asfaltu pa bo balanca čist ravna loh ti pa v platu stoji pa pade pa jo upogneš.... čist odvisn koko pade pa ...... :unsure:

Ja no .)

Ej Jerry a si za tiste hendprotektorje od Acerbisa mislu d je 12k vsak al oba skupi...k č sta oba skupi bi se še splačal nabavt .) ...drgač pa kr od polisporta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej so vse cena za par protektorjov.... ne vem če bi kdo sam enga kupu edin če enga uničš sam pomoje morš tud 2 vzet... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste vidl u noumu motokatalogu je 30 motociklov tm pa usk ma saj 1-no negativno tocko, Sam dt125 nima nobene(ma sam pozitivne:))

kaj pa cena :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej so vse cena za par protektorjov.... ne vem če bi kdo sam enga kupu edin če enga uničš sam pomoje morš tud 2 vzet... :hmm:

Ja no če je par Acerbisovih protektorjev 12k pol bi se že dal pogovarjat .)

Sam od Polisporta je pa 5k par... :hmm: ...če da oči keš grem po Acerbisove :OK:

Ke pa prodajajo Acerbisove hendprotektorje???

Cena tanove DTjke je praktično mal mn kt 50k višja...sam je pa motor velik lepši tko d tolk velik previsoka cena za DTjko se mi ne zdi...je pa previsoka .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

langus u ljubnem ma od acerbisa

04/533-15-16 ma telefon

TNX!...se bom pozanimu...a kej gdo ve kej kje bi mel kej bilz LJ? :hmm:

Drgač grem pa u Ljubno!

Aj kdo probow pr DT-ju obrnt izpusn ventil za 180° baje dobis +4hp Sam pol ga mors se neki stelat za stantgas..

Hmmmmm...za 180° je pomoje mal preveč...jst mam mislm d za 90° .) ...nism 100% ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!