Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

mater maš spucanega!! :P :D :D

sn vido tam spredaj da si se lepo znajdo da si dal podalšek na predni blatnik!!Pomoje zaradi blata pa tega!!Pametno pametno!! :OK: :notworthy: :notworthy:

pa zadaj maš tut lepo si si oni kao ščitnik za ketno dol dal!!Pridobil si na izgledu zaj pa zgleja kot neka krosla!!! :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pubec, to ma on ze original tko narjen...je pa to kr dost pametn, ker brez tega ti svinarijo mece u cilindr pa nwem kam se...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst sm pa kr brez tistga podalška na sprednem blatniku...sicer res ful meče blat povsod naokol sam je pa lepš brez .)

Sej mogoče ga dam nazaj...bomo vidl! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot da si na drsališču, padec neizogiben, skoraj! B)

kdo je pa reku, da se mors na drsaliscu razmetavat?? :hmm: k mene ze par tednov ni vrgl, pa drsam vsak teden... :)

sucer je pa za sneg elektronik E90 k ga ni skoda, DTjke raj mal bol pazite, ce hocte se kej dnarja za njih dobit ko jih bote prodajal! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je pa reku, da se mors na drsaliscu razmetavat?? :hmm: k mene ze par tednov ni vrgl, pa drsam vsak teden... :)

sucer je pa za sneg elektronik E90 k ga ni skoda, DTjke raj mal bol pazite, ce hocte se kej dnarja za njih dobit ko jih bote prodajal! .)

Za sneg je pr ns apn :)

Apn Powa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!