Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Jst boma pa varetn kr od Acerbisa protektorje nabavu...sej je 12k kr dost sam bo pa dost lepš .) :OK:

Pa žmiguce bom tud varetn menu...najvaretneje d bom monteru tiste mejhne okrogle!Upam d bom dubu kšne bele drgač pa oranžne :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst boma pa varetn kr od Acerbisa protektorje nabavu...sej je 12k kr dost sam bo pa dost lepš .) :OK:

Pa žmiguce bom tud varetn menu...najvaretneje d bom monteru tiste mejhne okrogle!Upam d bom dubu kšne bele drgač pa oranžne :OK:

sej so acerbis protektorji isti... edin če se ti tist napis tok lepš zdi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jerry hudo maš zrihtano dt jko :OK:

ps s sprednimi žmigovci bi loh še kj naredu tko k si zadi al pa kj tazga :hmm:

evo učer sm dobu idejo zej je pa en spredn žmigovc že nrjen :OK: sam še silikon se more posušit to bo pa sigurn en dan trajal ker ga je tok velik <_< za tadrugga sm pa šele zvezov k mi en del še manka :unsure:

zej bo žmigovc okrogu s premeram 2,6cm (manšga se ne da k je žarnca široka 2,5sm) pa dovg bo prbližn 4,5cm (to je pa tud tok kukr je žarnca dovga) pa seveda bojo prozorni z rumeno žarnco notr :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo zej sta pa že oba v procesu sušenja... :D mislm da bota u soboto že na motorju če bo vse vredu .) slike pa tud u soboto B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej so acerbis protektorji isti... edin če se ti tist napis tok lepš zdi :P

se cist strinjam. vazn, da te scitjo pa da lepo zgledajo, ne pa ker napis je gor. s kerga materjala pa so te od polisporta?

kje je ta gil motosport?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če so čist isti pol bi res raj od polisporta jih nabavu k tud kr hudo zgledajo če so pa od Acerbisa bolš bi pa raj une meu k je saj ornk ferma...no pa sej važn je da ščiti!

Aja...kocka pošiljam ti moje slike od ventila...če se ti lub talepe obes še na forum da vsi vidjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups pomota...jutr bojo slike ventila ker mi je disketa na kateri sm meu slike zatajila :angry: :angry: :angry: ...JE ŽE UNIČENA :P

Jutr-slike-100%!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlika je v vpetju-acerbis ma kovinsko 'objemko' za balanco,polisport iz plastike.ampak ni pene,jst sm že parkrat položu pa še nism polomu.sicr majo pa tud v SM polisport tko da se pomoje ne splača kupvat acerbis.da se dokupit tud 'spojlarčke',ki te ščitijo pred vetrom,vejami,vodo...snegom :D ,stanejo pa okol 2 jurja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlika je v vpetju-acerbis ma kovinsko 'objemko' za balanco,polisport iz plastike.ampak ni pene,jst sm že parkrat položu pa še nism polomu.sicr majo pa tud v SM polisport tko da se pomoje ne splača kupvat acerbis.da se dokupit tud 'spojlarčke',ki te ščitijo pred vetrom,vejami,vodo...snegom :D ,stanejo pa okol 2 jurja

Kšne slikce mogoče??? .) ...razn une jerryjeve :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kšne slikce mogoče??? .) ...razn une jerryjeve :P

no na tel slik se vid na desn stran so brez dodatnga scitnika, na lev stran taspodna slikca pa ma tist scitnik dodatn :afro1:

O_873-mugnum-bush.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm se pa spet mav igrov z motorjam k je slb vreme :D in mi je ratal zvok precej zbolšat :OK: mislm da se mi dere zej bl ko z giannellijam :naughty: bomo enkt mav probal... pa dvignu sm zadno luč,žmigovce pa zadno strehco za 8cm :D slike pa šepridejo... pa še neki sm gledov dons k me je precej zamikal .) zadn fedr bom varetn dvignu za ene 5-10cm k se da... sam je treba mav predelat par originalnih delov <_< tko da še nism siguurn

Sigurn si kej z filtram naredu :) tm gor na filtr je en dusilc mogoc si ga dau dol sam kurac pol k smeti not ulece:) Pr auspuhu pa nevrjamm das kej delow razn ce si ga svasow

A sm zadev? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ce bi u tisto gumo tm med obema deloma avspuha ksno lukno naredu, a mislte, da bi bil kj bol zvok :hmm: . sam po moj bi mu pol tak bl cudn zvok, bl nadlezn, se slabs :hmm: . a je kdo to ze probov?

dobr si zadev, McMatko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jerry ne priznej tud če je res :P ;)

Kocka si dubu slike od ventila???

Dej ene dve k sta dobre ratale tlelele obes!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ce bi u tisto gumo tm med obema deloma avspuha ksno lukno naredu, a mislte, da bi bil kj bol zvok :hmm: . sam po moj bi mu pol tak bl cudn zvok, bl nadlezn, se slabs :hmm: . a je kdo to ze probov?

dobr si zadev, McMatko :OK:

pomoje bi imu mal sam bi se tut pol tm vn kadil in bi te zasmradil fajn:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dons k lih sneg pada sm se pa mav šravbana lotu pa sm še tale pogledov...

a bo kocka? .)

hehe, danes sm se spet neki zajbaval, pa ne vem, to ni to! mogoče pa ni v ventilu problem, ne vem, zdej da vidim še slike od -yamahe-, bom še prpbal!

jerry, kaj ti si to slikal ko je bil motor ugasnjen, a, če se ti bo dalo, probaj še enkrat, tako da najprej ključ obrneš na ON! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, danes sm se spet neki zajbaval, pa ne vem, to ni to! mogoče pa ni v ventilu problem, ne vem, zdej da vidim še slike od -yamahe-, bom še prpbal!

jerry, kaj ti si to slikal ko je bil motor ugasnjen, a, če se ti bo dalo, probaj še enkrat, tako da najprej ključ obrneš na ON! :hmm:

dobiš sliko čez 10min .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo sliko ventila s klučam na ON :P

sam je čist isto postavlen... k kluč obrneš se nejprej zavrti mav v desno po pa nazaj v levo načist isto pozicijo :hmm:

post-18-1080392702.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!