Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

sj ne vem kuko se lahko furaš brez špeglov v prometu...po gmajni itak brez,sam drgač sm se pa jst ful na ogledala navadu.

probej še zrihtat da se ti bo žmigavce mal bol vidl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj ne vem kuko se lahko furaš brez špeglov v prometu...po gmajni itak brez,sam drgač sm se pa jst ful na ogledala navadu.

probej še zrihtat da se ti bo žmigavce mal bol vidl...

spredne bom še mav pobolšov da se ne bo samo direkt naprej vidl k dost močno svetjo... pa še zad bom iste naredu k mam zej spred pa jih bom tud čimbl pod strekco dav... no mav mn k so teli zej... k se res uzad preslab vid :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ush sm jest ja sam blokad pa ni not pa z usm prestavam se zvrti cez 10krpm 

to pomeni da maš zaj motor popolnoma odprt?? :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men tud fotr mori k mam motor brez špeglov sam men tud v prometu dost ne mankajo k bl mal gledam nazaj k skos tišim pa med avti pa to...če je treba pa mal glavo obrnm sej tolk hudo spet ni!

Drgač je velik bolš s špegli vozt k skos spremlaš promet ZA SABO sam men tale moj motor brez špeglov zgleda tko ene miljonkat bol kt s špegli!

K bom pa šu na morje al pa kšno ornk dolgo furo bom pa čist iz varnosti tud jst špegle dau nazaj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm mav razmišlov o enduro špeglu k je tko nrjen da ga sam dol obrneš pa ti pride poj ke čez števce... za allaround je to supr greš u offroad zapreš če sševcov ne vidš te o nč ne mot... k si na cest sam odpreš pa vidš nazaj... sam mislm da cena ni lih niska pa vse skup ga nč ni .)

če bom kšno idejo dobu ga bom pa tko naredu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pomeni da maš zaj motor popolnoma odprt?? :rolleyes:  :rolleyes:

Hm to newem tocn sam auspuh je zamenan mozn dab se dal tut ksn ventil se nastelat, sam newem zaenkrat gre se kr dobr newem ce ga bom se kej navijov k pol lohk se prek crkne :)

Popravljeno . Popravil McMatko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm to newem tocn sam auspuh je zamenan mozn dab se dal tut ksn ventil se nastelat, sam newem zaenkrat gre se kr dobr newem ce ga bom se kej navijov k pol lohk se prek crkne 

ja saj!! ;) ;)

amm daj napiši kak ti grejo brzine?

1-

2-

....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja saj!! ;) ;)

amm daj napiši kak ti grejo brzine?

1-

2-

....

heh zdj se pozna za 5km m mam cist zrableno gumo :)) ce je nova guma mi gre na usko pristavo se 5vec zdj pa gre nekak

1-35

2-55

3-75

4-100

5-120

6-135

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a 6 si že do konca zvrtu??pa pri kolkih obratih?-je bla 6 prestava?

sprašujem pa zato ker še men to ni uspelo-oziroma mi ga duši, saj zaj treba izpuh menjat pa spredi dat 15 al pa 14 zobnik!(orginal je 16) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh zdj se pozna za 5km m mam cist zrableno gumo :)) ce je nova guma mi gre na usko pristavo se 5vec zdj pa gre nekak

1-35

2-55

3-75

4-100

5-120

6-135

5 ti pride do 120 :huh: men pride do 110 max pa to že na 11 krpm. po mi pa 6. vleče do 140. sam če maš čisz znucane gume je to edin bol k brez štoflcov je mn trenja... premer gume se ti pa zmanša za 2cm to pa tud ne da nbene opazne rzlike na končni hitrosti sploh pa ne 5km/h :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a 6 si že do konca zvrtu??pa pri kolkih obratih?-je bla 6 prestava?

sprašujem pa zato ker še men to ni uspelo-oziroma mi ga duši, saj zaj treba izpuh menjat pa spredi dat 15 al pa 14 zobnik!(orginal je 16) :) :)

6 pr 137km/h po automobilskem steucu se men vrti 10750rpm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 ti pride do 120 :huh:  men pride do 110 max pa to že na 11 krpm. po mi pa 6. vleče do 140. sam če maš čisz znucane gume je to edin bol k brez štoflcov je mn trenja... premer gume se ti pa zmanša za 2cm to pa tud ne da nbene opazne rzlike na končni hitrosti sploh pa ne 5km/h :hmm:

kr zracunej ce 1cm na usk stran mansa guma:) no 115 pri 10500 :) gre 5ta

Popravljeno . Popravil McMatko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zej sm pa šu prov zračunat pa pride da se ti končna hitrost z obrableno gumo zmanša za 2.8km/h sam če pa gledaš da se ti trenje ker na gum ni več štoflcov tud zmanša se pa vse spet skor iznič tko da je razlika 1-2km/h :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zej sm pa šu prov zračunat pa pride da se ti končna hitrost z obrableno gumo zmanša za 2.8km/h sam če pa gledaš da se ti trenje ker na gum ni več štoflcov tud zmanša se pa vse spet skor iznič tko da je razlika 1-2km/h :hmm:

He ce se ti trenje zmanca ker ni stoflcow gre pom motor se bl a ni res? ne pa mn? k je mn trenja? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bi lahko šlo brez štoplov bolj kot prej. Ker npr. na apn-ke so tud vsi dajali cestne gume gor, da je pridobil 0.012 km/h :) Je pa res da se s tem obseg tud zmanjša, ampak guma se tak razširi malo od centrifugalne sile

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He ce se ti trenje zmanca ker ni stoflcow gre pom motor se bl a ni res? ne pa mn? k je mn trenja? <_<

sej to pravm da gre bl... k si ti napisov da ti gre mn zarad obrablene gume...

trenje je med zrakam pa gumo štoflci majo bistven več upor kukr pa obrablena guma in se zato ne more tok hit vrtet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bi lahko šlo brez štoplov bolj kot prej. Ker npr. na apn-ke so tud vsi dajali cestne gume gor, da je pridobil 0.012 km/h :) Je pa res da se s tem obseg tud zmanjša, ampak guma se tak razširi malo od centrifugalne sile

ja po moje gre po cesti bolje gladka kot nazobcena guma (logično) :doze: . ce se gladki gumi zarad centrifugalne sile obseg razsir se tut nazobceni in je podobno spet (itak, ce ze deluje ta sila, se ne vem kaj ne more razsirt, itak so gume ze dost napumpane in guma ze dost nategnena) :hmm:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam jst pa mislm d to d naštelaš ventil tko kt more bit je bolš ker je tko kt mam zdej jst naprimer tko kt more bit in tko kot je iz tovarne zapelan...za Slovenijo pa pol to prenaštelajo tko d mam motor mn kojnu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok še jaz en oglas narejo:

prodaja se yamaha dt 125re!letnik tam okol 93 al 94!prevoženih ma čez 22.000km

lepo ohranjena!:cena:260.000 sit!! :) :)

podrobnješe informacije (PM)! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zniam ame če bi lhak zadn konc aspuha na yamahi tdr razrezu in pobral ven vse prekate pa mezanima če se bi kej na moči poznal?al bi lahk zajebu da motor več nebi dobr šou?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej drgač obstaja tud tema o TDRki pa se da tud tm prašat...mogoče je to že gdo delu .)

Drgač pa če je auspuh isti kt pr DTjki pol se da neki vn uzet...če boš rabu lahko mogoče probam zrihtat načrte od auspuha...mogoče...PM ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja baje da je ene par polkrogov u denfru da mal blokirjao :? . sam me pa prov zanima kuko bos ti to ven dajov k po moj so prsvasani (saj na mojmu dendenfru sta ene dva svasa okol) :rolleyes:

yamaha a lahk se men posles nacrte od avspuha, pliz (ce jh dobis)

Popravljeno . Popravil boštjanP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!