Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Kko pa da je denziju ribnu...sej on ma tud DTjko ne???

A je velik škode na motorju???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Jerry a ti mas tako kros čelado pa ta očala gor al maš tud navadno čelado???K na sliki si slikan s kros čelado :hmm:

Učeri sm furu XT600...sam ne tanovo( :P )...tastaro letnik 93...kaj to dela fantje ej. Šla sva s frendom(njegov brt je dau krog z XTjko ta frend je šu pa z mojo DTjko)tm po enih mal bl vaških,ozkih cesticah in je model skos tišu uspredi moj motor tm v 2.,3. jst pa z XTjko uzadi skos v 1.!!!Čist mal sm dau u 2. drgač pa skos v prvi k je res tolk dolga 1. prestava da ne morš vrjet!Pa z XTjko maš 100 tko v parih sekundah not...prov držat se morš zabalanco k je to tak pospešek(glede na DTjko)d vrjet ne morš!

No dons sm pa 1. tud kroso 125 furu...ja sploh se ne da opisat občutka...use prestave vlečejo ko svina pa leti ko svina tko d je ena taka krosa za u gmajno res zakon!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en del bata je razpadu (sej zdrobu) in je koscke po celindru metal :BUA: . od spodj se vid zgornji rob bata je ene 3 cm odkrusen pa uk smo avspuh obrnil so se delcki bta vn prsli :huh: . u glavnm treba bo vrjetn nov bt :blink:

vec vn pa denji pove k se bo oglasu. sj se na posnetku vid tn na konc k je kopov in pol u ler biutne pa se mu zvrti pol pa crkne. tm muj ribnu :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo guma od yerija 

Filmcki pa se pridejo

konc je z to gumo!! ;) ;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober film!!ni kaj!!svaka čast!! :notworthy: :notworthy: :yea2: :yea2:

amm

kak pa to da mu je ribno??kaj ve vzrok?? :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, kake gume priporočate, tako za 70cesta/30drugo! ne furam po blatu! bol rabim za makedam, gozdne poti, pa itak so tu na obali suhe ceste, tudi v gozdu, ne najdeš blata! :hmm:

Popravljeno . Popravil kocka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, kake gume priporočate, tako za 70cesta/30drugo! ne furam po blatu! bol rabim za makedam, gozdne poti, pa itak so tu na obali suhe ceste, tudi v gozdu, ne najdeš blata! :hmm:

:D bom denzija prešov kašne ma on... super guma za makedam in asfalt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Jerry a ti mas tako kros čelado pa ta očala gor al maš tud navadno čelado???K na sliki si slikan s kros čelado :hmm:

jest mam skos cross čelado .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam mitas E08,pretežno cestna guma,makedama pa suhe zemlje se pa tud ne ustraši.pa še pocen so (mislm da ene 17 jurjev obe)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

McMatko: zej maš pa še tok posnetkov doma da loh še 2 filma nrdiš :D k na temu jih je sam enepar .)

nekak pogrešam par mojih skokov O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, kake gume priporočate, tako za 70cesta/30drugo! ne furam po blatu! bol rabim za makedam, gozdne poti, pa itak so tu na obali suhe ceste, tudi v gozdu, ne najdeš blata! :hmm:

Ja jst mam trenutno gor popolne gume za to kar ti mislš!Ker mam jst iste zahteve oz. vozm po ist bl po cest ampak rd zavijm tud na makadam pa tud na kšno gozdno potko tko d mam res supr gume za to!

So pa gume AVON modela ne vem bom jih pa dons na digitalca sliku pa ti pošlm slike po mejlu d boš vidu kakšne so.

Cena okol 25k za obe dve .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

McMatko: zej maš pa še tok posnetkov doma da loh še 2 filma nrdiš :D k na temu jih je sam enepar .)

nekak pogrešam par mojih skokov O:-)

M ya tabolse sm vn dau drgac so pa usi filmi od ucerej

kle

Sam niso stisnen :) tko da mal vec zasedejo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo namontirov sm YZ strehco... pa je kr par komplikacij... treba je zrezat masko k drgač strehca ne paše notr pa en ror z uso inštalacijo j kr precej v napoto .) sam mij ratal... slikoe bojo pa zvečer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo namontirov sm YZ strehco... pa je kr par komplikacij... treba je zrezat masko k drgač strehca ne paše notr pa en ror z uso inštalacijo j kr precej v napoto .) sam mij ratal... slikoe bojo pa zvečer

Hudo hudo :kva2: :OK:

Kko pa zgleda zdej maska k si jo mogu zrezat??? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn zgleda, ja :OK: . a si un kabl k je spodj pr kraj napelov k je ze pr men dost na tesno spodj tist ta debu skupk kablov.

a se u stacunah da dobit tak kabl k je od storma do zmigovcev (k ma na enem koncu tak, da se poveze z stromam od motorja, na dugem pa navadn za zacint na zarnco, npr.) k sm mislu da bi zadj naredu nove manse zmigovce, spred pa te dav, da se navjo zlomile k jh je skoda. lahko bi pa navadne kable dal pa na obeh starneh zacinu sam to raj nam naredu. :hmm:

lp

Popravljeno . Popravil boštjanP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej kr fajn zgleda sam sm useen mislu d bo bolš...mogoče pa u živo bolš zgleda k na sliki .)

Sam je pa bolš kt original( :SS )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

a se u stacunah da dobit tak kabl k je od storma do zmigovcev (k ma na enem koncu tak, da se poveze z stromam od motorja, na dugem pa navadn za zacint na zarnco, npr.) k sm mislu da bi zadj naredu nove manse zmigovce, spred pa te dav, da se navjo zlomile k jh je skoda. lahko bi pa navadne kable dal pa na obeh starneh zacinu sam to raj nam naredu. :hmm:

lp

Ja po moje d se v kšni železnini vse dobi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!