Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

kabla ne morš dobit... dobiš sam tiste nastavke za nakonc pa daš navadn kabl... sam ne vem kje se dobi

:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, skoda :o

a si ti pol to zacinu al si od tastarh vn odtrgov (to mislm da nis) :)

mogoc bi se pa dal da bi zicke nekak povil okrog tistega, da bi drzal in da bi prevajal. pol bi pa to magar se mal okol poselotjpov.

a pretiravam? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, skoda :o

a si ti pol to zacinu al si od tastarh vn odtrgov (to mislm da nis) :)

mogoc bi se pa dal da bi zicke nekak povil okrog tistega, da bi drzal in da bi prevajal. pol bi pa to magar se mal okol poselotjpov.

a pretiravam? :P

nakoncu žičko ukriviš da maš kavlček... daš not zatakneš tko da vn ne gre pa sam z izolirtrakam napneš okol da se ne more kabl premaknt... dela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kocka a ti si že zrihtu ventil al kaj je zdej???

Za gume ti pa pravm d če boš nabavu te k jih mam jst(če te zanima grem pogledat še tip pa vse kar piše na gumi)se ne boš nategnu ker se saj za moje pojme kr fajn obnesejo :OK: ...sicer pa guma nikol ni preveč dobra .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo učeri sm naroču hendprotektorje od polisporta(take k ma Jerry :yea2: )in jih lahko prčakujm konc naslednga tedna :OK:

Ej Jerry a je pr montaži na kej treba pazt al pa kej podobnga...a je lahko namonterat???

Pa zanima me če gdo ve kje bi se dal kšne hude ročke oz te gume na ročkah kupt k te so čist do knca bedne k če nimam rokavic gor mam čist črne roke pol od ročk...sej sm že gledu se da kupt za YZ ročke pa za R1 pa za Fazerja sam jst bi take k DT gor piše(kar je skor nemogoče d obstajajo)al pa da bi saj Yamaha gor pisal...meu bi pa tud take k nč gor ne piše sam mi je bedno č je ime od druzga motorja!

Pa učeri sm klicu enga majstra k izdeluje auspuhe pa sm ga prašu če bi kej za mojo DTjko naredu pa je reku d načeloma ne dela auspuhov za cvajtakterje sam d bi mi pa naredu smo tadrug del auspuha(lonc)za 26k...ne vem še čeprov me močno mika d bi to nabavu...sva zmenna d grem en lep sončn dan do njega pa da mal pogleda pa mi pove kaj bi se dal narest pa kakšni bi bli rezultati ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

progrip al domino ročke s kupi, pa kupi si cross ročke, ker so kao bol vzdržljive!

Ja kje bi se pa to dal nabavit???

Ja o kros ročkah sm tud jst razmišlu!

A vm se nč ne pozna po rokah črno če se furate z motorjm??? :? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri montaži protektorjov ni nobenga problema če boš taprave številke šravbe dobu jest sm dobu premejhne in sm se poj jebov da sm obviv tist z enmu trakam da je stabiln <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri montaži protektorjov ni nobenga problema če boš taprave številke šravbe dobu jest sm dobu premejhne in sm se poj jebov da sm obviv tist z enmu trakam da je stabiln <_<

Ja pa sej šraufe bi mogu original taprave zravn dobit! :blink:

Ma sej če bo pa premejhn šraufk bom šu pa večje nabavt :P

A ti si isto po pošti to prevzeu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja... sam sej pr men je blo na škatl označen za tapravo velikost... sam poj so bli napačni notr. po sm pa z enmu pleham obleku tiste šravfe k v balanco not pridejo pa tud drži .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja... sam sej pr men je blo na škatl označen za tapravo velikost... sam poj so bli napačni notr. po sm pa z enmu pleham obleku tiste šravfe k v balanco not pridejo pa tud drži .)

Ja no...bom že neki zrihtu :OK:

Dej mi povej Jerry a si ti šu u trgovino iskat to al si po pošti prevzeu protektorje???K jst jih dobim po pošti pa me mal zanima kolk bo še poštnine navrgl?!? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadna guma mij prnesla še zadn kanček veselja predn sm jo zamenov... varetn maščevanje za vse burnoute,lukne,bolečine.... kr jih je trpela zarad mene... in se je na makedamskmu ovinku sred luže odločila da gre u drugo smer k pa jest.... kva je sledil si pa loh predstavlate :cry:

kriva balanca, skrivlen vs želez kar ga je pred vilcam spredej, potrgane nalepke, počena maska, prebita stranska plastika pr tanku spredej levo, potrgani žmigovci levo, pa par drugih malenkosti... :(

men ni nč to je edina stvar k je tle pomembna :notworthy: O:-)

u pondelk se nav na motorju nč več poznal, kšna nalepka čez praske bo več drgač pa nav nč vidt :yea2: načrt dela mam že :hmm:

Popravljeno . Popravil Jerry_junior
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

faaak :o . toj pa mogl grdo zgledat, sranje

upam da tiv ratal popravt :huh: . mal si ze res pretiravov s tisto gumo :ph34r: . se u zavrsnic si riv po makedamu, ceprov je ze skos platn prslo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bo sej bo... se varetn tle neb blo razlike tud z drgačno gumo... k mi je cev zadn konc na uvinku vrgl pov metra u zrak tko da tle guma sploh nima veze <_<

se nardi an... ne morš pomagat.... kr je blo je .)

čez vikend bom mav delov pa bo spet ko nov... sej ni nč kriznga use se tle da popravt... spred se nagliha števc je sam spodej počen se zalima... plastiko se pobrus pa zlima pa nalepko čez da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bo sej bo... se varetn tle neb blo razlike tud z drgačno gumo... k mi je cev zadn konc na uvinku vrgl pov metra u zrak tko da tle guma sploh nima veze <_<

se nardi an... ne morš pomagat.... kr je blo je .)

čez vikend bom mav delov pa bo spet ko nov... sej ni nč kriznga use se tle da popravt... spred se nagliha števc je sam spodej počen se zalima... plastiko se pobrus pa zlima pa nalepko čez da...

here we go again :huh:

spet fotr prjavlen jets pa ne gledam <_< :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!